Opět doma: Trhači vyzvou v odvetě Litoměřice

Kateřina Kundertová | 28.08.2017 | |K a d a ň - Trhači se představí popáté v přípravě na vlastním ledě, když vyzvou v odvětě nedaleké Litoměřice. Oba soupeři si v posledním zápase připsali výhru, když Stadion porazil Benátky nad Jizerou a Kadaň sestřelila Klatovy. Svěřenci Roberta Kašeho a Kamila Koláčka budou vracet Litoměřicím porážku 0:3 už v úterý 29. srpna od 18 hodin.

 

LITOMĚŘICE V PŘÍRAVĚ

Stadion zatím odehrál šest přípravných zápasů, ze kterých vyhrál pouze dvakrát. V úvodním duelu Litoměřice podlehly fotbalově Ústí nad Labem 0:1 a poté nestačily v prodloužení na Benátky nad Jizerou. Poté, co na vlastním ledě zdolaly Trhače, podlehly novému účastníkovi WSM ligy z Karlových Varů a podruhé také hokejistům z krajské metropole.

V posledním odehraném zápase se Litoměřice představily v Benátkách nad Jizerou, kde do zápasu dobře vstoupily. Už ve druhé minutě otevřel skóre střelou od modré Jiří Jebavý, na kterého navázal David Šesták. Patnáct vteřin před koncem dějství upravil v ponechané výhodě na 1:2 Ladislav Bittner. V polovině střetnutí vyrovnal Jan Jeník dorážkou z bezprostřední blízkosti. V dalším průběhu už skórovali jenom hráči Litoměřic – Dominik Málek, Jan Strejček a Josef Stříbrný.

Statistiky – branky a nahrávky: 20. Bittner (Psota, Havlín), 31. Jeník (Bittner, Psota) – 2. Jebavý (Stříbrný, Dvořák), 19. Šesták (Stříbrný, Šimeček), 37. Málek (Kantner), 54. Strejček (Smetana, Stříbrný), 59. Stříbrný (Pilař), vyloučení: 6:6, využití: 1:1, v oslabení: 0:1.

Sestava Litoměřic: Michajlov (Wolf) – Málek, Smetana, Jebavý, Jeřábek, Šesták, Strejček – Kantner, Miškář, Pilař – Stříbrný, Šimeček, Dvořák – Řehoř, Komárek, Jirásek – Zajan, Hanták, Pšenička.

VZÁJEMNÉ UTKÁNÍ Z PŘÍPRAVY

Trhači odjeli do Litoměřic ve slepené sestavě, ve které zaujal Jakub Trefný pozici devátého útočníka. Góly sázeli pouze domácí, v šestnácté minutě otevřel skóre Jaroslav Kalla. V závěrečném dějství zamířili přesně Filip Jirásek a Vojtěch Komárek, kteří upravili na konečných 3:0.

Statistiky – branky a nahrávky: 16. Kalla (Bílek, Šimeček), 44. Jirásek (Bečvář, Pavlas), 45. Komárek (Zajan, Kulda), vyloučení: 6:6, bez využití.

Vojtěch Krejčiřík se proti Klatovům
blýskl hattrickem

TRHAČI V PŘÍPRAVĚ

Kadaňští přípravu dobře začali, když otočili duel s Klatovy, poté ale padli třikrát v řadě proti Ústí nad Labem, Bremerhavenu a Litoměřicím. V pátém utkání porazili v odvětě hokejisty z krajského města a naopak padli s Benátkami nad Jizerou.

V posledním utkání si svěřenci Kašeho a Koláčka zastříleli proti druholigovým Klatovům, s kterými vyhráli vysoko 9:2. Hattrick zaznamenal Vojtěch Krejčiřík, dva góly přidal František Wágner a po jedné trefě zajistili Martin Tůma, Jan Havel, Aleš Macháček a Lukáš Blaha. Za hosty se prosadili Tomáš Vracovský a Jan Vondrák.

Statistiky – branky a nahrávky: 1. Tůma (Wágner, Rindoš), 2. Krejčiřík (Macháček), 8. Krejčiřík (Tupý, Blaha), 21. Havel (Černý, Krejčiřík), 31. Macháček (Polák, Szathmáry), 40. Krejčiřík (Tupý), 45. Wágner (Rindoš), 48. Wágner (Rindoš, Trefný), 54. Blaha (Tupý, Havel) – 26. Vracovský (Pacanda), 56. Vondrák (Leština, Piovarči), vyloučení 2:5, využití: 2:0.

Sestava Kadaně: Pavlát (Danylec) – Trefný, Novák, Blaha, Černý, Hlaváček, Szathmáry, Hierman, Lidák – Wágner, Rindoš, Tůma – Krejčiřík, Tupý, J. Havel – Adámek, Polák, A. Macháček – Köver, Šilar.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM