Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2023 vyšly tyto články:

29.1.Dohrávaný zápas v Bílině Kadaň ovládlaDBL - KAD 2:8, 7.kolo | Redakce

B í l i n a / K a d a ň - Dohrávka 7. kola na ledě bílinských Draků se od začátku vyvíjela pro Kadaňské dobře. V 6. minutě už byl stav 0:3. Domácí ve druhé třetině snížili, ale třetí třetina rozhodla, jelikož černožlutí vstřelili dalších pět branek a odváží si vítězství 2:8 a víkendový dvojzápas jim tak přinesl plný počet šesti bodů. Poslední zápas základní části se odehraje na domácím ledě v sobotu 4. února od 16 hodin se stejným soupeřem.

28.1.Kadaň si připsala vysoké vítězství v LovosicíchLOV - KAD 3:10, 27.kolo | Redakce

L o v o s i c e / K a d a ň - K prvnímu venkovnímu víkendovému utkání vyrazili svěřenci Miroslava Buchala do Lovosic. V první třetině se dostali černožlutí do tříbrankového vedení, které o stejný počet branek navýšili i ve třetině druhé. Lovosice ale v krátkém rozmezí dokázali třikrát skórovat, jenže k žádnému zdramatizování stavu nedošlo. Kadaň ve třetí třetině čtyřikrát skórovala a uzavřela stav zápasu na 3:10. Další utkání sehrají Kadaňští již zítra na ledě Bíliny.

22.1.Bílina nad síly KadaňskýchKAD - BIL 1:3, 26.kolo | Redakce

K a d a ň / B í l i n a - Souboj prvního se čtvrtým sliboval atraktivní hokej, ale bohužel opak byl pravdou. Rozhodčí Biedermann od začátku utkání posílal nesmyslnými vyloučeními domácí v lepším případě do čtyř a Bílina více než třicet minut hry v početní výhodě dvakrát využila a dostala se do vedení. Kadaň hosty tlačila v momentech, kdy se hrálo ve vyváženém počtu hráčů, leč tento jev byl v zápase viděn výjimečně.

21.1.Z Roudnice s nejvyšší porážkou v sezóněRNL - KAD 11:5, 25.kolo | Redakce

R o u d n i c e n/ L a b e m / K a d a ň - Roudnice ve středu měla sehrát dohrávku s Bílinou, utkání ale kvůli rozsáhlé marodce odložila. Dnes ale překvapivě nastoupila v plně sestavě a na zápasu to bylo znát. Utkání bylo dlouho vyrovnané, po dvou třetinách vedli domácí 6:4 a hosté na třetí třetinu nasadili druhého gólmana. Poté skórovali opět Kadaňští a stav byl 6:5, jenže hororová poslední čtyřminutovka znamenala hned pět inkasovaných gólů v brance Kadaňských a hrozivé konečné skóre 11:5. Šanci napravit tuto porážku budou mít černožlutí hned zítra, když v domácím utkání od 15 hodin hostí vedoucí tým krajské ligy Bílinu.

15.1.S Louny si Kadaň poradila vítězně i počtvrtéKAD - LOU 8:3, 24.kolo | Redakce

K a d a ň / L o u n y - Zápas byl v úvodu z obou stran opatrný a moc šancí k vidění nebylo. Do vedení se dostali hosté, avšak domácí Šmejc dvěma góly stav otočil ještě v první třetině. Ve druhé třetině vsítili domácí další tři branky a skóre bylo 5:1 a vše se zdálo být jasné. V poslední třetině ale hosté během necelé jedné minuty využili dvakrát zaváhání domácích a stáhli stav na 5:3. Drama ale netrvalo dlouho, jelikož Kadaňští vstřelili další tři rychlé góly a utkání ovládli 8:3 a zajistili si postup do play-off. O příznivější třetí příčku budou bojovat příští víkend v dvojzápase - v sobotu v Roudnici nad Labem a v neděli na domácím ledě s Bílinou.

12.1.V sobotu dorazí lounský SlovanRedakce

K a d a ň / L o u n y – V sobotu se na kadaňském zimním stadionu uskuteční 24. kolo Krajské hokejové ligy, ve kterém domácí tým přivítá lounský Slovan. V předchozích třech duelech dokázala Kadaň vždy zvítězit. První zápas na domácím ledě po více než měsíci odstartuje v 16 hodin.

8.1.Derby v Klášterci rozhodla předposlední minutaKNO - KAD 2:3, 23.kolo | Redakcep>K l á š t e r e c n/ O h ř í / K a d a ň - První zápas v novém roce na Kadaň čekalo derby na kláštereckém ledě. Zápas byl většinu času vyrovnaný. Dvakrát se do vedení dostal domácí tým, Kadaň ale dvakrát vyrovnala. Domácí několikrát zachránil gólman, který chytil několik gólových šancí. Jeho kouzlo ale v předposlední minutě odčaroval Pavel Holan a rozhodl o tříbodovém vítězství Kadaňských. Další utkání sehraje Kadaň 14. ledna na domácím ledě se Slovanem Louny.

3.1.Zemřel Slavomír TimkoTisková zprávaK a d a ň - V hlubokém zármutku oznamujeme, že nás opustil bývalý dlouholetý vedoucí A-týmu SK Kadaň, pan Slavomír Timko. Rodině a pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast. Poslední rozloučení proběhne v pátek 6. ledna 2023 ve smuteční síni v Kadani od 11 hodin.