Hlavní je, že se nám daří a vyhráváme, říká brankář Jan Dlouhý

Tereza Doksanská | 21.11.2015 | |

Kadaň - V rámci pětadvacátého kola přivítala Kadaň Ústí nad Labem. V severočeském derby vyhrála a Slovan porazila 4:2. Svými výkony pomohl k výhře brankář Jan Dlouhý, pro kterého to bylo první domácí utkání, ve kterém nastoupil od začátku.

Honzo, několik utkání jste byl střídajícím brankářem, dneska jste dostal důvěru od trenéra. Jaký to byl pro Vás zápas?
Zápas to byl dobrý, byl jsem trpělivý. Dlouho jsem seděl, pokaždé jsem pouze zaskakoval. Trenéři to protočili, snad toho odchytám více.

Připravoval jste se na zápas jinak než obvykle?
Připravuji se stále stejně, když chytám i když nechytám. Ráno rozbruslení, oběd, spánek a večer zápas. Žádná speciální příprava.

Byl jste nervozní?
Ne, nikdy nejsem nervozní.

Co očekáváte od angažmá v Kadani?
Tak určitě když dostanu šanci a prostor, tak budu chtít ukázat co ve mně je a posunout se někam dál, uhrát co nejlepší výsledek.

Severočeské derby jste vyhráli 4:2. Jaké pocity panují v kabině?
Nálada je dobrá, jako vždycky. Určitě je tady super parta a pořád sranda. Hlavně že se daří a vyhrává.

Váš první domácí zápas, ve kterém jste chytal od začátku. Jaké máte pocity?
Paráda, tři body. Atmosféra dobrá, takže super.

Svými vynikajícími zákroky jste týmu pomohl k zisku tří bodů. Jste za to rád?
Nevím, jestli vynikajícími, hlavní je, že jsme vyhráli. Ve druhé třetině tam byly těžké střely, jinak to nebylo těžké.

Co očekáváte od zápasů s Přerovem a Šumperkem?
Musíme začít hned od začátku, ne jako poslední dva zápasy venku. Než se rozkoukáme, tak je to 3:0 a těžko se to dohrává. Musíme hrát od začátku koncentrovaně a uhrát první třetinu jako v Litoměřicích a porvat se o vítězství.