Do dalších zápasů musíme zapracovat na tom, aby se to neopakovalo, říká obránce Lukáš Blaha

Tereza Doksanská | 13.01.2016 | |

Kadaň - V rámci devětatřicátého kola přivítala Kadaň na svém ledě Přerov. První třetinu trhači prohráli 2:1. Během druhé třetiny vyrovnal Veselý a ve třetí třetině vstřelil třetí branku kadaňských Lukáš Blaha. Přerov v poslední minutě vyrovnal na 3:3 a zápas šel do prodloužení, ve kterém Kadaň prohrála 4:3.

Lukáši, v utkání jste prohrávali 0:2, dokázali jste otočit na 3:2. Přerov v poslední minutě třetí části vyrovnal, nakonec jste padli v prodloužení…
Je škoda, že jsme dostali branku a škoda je taky to, že jsme to neudrželi v prodloužení. Do dalších zápasů musíme zapracovat na tom, aby se to neopakovalo.

Mrzí vás, že jste nedokázali vedení udržet a nezískali 3 body, ale pouhý jeden bod?
Ano, určitě nás to mrzí, můžeme si za to sami. Myslím si, že už se to nebude opakovat.

Jaký to byl zápas?
Přerov do nás vlétl, poté se to nějak ustálilo. Ve třetí třetině jsme měli štěstí, že brankář zachytal.

Jak byste popsal svou branku na 3:2?
Nějak se to ke mně dostalo nahoru, nahodil jsem to tam, Veselý dobře stínil a propadlo to tam.

Marek Račuk odešel do konce sezony na hostování do Kladna. Jak moc bude chybět týmu?
Určitě chybět bude, byl to jeden z klíčových hráčů, ale s tím my nic neuděláme.

Příští utkání hrajete na Kladně. Co je potřeba do duelu s prvním týmem WSM ligy zlepšit?
Určitě musíme hrát dobře zezadu, mít dobrý pohyb, když tohle budeme mít, tak je určitě přehrajeme a vyhrajeme.