Derby v Klášterci ve prospěch Kadaně

Redakce | 07.01.2024 | |

K l á š t e r e c n / O h ř í / K a d a ň - Do posledního derby v základní části vstoupila lépe Kadaň, když v oslabení dokázal skórovat Vladislav Vrtek. Následně ale dvě branky vstřelili domácí a dostali se tak do vedení 2:1, což byl i výsledek po první třetině. Do druhé třetiny vstoupila Kadaň ve velkém stylu a během pár minut již vedla o čtyři branky. Prostřední část skončila poměrem 0:5. V poslední dvacetiminutovce hostující přidali další tři branky, za domácí upravil stav pouze Jiří Vlastník a tak i čtvrté derby ovládli černožlutí, tentokrát poměrem 3:9.

23.kolo, neděle 7.1.2024
HC Klášterec nad Ohří - Sportovní klub Kadaň  3:9  (2:1, 0:5, 1:3)
Branky a nahrávky: 15. Döring (Vlastník), 20. Vlastník, 41. Vlastník (Döring, Danyo) – 13. Vrtek, 21. Hrdlička (Vrtek), 24. Iljuk (Konášek, Šmejc), 25. Hrdlička (Vrtek), 29. Kulich (Vrtek, Cestr Vá.), 32. Novák D. (Konášek, Iljuk), 48. Cestr Vá. (Novotný), 51. Cestr Vá. (Hrdlička), 60. Vrtek (Hrdlička). Rozhodčí: Biedermann — Mašek, Kýček. Vyloučení: 4:7 + Bárta (KAD) OT 10 minut. Využití: 0:2. V oslabení: 1:2. Diváci: 102. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:6, 3:6, 3:9.
HC Klášterec nad Ohří: Pešek — D. Nerad, Boháč, R. Nerad, Hartman, Barantál Jiří, Svoboda, Barantál Jan — Neuman, Chlouba, Danyo, Dautovský, F. Döring, D. Döring, Ševčík, Kokman, Vlastník
Sportovní klub Kadaň: Gerstner — Cestr Vá., Machyna, A. Novák, Toman, D. Novák — Novotný, Mojžíš, Černý, Konášek, Bárta, Hrdlička, Iljuk, Kulich, Šmejc, Vrtek, Krpenský