Zápasy – Regionální liga mladšího dorostu 2017/2018

Vybrat sezónu
SDO.:  soupiska | výsledky MDO.:  soupiska | výsledky
SŽ.:  soupiska | výsledky MŽ:  soupiska | výsledky
4.tř.:  soupiska | 3.tř.:  soupiska |
2.tř.:  soupiska |

kolodatumdomácíhosté třetiny
Přát. neděle 30.7. Piráti Chomutov B Chemnitz 8:3 (6:1, 1:1, 1:1)
branky a asistence domácích: Hejra (Smutný), Mojžíš (Novotný, Holuša), Matuška (Novotný),Hejra, Novotný, Novotný, Žalud (Černý), Novotný
Přát. středa 9.8. Piráti Chomutov B Litoměřice 4:2 (0:0, 1:2, 3:0)
branky a asistence domácích: Černý (Hejra), Novotný (Žalud), Herda (Holuša), Jenček (Smutný)
Přát. středa 16.8. Piráti Chomutov B Litvínov B 11:1 (2:1, 4:0, 5:0)
branky a asistence domácích: Jakab (Hejra), Žalud (Holuša), Smutný (Novotný), Matuška (Jenček), Jakab (Žalud), Rykl (Jenček), Žalud (Holuša, Vlček), Jakab, Novotný (Jenček), Žalud (Holuša), Hejra (Jakab)
Přát. středa 23.8. Litoměřice Piráti Chomutov B 9:2 (2:1, 3:1, 4:0)
branky a asistence hostů: Žalud (Mojžíš), Žalud
Přát. pátek 25.8. Piráti Chomutov B Ostrov n/O 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
branky a asistence domácích: Rykl (Jenček), Strážovský J., Matuška (Strážovský J.), Novotný (Jenček), Novotný (Smutný, Rykl), Matuška (Žďárský), Strážovský J., Hejra
Přát. sobota 26.8. Piráti Chomutov B Karlovy Vary B 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
branky a asistence domácích: Žalud (Matuška), Matuška (Žalud, Smutný), Hejra (Kuroiwa), Žalud (Smutný, Matuška)
Přát. neděle 27.8. Sokolov Piráti Chomutov B 1:12 (1:2, 0:5, 0:5)
branky a asistence hostů: Žalud (Žďárský), Mojžíš (Žalud), Strážovský J. (Žalud), Herda (Kuroiwa), Matuška, Kuroiwa, Novotný (Smutný), Rykl (Novotný), Novotný (Jenček), Žalud (Žďárský), Žalud, Novotný
Přát. středa 30.8. Litvínov B Piráti Chomutov B 0:4 (0:0, 0:0, 0:4)
branky a asistence hostů: Žďárský (Žalud), Hejra (Jenček), Matuška (Žalud), Hejra
1. neděle 10.9. Piráti Chomutov B Slaný 30:0 (9:0, 12:0, 9:0)
branky a aistence domácích: Matuška (Cestr), Kulich (Spudich), Žalud (Herda), Novotný (Novák, Hejra), Jenček (Novák, Černý), Kulich (Novák), Mojžíš (Hejra, Novotný), Smutný (Gerstner), Žalud (Smutný), Rykl (Matuška), Hejra (Novotný, Mojžíš), Žalud (Kulich), Žďárský (Kosnar), Spudich (Herda), Novotný (Mojžíš, Žďárský), Spudich (Kulich, Černý), Novotný (Mojžíš, Hejra), Smutný (Žalud, Rykl), Novotný (Jenček, Strážovský J.), Rykl (Cestr, Matuška), Hejra (Kosnar), Jenček (Kulich), Novák (Strážovský A.), Strážovský J. (Hejra), Rykl (Novák, Žalud), Kulich (Jenček, Spudich), Novák (Žalud, Rykl), Kulich (Herda), Jenček (Kulich, Cestr), Hejra (Novotný, Strážovský J.)
