V přesilovkách jsme měli více střílet, lituje Šimon Szathmáry

Tereza Doksanská | 10.10.2015 | |

Ústí nad Labem - Ve dvanáctém kole zajížděla Kadaň do Ústí nad Labem. V prvních dvou třetinách byl zápas severočeských celků vyrovnaný. Jenže ve třetí třetině se Slovan rozstřílel a vyhrál 6:3. Druhý gól černožlutých vsítil obránce Šimon Szathmáry.

Šimone, vracíte se z Ústí nad Labem bez bodu, je to zklamání?
Měli jsme dobrý úvod do zápasu. Bohužel nám třetí třetina nevyšla a hlavně si myslím, že jsme měli dát gól v přesilové hře tři na pět, kde je důležité dávat góly.

Úvod do zápasu jste měli perfektní…
Ano, povedl se nám. Prostě jsme na ně vlítli a dali jsme rychlý gól. Vyšlo nám to.

V přesilovce tři na pět jste nedokázali vstřelit gól, v čem byla chyba?
Myslím si, že jsme měli víc střílet. Víceméně jsme to sehráli dobře, akorát málo střílíme.

Ale dva góly jste vstřelili v oslabení…
Nebáli jsme se jít do útoku a spadlo to tam, i když nás tam bylo o jednoho méně. Je to trošku i o štěstí.

Jak byste popsal svůj gól?
Viděl jsem, že Račuk šel dopředu, vystartoval jsem a Charousek se mnou. Račuk vystřelil na Charouska a ten to z první ťuknul na mě. Byl jsem skoro sám před bránou, vracel jsem to ještě Charouskovi, ten vystřelil, odrazilo se to ke mě. Víceméně štěstí, byl jsem rád, že jsem to doklepl.

Přijeli Vás podpořit fanoušci, chtěl byste jim něco vzkázat?
Jsme rádi zato, kolik jich přijelo. Chtěl bych je pozvat na další zápas, který hrajeme doma. Aby jich přišlo co nejvíce, jako na minulém zápase v Kadani.

Čekají Vás dvě domácí utkání za sebou, co od nich očekáváte?
Tak určitě šest bodů. Nyní jsme ty body ztratili. Vlastně Šumperk a Přerov jsou týmy, které bychom chtěli dát v tabulce pod sebe.