Získají Trhači body proti Litoměřicím?

Tereza Doksanská | 20.10.2017 | |

Získají Trhači body proti Litoměřicím?

Kadaň - V sobotu 21. října přivítají Trhači v rámci 16. kola WSM Ligy Kališníky z Litoměřic. Oběma týmům se moc nedaří, Litoměřice jsou na desátém místě a Kadaň na posledním. Kdo bude lepší v tomto zápase a získá body?

 

HC Stadion Litoměřice
První zápas sehráli Kališníci se silnými Českými Budějovicemi, se kterými prohráli 2:5. Vysokou porážku si nahradily Litoměřice dvěma výhrami nad Prostějovem 4:1 a Kadaní 6:3. Dalo by se říct, že se litoměřickým hokejistům do desátého kola dařilo, získali šestnáct bodů. Ze dvou domácích zápasů těžil Stadion pouhé dva body. S Benátkami nad Jizerou prohrál 1:3 a Slavii porazil až v prodloužení 4:3. To byla zatím poslední výhra Litoměřic, nyní mají třízápasovou šňůru proher. Po patnácti odehraných kolech jsou Kališníci na desátém místě s jednadvaceti body.

Kadaň i Litoměřice vyšly z posledního zápasu na prázdno
HC Stadion Litoměřice vs. LHK Jestřábi Prostějov
První gól zápasu vstřelili domácí. Po sedmi minutách hry prostřelil Jakuba Neužila Patrik Miškář. O dvě minuty později byl stav vyrovnaný. Na 1:1 srovnával Tomáš Divíšek. Do kabin se tak šlo za vyrovnaného stavu. Ve druhé části padl jeden gól Tomáše Krále překonal Tomáš Nouza ve spolupráci s Divíškem. Úvod třetí třetiny vyšel Kališníkům. Minutu po vhození buly byl stav opět vyrovnaný. Prosadil se nejproduktivnější hráč Litoměřic Aleš Pavlas. Skóre 2:2 svítilo na světelné tabuli i po 60 minutách hry. Zápas se musel prodlužovat. Už to vypadalo, že se rozhodne až v samostatných nájezdech. Jenže v poslední minutě prodloužení se podruhé v zápase prosadil Tomáš Nouza a rozhodl utkání. Litoměřice získaly ze zápasu pouhý jeden bod.

Sestava z utkání: Král – Jeřábek, Pavlas, Kachyňa, Smetana, Jebavý, Jandus – Kusý, Veselý, Chalupa – Dvořák, Miškář, Jirásek – Helt, Šimeček, Stříbrný – Kantner, Komárek, Havelka.

HC ZUBR Přerov vs. SK Trhači Kadaň 2:1
4. Sýkora (Plášek, Chmelíř), 25. Procházka (Novotný) – 26. Šťovíček.

Sestava z utkání: T. Dvořák – Trefný, Černý, Blaha, Hlaváček, Cestr, Kadeřávek – Havel, Hejcman, Tůma – Šťovíček, Kůs, Chrpa – Szathmáry, Rob, Dufek – Krejčiřík, Tupý, Kohút.

Ve vzájemných zápasech jsou lepší Kališníci
V minulé sezoně se utkaly Litoměřice s Kadaní čtyřikrát v základní části a dvakrát v play-out. Ze šesti utkání dovolil Stadion vyhrát Trhačům pouhý jeden zápas.

SK Trhači Kadaň vs. HC Stadion Litoměřice 0:2
HC Stadion Litoměřice vs. SK Trhači Kadaň 4:0
SK Trhači Kadaň vs. HC Stadion Litoměřice 2:1
HC Stadion Litoměřice vs. SK Trhači Kadaň 6:4
SK Trhači Kadaň vs. HC Stadion Litoměřice 2:3pp

HC Stadion Litoměřice vs. SK Trhači Kadaň 4:3sn.
5. M. Ondráček, 6. Loskot (Š. Havránek), 35. Loskot (Hanták), rozh. náj. Loskot – 11. Kohout (Slavíček, Polák), 52. Polák (L. Vrána, Slavíček), 58. Kůs (Trefný).

Sestavy obou týmů
Michajlov – Š. Havránek, J. Šulc, Smetana, Plášil, Bažant, Jebavý – Jaroslav Kalla, Miškář, Stoklasa – Dufek, Hanták, Loskot – M. Ondráček, R. Pilař, Švagrovský.

Lukeš – Trefný, Novák, Cestr, Šafář, D. Šimek, Weinhold, Popela – Kůs, Rindoš, Wágner – Osmík, M. Zadražil, Kohout – L. Vrána, Slavíček, Polák – Krejčiřík.

KADAŇ vs. LITOMĚŘICE
Tadeáš Dvořák 88,7 %
Štěpán Lukeš – 84,19 %
BRANKÁŘITomáš Král – 92,17 %
Milan Klouček – 87,92 %
Luboš Rob
9 (3+6)
PRODUKTIVITA Vítězslav Bílek
11 (6+5)
Aleš Pavlas
11 (2+9)
Darek Hejcman
4 góly
GÓLYVítězslav Bílek
6 góly
Luboš Rob
Jakub Trefný
7 asistencí
ASISTENCEAleš Pavlas
9 asistence
Darek Hejcman
168/324 – 51,58 %
VHAZOVÁNÍ Jan Veselý
134/280 – 47,86%
Šimon Szathmáry
14 zbl. střel
ZBLOKOVANÉ STŘELYOndřej Smetana
27 zbl. střel
Václav Cestr
Jakub Trefný
17 hitů
HITYMartin Havelka
24 hitů
Jakub Trefný
22 tr. minut
TRESTNÉ MINUTYMartin Havelka
24 tr. minut
Jakub Trefný
20:22 min/z
ČAS NA LEDĚAleš Pavlas
22:12 min/z
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM