zde." />

Legenda pomáhá: 2. kolo aukce unikátních dresů

Kateřina Kundertová | 27.04.2017 | |

Legenda pomáhá: 2. kolo aukce unikátních dresů

K a d a ň - Na webových stránkách sportovních aukcí bylo odstartováno druhé kolo dražby dresů Legenda legendám v rámci unikátního celorepublikového projektu Legenda pomáhá. Vyvolávací cena dresu je opět 867 Kč, aukce bude ukončena 5. května 2017 v 17 hodin. Dražbu naleznete zde.

 

První kolo aukce ze zápasu Havířov vs. Kadaň bylo ukončeno 1. března. Celkový výtěžek přesáhl třicet tisíc, přesně se vybrala částka 31 553 Kč. Nejvíce přispěly dresy Jakuba Trefného a Tadeáše Dvořáka, které se vyšplhaly přes jeden tisíc korun.

Rovného tisíce se dočkaly trikoty Dominika Tejnora, Nicolase Hlavy, Radka Havla a Romana Chlouby. Těsně pod hranici jednoho tisíce se vyšplhal Martin Osmík. Na 917 korunách se zastavily žlutočerné dresy Darka Hejcmana, Jakuba Chrpy, Martina Kohouta, Roberta Černého a Jaroslava Kůse.

Hráči v unikátních úborech odehráli utkání 46. kola WSM ligy, ve kterém Trhači odjeli do Havířova. Kadaňští si z dalekého města odvezli tři body za výhru 5:2, na všech pěti gólech se podílel Marek Račuk, jenž jeden gól sám vstřelil a na čtyři další přihrál. I jeho dres se objevil ve druhém kole aukce.

Ve druhém kole můžete také získat trikoty obránců Roberta Černého, který si odbyl v právě skončené sezóně extraligovou premiéru, nebo Lukáše Chalupy, jenž odehrál velkou část extraligového play-off v první lajně Pirátů.

Dalšími beky, jejichž dres můžete získat, jsou Denis Šimek, který vlastní zlatou medaili z mistrovství světa hráčů do osmnácti let, Jana Tomečka, jenž překonal své prvoligové bodové maximum, nebo mladého Václava Cestra.

K dispozici je také brankářský trikot Jana Strmeně, jenž si v právě skončené sezóně vychytal dvě čistá konta a strávil na ledě více než dva tisíce minut.

Jestli dáte přednost útočníkům, pak můžete získat dres juniora Františka Wágnera. Dále si můžete pořídit dresy Lukáše Vrány a Dominika Vaňka, který odehrál v Kadani druhou sezónu v kuse.

Pokud už není k dispozici váš oblíbený hráč, můžete si vydražit jeden ze čtyř dresů bez jména.

Foto: Michal Polák (www.empefoto.cz).

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM