Junioři nestačili na Boleslav

Miroslav Lučan | 19.01.2007 | |

Páteční večer jak jsme si již zvykli patří na kadaňském zimním stadionu juniorskému hokeji. Třetí celek prvoligové tabulky SK Kadaň hostil vedoucí celek BK Mladá Boleslav. Očekával se výborný hokej hodný špičce první ligy. Jenže zdání klame. Od prvních minut byli hosté lepším týmem a hned v úvodu otevřeli skóre v přesilovce. To samé se povedlo i domácím ve 12.minutě vyrovnal Hrdlička. Hosté opět přitlačili a do kabin se odcházelo za stavu 1:3. Ve druhé třetině kadaňský tým odpadl a boleslavští toho využili k navyšování skóre, postupem času to bylo již 1:7. Poté se trefil Kalinovič a upravil tak stav po dvou třetinách. V poslední třetině padly na obou stranách ještě dvě branky a utkání tak skončilo debaklem domácích 4:9.