Velký obrat se nepodařil!

Dědek | 26.09.2004 | |

Po páteční výhře nad Příbramí mnozí očekávali velký souboj s ústeckými dorostenci o to aby tento víkend byl čtyřbodový. Bohužel se tak nestalo.

Ústečtí dorostenci dokázali v první třetině vstřelit dva góly a třetí přidat na začátku třetí třetiny, když využili přesiovou hru. Teprve po té se kadaňáci rozhodli soupeři pořádně zatopit. Ve 49. minutě vsítil první branku Kodýdek po asistenci Lineta a o pár vteřin později zužitkoval Kičurovu střelu Kolář.Stav utkání 2:3 a tlak domácí napovídal velké změně, která vyvrcholila vyrovnávacím gólem Limberga po přihrávce Kopáče. Bohužel se kadaňským nepodařilo vstřelit vítězný gól ani na dvakrát a z posledního protiůtoku ústečtí dali vítězný gól a na výsledku nic nezměnila ani krátká power-play kadaňského týmu.