Čest SK Kadaň napravují junioři

Miroslav Lučan | 25.02.2007 | |

Po pátečním vítězství v Sokolově měli kadaňští junioři jednoznačný cíl. Porazit před vlastním publikem celek ze spodu tabulky - HC Děčín. Od prvních minut nenechali nikoho na pochybách a hráli svou hru. Zprvu se nedařilo z několika dobrých příležitostí překonat děčínského brankáře, ale v páté minutě se trefil Kadlec a načal tak brankostroj domácích. Po první části vedli domácí 3:0. Ve druhé části pokračovali domácí ve své hře, ale uspokojeni vedením často až příliš kombinovali. Trefil se pouze šťastnou tečí Stehlík. Ve třetí třetině se dočkali i hosté, když se jim z nenápadné akce podařilo snížit na 1:5, ale opět úřadovali domácí, kteří několikrát roztleskali publikum svými parádními akcemi. Na konečných 7:1 upravil skóre Nguyen.