2. sobota 16.9. Louny Piráti Chomutov B 2:15 (1:3, 1:7, 0:5)
branky a asistence hostů: Žalud (Černý, Herda), Mojžíš (Novotný, Strážovský J.), Žalud (Novák, Černý), Smutný (Hejra, Mojžíš), Rykl (Kulich, Novák), Hejra (Rykl, Novotný), Žalud, Kulich (Rykl), Herda, Jenček (Rykl), Mojžíš (Žďárský), Rykl (Kulich), Žalud, Kulich (Jenček, Rykl), Mojžíš (Novotný, Žďárský)
3. neděle 24.9. Piráti Chomutov B Litvínov B 4:3sn (2:2, 1:0, 0:1 - 1:0)
branky a asistence domácích: Hejra, Žalud (Mojžíš), Hejra, Rykl
4. sobota 30.9. Děčín Piráti Chomutov B 2:9 (2:1, 0:4, 0:4)
branky a asistence hostů: Smutný (Herda), Holuša (Černý), Novák (Rykl), Mojžíš (Černý), Kuroiwa (Mihalik), Smutný (Žalud), Mojžíš (Strážovský J.), Smutný (Žalud), Smutný (Žalud)
5. sobota 7.10. Piráti Chomutov B Piráti Chomutov D 8:5 (2:2, 4:1, 2:2)
branky a asistence domácích: Mojžíš (Žalud), Hejra (Mojžíš), Jenček (Machyna), Hejra (Mojžíš), Smutný (Herda), Matuška (Jenček, Žďárský), Mojžíš (Hejra), Jenček (Novotný)
6. neděle 15.10. Piráti Chomutov B Piráti Chomutov C 2:1sn (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Spudich, Spudich
7. sobota 21.10. Litoměřice Piráti Chomutov B 1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
branky a asistence hostů - Malický, Kulich (Smutný), Žalud (Malický), Novotný (Holuša, Jenček), Kulich (Černý), Mihalik (Hejra)
8. sobota 28.10. Slaný Piráti Chomutov B 1:26 (0:7, 1:9, 0:10)
branky a asistence hostů: Jenček (Hejra), Novák (Rykl), Holuša (Žďárský), Mihalik (Novák), Jenček (Holuša), Machyna (Rykl, Černý), Novák, Mojžíš (Hejra), Žalud (Jenček), Strážovský J., Jenček (Machyna), Jenček (Žalud), Mojžíš (Hejra), Mojžíš (Hejra), Černý, Rykl, Rykl, Žalud (Holuša), Malický (Jenček), Strážovský J. (Žďárský), Jenček (Žalud), Mihalik, Machyna (Rykl), Malický (Jenček), Strážovský J. (Černý), Černý (Novák)
9. neděle 5.11. Piráti Chomutov B Louny 9:2 (2:0, 4:2, 3:0)
branky a asistence domácích: Novák (Hejra), Černý (Jenček), Holuša (Černý), Jenček (Kulich), Holuša (Černý, Mihalik), Kuroiwa (Novák), Jenček (Kulich), Kuroiwa (Novák), Mihalik (Holuša)
10. neděle 12.11. Litvínov B Piráti Chomutov B 6:3 (3:0, 1:1, 2:2)
branky a asistence hostů: Jenček (Kulich), Holuša (Černý), Jenček (Rykl)
11. pátek 17.11. Piráti Chomutov B Děčín 10:1 (4:0, 4:0, 2:1)
branky a asistence domácích: Černý (Matuška, Cestr), Mihalik (Hejra), Machyna, Mihalik (Malický), Hejra (Černý), Novák (Smutný), Žalud, Machyna (Kuroiwa), Hejra (Mihalik), Novák (Jenček)
12. neděle 19.11. Piráti Chomutov D Piráti Chomutov B 2:3sn (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
branky a asistence hostů: Smutný (Herda, Žalud), Mihalik (Kuroiwa, Hejra), Smutný
13. sobota 25.11. Piráti Chomutov C Piráti Chomutov B 2:6 (1:2, 0:1, 1:3)
branky a asistence hostů: Černý (Jenček), Černý (Jenček, Matuška), Žalud, Strážovský J. (Fremund), Kuroiwa, Strážovský J. (Matuška)
14. neděle 3.12. Piráti Chomutov B Litoměřice 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
branky a asistence domácích: Kulich (Malický)
15. sobota 9.12. Piráti Chomutov B Benátky n/J 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
branky a asistence domácích: Cestr (Strážovský), Žalud (Smutný), Žalud (Smutný), Mihalik (Novák)
16. neděle 10.12. Piráti Chomutov B Ml. Boleslav B 6:3 (2:1, 3:2, 1:0)
