Suchá příprava je u konce. Na ledě bude přes dvacet hráčů

Kateřina Kundertová | 01.07.2017 | |

Suchá příprava je u konce. Na ledě bude přes dvacet hráčů

K a d a ň - Letní suchá příprava Kadaňských pod vedením kondičních koučů je u konce. „Kluci si pořádně hrábli, ale výsledek uvidíme až v sezóně,“ řekl jeden z trenérů Robert Kaše. Na ledě se více než dvacet hráčů sejde přibližně za čtrnáct dní už pod vedením trenérů Roberta Kašeho a Kamila Koláčka. Zpočátku budou černožlutí trénovat v chomutovské SD ARÉNĚ a poté se přesunou na vlastní led, který bude později.

 

Suchou přípravu Kadaňských měli na starosti kondiční trenéři Tomáš Ringler a Petr Prokeš, čímž se přešlo na systém zavedený v Chomutově. „Hokejový trenér nedokáže obsáhnout všechno,“ řekl Robert Kaše. „Suchou přípravu měli na povel kondiční, takže to bylo kvalitní. Dělali to lidé, kteří tomu rozumí,“ přidal.

  ROZPIS PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ V SRPNU:

  ÚT 1. – Klatovy vs. Kadaň (v Plzni)
  ČT 10. – Kadaň vs. Ústí n/L (18h)
  SO 12. – Kadaň vs. Fischtown (17:30)
  ÚT 15. – Litoměřice vs. Kadaň (18h)
  PÁ 18. – Ústí n/L vs. Kadaň (18h)
  ÚT 22. – Benátky n/J vs. Kadaň
  ČT 24. – Kadaň vs. Klatovy (18h)
  ÚT 29. – Kadaň vs. Litoměřice (18h)
  ČT 31. – Kadaň vs. Benátky n/J

Hráči i s kouči přejížděli mezi Kadaní a Chomutovem. „V Kadani jsme využívali posilovnu a hřiště, do Chomutova jsme jezdili hlavně do zápasnické haly a Bezručova údolí,“ přiblížil otec bratrů Kašových.

Mimo byli v letní přípravě Robert Černý a František Wágner. „Bert Černý si zlomil zánártní kůstku, ale do týdne by mu měli sádru sundat. Franta Wagner měl nějaký problém se zápěstí asi na čtrnáct dní,“ prozradil. „Oba by měli být k dispozici na led,“ dodal Robert Kaše.

Jelikož se na kadaňském zimním stadionu dělá led později než v partnerském Chomutově, budou svěřenci Roberta Kašeho a Kamila Koláčka jezdit na úvodní tréninky na bruslích do SD ARÉNY. „V pondělí 17. července se sejdeme poprvé na ledě. Hned od dalšího týdne už budeme v Kadani, kde bude příprava na ledě pokračovat,“ uvedl Kamil Koláček.

Na počátku letní přípravy bylo známo více než dvacet jmen, která pravděpodobně budou ještě doplněna. „Na ledě budou kluci, kteří byli na letní,“ vylíčil někdejší útočník. „Později se připojí z Chomutova zhruba jedna pětka, která vypadne, a čekáme na jedno jméno úplně odjinud,“ uzavřel Kamil Koláček.

AKTUÁLNÍ KÁDR:

  Brankáři: Tadeáš Dvořák a Michal Danylec.
  Obránci: Jakub Trefný, Robert Černý, Lukáš Blaha, Václav Cestr, Patrik Lidák, Marcel Hlaváček a Tomáš Běhula.
  Útočníci: Roman Chlouba, Jakub Chrpa, František Wágner, Tom Ringler, Josef Rindoš, Tomáš Adámek, Jiří Tupý, David Kohút, Vojtěch Krejčiřík, Martin Tůma, Aleš Macháček, Martin Strunz a Jan Müller.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM