Potvrdí Kadaň děčínský úspěch proti Kralupům?

Jiří Novotný (KAD) | 07.10.2024 | |

K a d a ň - První vítězství? Odškrtnuto! Černožlutí se dokázali oklepat z těžkých měření sil v prvních kolech a na ledě Děčína oslavili kýžený triumf. Medvědy přehrávali a dostali se do dvoubrankového vedení, avšak soupeř v závěrečné periodě srovnal. Ani to ovšem kadaňské bojovníky nezlomilo a v prodloužení rozhodl svým druhým gólem hrdina večera Lukáš Klíma. Na povedené utkání budou chtít navázat ve středu 9. října, kdy se od 18:30 představí domácímu publiku proti Kralupům. Buďte u toho!

KRALUPY JSOU NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

Oddílu od dolního toku Vltavy se po nováčkovském ročníku předpovídala role černého koně soutěže, kterou zatím do puntíku plní.

Vstup do nové sezóně měl přitom hrozivý. Úvodní výjezd do Benátek nad Jizerou skončil tvrdým direktem 6:0. „Domácí nás vycvičili v produktivitě i herní disciplíně a my jsme pak propadli,“ nevykrucoval se v rozhovoru pro klubovou televizi na hokejkralupy.cz kouč David Švagrovský.

Vztyčený prst v podobě benátecké demolice ovšem Středočechům dost možná prospěl, protože od té doby už přemožitele nenašli. Doma přetlačili 5:4 pražskou Kobru a po prodloužení uspěli 3:4 v Mostě. V těsných rozdílech si zatím libují, neb o jednu branku, konkrétně 3:2, porazili i Ústí nad Labem.

Výhru s nejtěsnějším možným rozdílem si pak schovali na sobotní mač v Chebu. Úvodní a zároveň vítězný gól padl až v 58. minutě, kdy necelých 350 diváků zmrazil hostující obránce David. Domácí se již na odpověď nezmohli a Kralupy tak zvítězily fotbalovým výsledkem 0:1.

Sestava Kralup z posledního utkání v Chebu: Sochůrek – Zajíc, David, Hušek, Němeček, Kučera, Lokajíček – Uhlík, Soukup, Arnošt, Broš, Sklenář, Hrala, Jobánek, Binko, Hampl, Bradáček, Marek.

Kadaňské ani tentokrát nečeká jednoduchá utkání a podpora věrných fanoušků bude více než potřeba. V Děčíně je k úspěchu hnalo mohutné fandění kadaňských patriotů a podobné bude potřeba i tentokrát. Kadaň zase vyhrává! Úvodní buly padne ve středu 9.10. v 18:30.