Kadaňští zajíždí na led Příbrami

Sabina Nováková | 28.09.2024 | |

P ř í b r a m / K a d a ň - V sobotu 28. září Kadaňští zajíždějí k dalšímu venkovnímu duelu druhé ligy. Čeká je cesta do Příbrami, která je po dvou kolech na 7. místě tabulky s bilancí jedné výhry a jedné porážky. Prohru si připsala s favorizovaným Táborem a v domácím utkání zvládla přehrát Řisuty. Utkání začíná v 17 hodin.

Příbram se v uplynulé sezóně umístila po základní části na třetím místě, když zaostala pouze za postupivšími Piráty a týmem z Tábora. Přes léto středočeský celek obměnil hrstku hráčů, jinak zůstal pohromadě. S Baníkem se rozloučili Filip Patzelt, Jaroslav Chlouba, Jan Bečvář, Dominik Havelka a Richard Pětník. Ty nahradily zvučné posily, například extraligou ošlehaný obránce Vladimír Kremláček nebo Tomáš Pšenička. Dále budou příbramský dres hájit novicové Matěj Kvasnička, Tomáš Labuzík, Viktor Štípek nebo Tomáš Pánek.

Svěřenci trenéra Radka Bělohlava začali sezónu vítězstvím, když si v domácím střetnutí dokázali poradit s celkem Řisut 5:3. Ke druhému kolu zajížděla Příbram na led Tábora, který si s naším soupeřem poradil poměrem 5:2.

Poslední odehraný duel Kadaně se nesl ve znamení derby. Do královského města totiž zavítalo Ústí nad Labem. Klání mělo druholigové parametry a téměř tisícovka fanoušků viděla aktivní hokej. Kadaň po dvou třetinách vedla o jednu branku, ve třetí části však přisel obrat Slovanu, který nejprve vyrovnal a dvě minuty dokonce využil hrubky v kadaňské obraně, čímž překlopil zápas na svou stranu. Jak se svěřencům Miroslava Nováka bude dařit ve třetím kole proti Příbrami? Psaný průběh utkání můžete sledovat na webu onlajny.com nebo na streamu czechicehockey.tv