Děčín nebyl velkou překážkou

Miroslav Lučan | 04.09.2008 | |

Poslední přípravné utkání před ostrým startem 1.ligy se domácím vydařil. Druholigový soupeř z Děčína nebyl velkou překážkou. Od prvních minut byli kadaňští lepším týmem. Po první třetině nebylo o vítězi pochyb. Hosté se gólové trefy dočkali až při pětibrankovém rozdílu. Konečný stav završil svým druhým gólem Petr Freiberg. Dalším dvoubrankovým střelcem byl Lukáš Rybecký. Zápas tak skončil jednoznačným vítězstvím domácích 6:1.

0.kolo, čtvrtek 4.9.2008
Sportovní klub Kadaň - HC Děčín  6:1  (2:0, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 4. Rybecký (Stehlík), 12. Kadlec (Kajer), 28. Rybecký, 43. Zika, 45. Freiberg (Šíp, Boušek), 56. Freiberg (Kolarz) - 54. Mouka (Vedral). Vyloučení: 4:7. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.
Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (40. Štěrba) - Szakal, Kolarz, Spitzer, Mašek, Pospíšil, Boguský, Kramár, Lang, Boušek, Šíp, Freiberg, Kadlec, Ton, Kajer, Zika, Fink, Derfler, Valský, Rybecký, Indra, Stehlík.
HC Děčín: Zámostný - Bedan, Mouka, Sádovský, Mizera, Vedral, Hanousek, Luka M., Postl, Gergel, Tomeček, Gottfried, Šnajdr, Hříbal, Luka O., Štverák, Filipovský, Lassig, Šohaj, Chvátal.