Benátky si vyšláply na Kadaň

Martin Gahler, Tomáš Nejedlo | 19.08.2009 | |

V odvetném utkání zajížděla Kadaň na led Benátek nad Jizerou. Kadaňští nastupovali s jasným cílem a to oplatit soupeři domácí prohru 1:2 z předchozího utkání. Kadaň však do utkáni nevstoupila vůbec dobře a po první třetině prohrávala již 3:0 a když ve druhé třetině domácí zvýšili na 5:0 bylo po zápase. Za hosty jen kosmeticky upravil výsledek na 5:1 Mužik za asistence Tona v 58 minutě.

Chyba 404: Stránka nebyla nalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka na webu www.skkadan.cz není k dispozici. Je možné, že stránka byla odstraněna, přejmenována nebo není dočasně dostupná. Je rovněž možné, že jste udělali chybu v URL adrese.

Pokud hledáte něco konkrétního, doporučujeme vrátit se na hlavní stránku prezentace - www.skkadan.cz. Pokud se domníváte, že se jedná o naši chybu, kontaktujte nás.