Vyhrajeme po měsíci na soupeřově ledu?

Jindřich Poledna | 28.01.2011 | |

Po další prohře na ledě soupeřů se pomalu začíná nad kadaňským týmem smrákat. Pokud dnes opět venku prohraje, spadne na 12. pozici, na kterou mohutně finišují také 13.Litoměřice. Čelo skupiny B by navíc Kadani uteklo již na 4 body a tento nepříjemný fakt by snižoval možnost úspěchu v playoff. Kadaň vyhrála na ledě soupeře naposledy koncem roku ve Vrchlabí. Utkání začíná v sobotu 29.1. v půl šesté.

Nejvyšší prohra 2:8 (s Kadaní)
Nejproduktivnější hráč Petr Obdržálek (14+15)
Úspěšnost gólmanů Radek Fiala (91,51 %), Pavel Francouz (95,21%)
Průměr obdržených branek Radek Fiala (3,01) Pavel Francouz (1,77)

Třebíč v číslech

Nás soupeř se momentálně nachází na 12. místě prvoligové tabulky, má stejně bodů jako 11. Kadaň. Na deváté Benátky chybí oběma týmům pouhý 1 bod. Tým prohrál v posledním kole ve Vrchlabí 4:2, branky Slávie vsítili Laš a Vondráček. Skóre Třebíče je mírně záporné, hráči z Vysočiny dostali o 4 branky více, než jich dokázali vsítit (108:112)

Kadaň v 5.kole porazila Třebíč doma vysoko 8:2, hosté sice vedli, ale domácí dokázali utkání otočit šňůrou osmi branek. Smolná byla pro severočeský tým prohra 0:2 ve 20. kole, když druhou branku dostal tým až v poslední minutě při hře bez brankáře. Ve 24.kole Kadaň doma proti horácké Slavii opět uspěla, tentokráte po divoké přestřelce 6:4.

Na koho si dát pozor

Nejproduktivnějším hráčem HS Třebíč je útočník Petr Obdržálek s 29 kanadskými body (14+15). Dalším v pořadí kanadského bodování je Vilém Burian (9+18). Nejproduktivnější obráncem týmu je Radim Ostrčil (1+14). Nejvylučovanějším hráčem Třebíče je Martin Dudáš se 100 trestnými minutami.

Sestavy z posledních utkání

SK Kadaň: Závorka - Trefný, Hlubuček, Brňák, Zmeškal, Révay, Martin Mazanec, Mašek, Hafenrichter - Boušek, Sikora, Seman - Davídek, Mikšovic, Eiselt - Horna, Charousek, Ton - Stoklasa, Fiala, Freiberg.

SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda - Kadela R., Kania, Ostrčil, Hrbáček, Dudáš, Malinský - Laš, Dolníček, Dočekal - Burian, Ostřížek, Vondráček - Vítek, Zahradník, Finsterle - Kadela E., Čech, Křenek.