Souboj prvního s druhým jasně pro Kadaň

Redakce | 02.12.2023 | |

L o u n y / K a d a ň - Kadaň vstoupila do zápasu výborně a již v první třetině si vytvořila pohodový náskok čtyř branek. Ve druhé třetině tento náskok navyšovala a plno šancí ještě nevyužila. Ve třetí třetině se oba týmy trefily a utkání skončilo 3:13 pro Kadaň.

17.kolo, sobota 2.12.2023
HC Slovan Louny - Sportovní klub Kadaň  3:13  (0:4, 2:6, 1:3)
Branky a nahrávky: 35. Adámek (Čech), 40. Velhartický (Šugár), 50. Bechyně (Benešovský, Kašpar) – 11. Iljuk (Macháček, Vrtek), 11. Týr (Iljuk, Šmejc), 12. Vrtek (Hrdlička, Týr), 20. Šmejc (Novotný), 23. Iljuk (Šmejc), 30. Vrtek (Kulich), 33. Kulich (Cestr Vá., Vrtek), 36. Psar (Iljuk), 36. Holuša (Novotný, Cestr Vá.), 38. Šmejc (Macháček), 44. Kulich (Hrdlička, Vrtek), 56. Hrdlička (Vrtek, Cestr Vá.), 58. Kulich (Hrdlička, Vrtek). Rozhodčí: Biedermann — Kýček, Maštalířský. Vyloučení: 7:7 (LOU - Šugár 5+OK, Charvát T. 10+OK). Využití: 2:4. V oslabení: 0:1. Diváci: 25. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:10, 2:10, 2:11, 3:11, 3:13.
HC Slovan Louny: Charvát T. (58. Charvát M.) — Benešovský, Svoboda, Hloucha, Bechyně, Knobloch, Kašpar — Velhartický, Šafařík, Šugár, Szakal, Salač, Csonka, Veselý, Čech, Adámek
Sportovní klub Kadaň: Gerstner — Vá. Cestr, Týr, Převor, A. Novák, Psar — Novotný, Macháček, Konášek, Holuša, Hrdlička, Iljuk, Kulich, Nguyen, Šmejc, Vrtek