B-tým v přípravě prohrál s juniory Klášterce

Miroslav Lučan | 07.09.2008 | |

V sobotu 6.9.2008 nastoupili hráči B-týmu k odvetě přípravného utkání s juniory HC Klášterce. V prvním utkání na domácím ledě kadaňští zvítězili 8:4, ale odveta se jim příliš nepovedla. Po nevydařené poslední třetině odjeli poraženi v poměru 2:5. Branky kadaňských vsítili Bartók a Kolář.

V úvodních dvou třetinách byl na kláštercekém zimním stadionu k vidění vyrovnaný hokej se spoustou vyloučení, zejména na straně SK Kadaň.
Hosté se ale dobře bránili a dokonce bez pohromy přežili dvě dlouhé oslabení ve třech. Po dvou třetinách kadaňští vedli 1:2.
V poslední části se stalo něco nevídaného. Kadaňští kupili chybu za chybou a svou nedůsledností se připravili o dobrý výsledek. V poslední části domácí juniorka dokázala vstřelit čtyři branky a otočila skóre ve svůj prospěch. Utkání skončilo vítězstvím domácích 5:2.