Milan Krčmář | 12.02.2004 | |

Tentokráte na vlastním stadioně porazila Kadaň Horáckou Slávii.

18.kolo, sobota 15.11.2003
Sportovní klub Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč  3:1  (1:0, 1:0, 1:1)
Branky: 11. Polanský (Stavenský, Kuchler), 36. Müller (Kreuzmann, Klaus), 60. Pelán (Kreuzmann) - 48. Valko (Lála). Rozhodčí: Florián - Kebrle, Štych. Vyloučení: 6:10, navíc Tvrdek (Kadaň), Kučný 5 plus do konce, Mazanec a Koťátko 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 520.
Sportovní klub Kadaň: Fikrt - Řezníček, Vilášek, Kivoň, Toms, Punčochář, Klaus, Hlavatý - Stavenský, Kuchler, Polanský - Pelán, Pech, Kreuzman - Fořt, Kašík, Majer - Müller
SK Horácká Slavia Třebíč: Koťátko – Mazanec, Meňhart, Horák, Kučný, Černý , Hrbáček, – Topol, Žiška, Mráz – Valko, Sobotka, Beroun – Bouz, Oliva, Lála

První branku utkání vsítil v 11. minutě Polanský, jehož teč při přesilovce skončila za zády jinak dobře chytajícího gólmana Koťátka. V první třetině mohlo být branek na severočeské straně více, ale kvůli neschopnosti domácích proměnit přesilové hry v góly odcházela Kadaň do šaten pouze s jednobrankovým vedením.

Také druhá branka padla při přesilovce, tentokrát Kadaňští hráli pět proti třem. Běžela 35. minuta, domácí si pohráli s obranou Horácké Slavie a Müller zakončoval do prakticky prázdné branky.

Až teprve ve třetí třetině se dočkali i hosté, kteří se snížením Valka na 1:2 dostali opět do hry. Půlminuty před koncem, kdy hráli přesilovku, zkusili odvolat brankáře, jenže při hře 6 na 4 zapomněli na potrestaného Pelána, který ihned poté, co mu vypršel trest, vsítil závěrečný gól do prázdné třebíčské svatyně. Třebíč tak ze severu Čech odjíždí bez bodu, v dalším zápase vyzve Mladou Boleslav.