branky a asistence domácích: Holuša (Mojžíš), Černý (Hejra, Žalud), Smutný (Holuša), Rykl (Holuša, Žalud), Mihalik, Machyna (Novák)
17. pátek 15.12. Piráti Chomutov B Hvězda Praha 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
branky a asistence domácích: Žalud (Novotný), Kuroiwa (Machina), Žalud (Novotný)
18. sobota 16.12. Kobra Piráti Chomutov B 9:0 (2:0, 5:0, 2:0)
branky a asistence hostů:
19. pátek 22.12. Poděbrady Piráti Chomutov B 4:3 (1:0, 2:1, 1:2)
branky a asistence hostů: Kuroiwa, Holuša (Fremund, Smutný), Holuša (Smutný)
20. neděle 7.1. Piráti Chomutov B Karlovy Vary B 3:4 (2:2, 0:2, 1:0)
branky a asistence domácích: Hejra (Matuška), Smutný, Jakab
21. sobota 13.1. Plzeň B Piráti Chomutov B 4:3sn (1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
branky a asistence hostů: Jenček (Černý, Hejra), Smutný (Herda, Fremund), Smutný (Machyna)
22. neděle 14.1. Piráti Chomutov B Domažlice 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
branky a asistence domácích: Matuška (Jenček, Rykl), Novotný (Fremund), Novotný, Jenček (Matuška)
23. sobota 20.1. Litvínov B Piráti Chomutov B 1:7 (0:2, 0:2, 1:3)
branky a asistence hostů: Novák (Mihalik), Žalud, Mojžíš (Fremund), Kuroiwa (Mihalik), Fremund (Kuroiwa, Jakab), Machyna (Hejra), Machyna (Jenček, Hejra)
24. neděle 21.1. Litoměřice Piráti Chomutov B 6:1 (1:0, 4:1, 1:0)
branky a asistemce hostů: Žalud (Smutný)
25. sobota 27.1. Piráti Chomutov B Liberec B 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
branky domácích: Jenček, Kuroiwa
26. sobota 10.2. Benátky n/J Piráti Chomutov B 4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
branky a asistence hostů: Machyna, Žalud (Herda)
27. neděle 11.2. Ml. Boleslav B Piráti Chomutov B 10:6 (5:0, 3:4, 2:2)
branky a asistence hostů: Žalud (Černý, Machyna), Novotný (Žalud), Novotný, Černý (Žalud), Machyna (Novák), Žďárský (Jenček)
28. neděle 18.2. Piráti Chomutov B Kobra 1:3 (1:0, 0:3, 0:0)
branky a asistence domácích: Kuroiwa (Matuška)
29. pátek 23.2. Hvězda Praha Piráti Chomutov B 6:2 (0:0, 1:1, 5:1)
branky a asistence hostů: Fremund (Kuroiwa), Novák (Žalud)
30. neděle 25.2. Piráti Chomutov B Poděbrady 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
branky a asistence domácích: Smutný (Machyna), Fremund (Žalud), Hejra (Černý), Novák (Žďárský)
31. neděle 4.3. Karlovy Vary B Piráti Chomutov B 3:6 (0:1, 2:2, 1:3)
branky a asistence hostů: Žalud (Černý, Novák), Jenček (Novák), Novák, Jenček, Jenček (Noávk), Hejra (Žalud, Jenček)
32. sobota 10.3. Piráti Chomutov B Plzeň B 5:4 (4:0, 0:2, 1:2)
branky a asistence domácích: Kuroiwa (Novák), Žalud (Jenček), Žalud (Rykl), Novák (Smutný, Machyna), Malický
33. neděle 11.3. Domažlice Piráti Chomutov B 5:0  
34. neděle 18.3. Piráti Chomutov B Litvínov B 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
branky a asistence domácích: Mihalik (Jakab), Kuroiwa (Jakab), Jenček (Holuša, Malický), Mojžíš (Smutný), Jenček, Machyna
35. pátek 23.3. Piráti Chomutov B Litoměřice 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)
branky a asistence domácích: Hejra (Mojžíš), Černý (Holuša, Jenček), Mihalik (Machyna), Rykl (Malický)
36. neděle 25.3. Liberec B Piráti Chomutov B 6:7sn (4:1, 2:1, 0:4)
branky a asistence hostů: Novák (Rykl), Matuška (Fremund, Mihalik), Kuroiwa (Malický), Černý (Mojžíš, Hejra), Mojžíš, Černý, Novák
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM