První kolo v Táboře černožlutým nevyšlo

Redakce | 18.09.2024 | |

T á b o r / K a d a ň - V úvodním kole druhé ligy čekal na Kadaň favorit celé soutěže - celek Tábora. Domácí svou převahu potvrdili hned v první třetině, ve které stihli vsítit čtyři branky. Hostující tým se dokázal probudit ve druhé části, když vsítil dvě branky a stav byl na přijatelném skóre 4:2. Krach však nastal v poslední třetině, když domácí dokázali během osmi minut skórovat hned pětkrát a připsali si pohodlné vítězství 9:2. Následující zápas odehraje Kadaň doma, kde v sobotu přivítá v derby celek Ústí nad Labem.

1.kolo, středa 18.9.2024
HC Tábor - Sportovní klub Kadaň  9:2  (4:0, 0:2, 5:0)
Branky a nahrávky: 5. Suchánek (Doležal, Hruška), 11. Severa (Doležal, Plášil), 15. Svoboda (Milfait, Plášil), 17. Adamec (Svoboda, Milfait), 48. Hruška (Kříž, Severa), 50. Zadražil (Kříž), 51. Říha (Matušík, Suchánek), 52. Severa (Doležal, Plášil), 56. Hruška (Doležal, Severa) - 32. Vostiňák (Neuman), 38. Nekvinda (Vrtek, Šmejc). Rozhodčí: Turhobr - Rubáš, Brtník. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 962. Střely na branku: 59:16. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 9:2.
HC Tábor: Žajdlík - Plášil, Kříž, Štich, Říha, Suchánek, Remta, Hajič - Severa, Hruška, Doležal - Svoboda, Milfait, Adamec - Matai, Matušík, Dančišin - Krliš, Zadražil, Nevšímal - Prášek
Sportovní klub Kadaň: Běhula (od 50. Gerstner) - Novák, Václav Cestr, Rykl, Hynek, Filip, Psár - Kulich, Dautovský, Novotný, Vostiňák, Šilar, Hrdlička, Prihoda, Konášek, Šmejc, Neuman, Vrtek, Nekvinda.