Hlusička vystřelil 3 body pro Kadaň

Miroslav Lučan | 19.01.2008 | |

Kadaňský A-tým dnes zajížděl k velmi důležitému utkání na led HC Berounští Medvědi a pokud chtěli nadále pomýšlet na play-off museli bodovat. Utkání nezačalo dobře, ihned v první minutě domácí vedli, do desáté minuty Kadaň otočila skóre. Ve druhé části kadaňští hráli velmi chytře a když Kadlec zvýšil dvě minuty před sirénou na 2:4 vypadalo to se Severočechy dobře. Jenže berounský Výborný stihl během třinácti vteřin vyrovnat, když si slabší chvilky vybral Hanuljak. V úvodu poslední části Hlusička vrátil hostům vedení, po zbytek třetiny si Kadaň vedení hlídala a po zásluze zvítězila 4:5.

37.kolo, sobota 19.1.2008
Medvědi Beroun 1933 - Sportovní klub Kadaň  4:5  (1:2, 3:2, 0:1)
Branky a nahrávky:1. Šinágl (Braniš), 33. Slížek, 40. Výborný (Frolík), 40. Výborný (Besser, Šinágl) - 4. Fábry (Brňák), 10. Polanský (Fink), 24. Fink (Fábry), 39. Kadlec (Fábry, Kajer), 43. Hlusička. Rozhodčí: Souček - Matějíček, Dančišin. Vyloučení: 3:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 1050. Střely na branku: 28:31. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:5.
Medvědi Beroun 1933: Štelmach - Výborný, Braniš, Kameš, Jelínek, Gudas, Lukačovič - Krajčík, Appel, Slížek, Frolík, Tvrzník, Šinágl, Novotný, Jankových, Vlček, Besser, Kupec, Kubalík, Pavel, Heřman.
Sportovní klub Kadaň: Hanuljak - Spitzer, Kloz, Brňák, Vaněček, Pospíšil, Růžička, Chotaš, Mašek - Polanský, Fink, Bauer, Buďa, Kadlec, Kajer, Fábry, Pražák, Chyba, Kýhos, Veverka, Hlusička.