V Táboře Kadaň neuspěla

Redakce | 04.09.2009 | |

Po první třetině byl zápas Kadaně v Táboře nerozhodný 1:1, když na branku domácího Štrby odpověděl Hlubuček, ve druhé a třetí třetině přidali po jedné brance Štrba a Vomela a stanovili tak konečné skóre předposledního přípravného zápasu před sezónou na 3:1. V poslední přípravě se Kadaň utká v úterý 8. září doma s Chomutovem.

0.kolo, čtvrtek 3.9.2009
HC Tábor - Sportovní klub Kadaň  3:1  (1:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Štrba (Kudrna), 29. Štrba (Martínek, Kocar), 47. Vomela (Stejskal, Matušík) - 18. Hlubuček (Smidt). Vyloučení: 7:12, navíc Gombár (KAD) 10 min za nesportovní chování. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
HC Tábor: Kučera - Kudrna, Zíb, Kotaška, Klement, Vomela, Černý, Martínek, Gajda - Padělek A., Štrba, Padělek I., Kocar, Šperger, Nedorost, Voříšek, Matušík, Stejskal, Mrkvička, Polodna, Kuchejda.
Sportovní klub Kadaň: Hronek - Kocek, Hlubuček, Spitzer, Kňazajev, Višňár, Kloz, Zmeškal, Smidt, Freiberg, Pražák, Indra, Gorbár, Šíp, Boušek, Balazs, Charousek, Polanský, Kuběna, Bauer, Budinský.