Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

27.4.Legenda pomáhá: 2. kolo aukce unikátních dresůKateřina KundertováK a d a ň - Na webových stránkách sportovních aukcí bylo odstartováno druhé kolo dražby dresů Legenda legendám v rámci unikátního celorepublikového projektu Legenda pomáhá. Vyvolávací cena dresu je opět 867 Kč, aukce bude ukončena 5. května 2017 v 17 hodin. Dražbu naleznete zde.
22.4.Aneta Lédlová: „V létě chci v Kadani trénovat.“Kateřina KundertováK a d a ň - Kadaňský hokej nemá zastoupení jenom v play-off NHL, ale měl ho také na mezinárodní ženské scéně. Odchovankyně Aneta Lédlová a Klára Chmelová se představily na nedávno skončeném mistrovství světa žen 2017, kde byla mladší z hráček nejlepší střelkyní českého týmu. Aneta Lédlová v rozhovoru neskrývala zklamání a prozradila i svůj klasický den na americké univerzitě.
19.4.Sezóna podle Šťovíčka, Chrpy, Černého a HejcmanaKateřina KundertováK a d a ň - Trhači v právě skončené sezóně zakončili základní část na třinácté pozici a poté udrželi prvoligovou příslušnost v bojích play-out. Hodnocení ročníku, nejlepší a nejhorší momenty nebo letní přípravu prozrazují Martin Šťovíček, Jakub Chrpa, Robert Černý a Darek Hejcman, kteří se všichni do jednoho těší na příští sezónu a nejhorším momentem pro ně bylo play-out.
16.4.Sestupivší Most nahradí ve WSM lize Valaši ze VsetínaMarcel HollK a d a ň - Již nějaký čas je jasné, že se s WSM ligou rozloučí celek Mostu. Severočeský klub skončil i po play-out na poslední pozici a automaticky spadl o soutěž níže. Novým členem druhé nejvyšší soutěže v Česku se stali ve čtvrtek 13. dubna hokejisté Vsetína, kteří tak splnili cíl, jejž si před ročníkem dali.
13.4.Jakub Trefný: „Bylo těžké uhlídat bandu mladíků.“Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači v právě skončené sezóně v rámci WSM ligy uzavřeli základní část na třinácté pozici a poté zachránili prvoligový statut ve skupině o udržení. Kapitánské céčko nosil celou sezónu Jakub Trefný, jenž nevynechal jediné utkání, odehrál jich celkem osmapadesát. Do statistik si zapsal čtyři góly, dvacet asistencí a pozitivní účast na ledě plus šestnáct. Kromě hodnocení poslední sezóny šestatřicetiletý obránce také zavzpomínal na uplynulých sedm ročníků v dresu Trhačů. „Nejhezčí byla loňská sezóna, kdy jsme si zahráli předkolo play-off.“
3.4.Vítězství 2. a 3. třídy na Jarním turnaji v KadaniMilan Tichý
2.4.Sezóna mládeže SK Kadaň 2016/2017Jindřich PolednaSezóna 2016/2017 mládežnických mužstev je za námi, a tak bychom Vás rádi seznámili s jejími výsledky. Nejúspěšnějším týmem se stali mladší dorostenci.
26.3.Loučící se Jaroslav Beck: „Můžu odejít hlavní bránou.“Kateřina KundertováK a d a ň - Hlavním koučem Trhačů byl v posledních třech sezónách Jaroslav Beck, který dovedl Kadaň dvakrát do předkola a v neposlední řadě pomohl zachránit účast v WSM lize. Pětašedesátiletý kouč se se vztyčenou hlavou přesouvá do Chomutova k juniorům.
13.3.Změna systému WSM ligyKateřina KundertováK a d a ň - Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje schválil změnu, která bude první ligu provázet tři sezóny, ve kterých bude WSM liga nesestupová a rozšíří se vždy o nejlepší tým druhé ligy České republiky.
10.3.Tom Polák: Za start i svačinku už jsem zaplatilKateřina KundertováK a d a ň - V posledním utkání sezóny Trhači odjeli do Litoměřic, kde prohráli po prodloužení. Premiéru v seniorském hokeji si ve vyrovnaném duelu odbyl Tom Polák, jenž dosud nastupoval pouze v mládežnických týmech. Devatenáctiletý útočník se zapsal, jak nejlépe mohl. Nejenom, že přihrál na první gól Kadaně, ale poté sám snížil na rozdíl jediného gólu v úvodu třetí třetiny. „Bylo to jiné v systému, tolik se tu nelítá a mně to celkem vyhovovalo,“ řekl Tom Polák.
8.3.Poslední duel: Trhači padli se Stadionem po nájezdechLTM - KAD 4:3, 0.kolo | Kateřina KundertováL i t o m ě ř i c e/K a d a ň - Trhači v posledním utkání sezóny odjeli do Litoměřic, kde se v šestém utkání skupiny o udržení v rámci WSM ligy střetli s místním týmem HC Stadion. Kadaň šla do třetí třetiny se ztrátou dvou branek, kterou srovnala. Rozhodující branku vstřelil v samostatných nájezdech domácí Marek Loskot. Tom Polák si odbyl seniorskou premiéru, ve které vstřelil jeden gól a na další přihrál.
7.3.Poslední zápas sezóny, Trhači odjedou do Litoměřic LTM - KAD 4:3, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači odjedou k šestému zápasu skupiny o udržení v rámci WSM ligy do Litoměřic, kde v aktuální sezóně ještě nevyhráli. Litoměřice jsou na druhém místě ve vyslaných střelách na branku, využitých přesilovkách a ubráněných oslabeních. Kadaň odehraje v Kalich Areně poslední zápas sezóny ve středu 8. března od 18 hodin.
4.3.Darek Hejcman a Robert Černý odehráli extraligovou premiéruKateřina KundertováK a d a ň - Piráti v posledním utkání základní části vyzvali na vlastním ledě Hradec Králové, s kterým sehráli formální utkání, jelikož už se nemohli ze sedmé pozice nikam posunout. I proto dal Vladimír Růžička volno elitním formacím a povolal i hráče širšího kádru z Kadaně. Premiéru v nejvyšší soutěži si odbyli Darek Hejcman a Robert Černý.
1.3.Trhači zakončili doma vítězně, Havířovu nedovolili ani gólKAD - HAV 4:0, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Kadaň v posledním domácím zápase v rámci čtvrtého kola skupiny o udržení WSM ligy vyzvali na vlastním ledě Havířov. Po bezbrankové první třetině, si Trhači vytvořili tříbrankový náskok díky trefám Romana Chlouby, Martina Kohouta a Darka Hejcmana. V poslední periodě zvýšil na konečných 4:0 Adam Raška. Štěpán Lukáš si vychytal první seniorské čisté konto.
1.3.V přesilovkách chyběla střelba, vidí příčiny Martin KohoutKAD - HAV 4:0, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Poslední domácí a předposlední zápas v play out Trhači vyhráli, když Havířov vynulovali 4:0. Jedním ze čtyř střelců byl karlovarský Martin Kohout.
28.2.Darek Hejcman: „Zápas budeme chtít odehrát pro diváky.“KAD - MST 4:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V předehrávce pátého kola zvítězili Trhači nad Mostem 4:3 v prodloužen. Mostečtí šli zásluhou Smolky do vedení, poté ale Trhači třikrát v utkání vedli, avšak ani jednou se jim to nepodařilo udržet, až na počtvrté. Třetí kadaňskou branku vsítil útočník s číslem 27 Darek Hejcman.
28.2.Poslední domácí zápas je tu! Do Kadaně zavítá HavířovKAD - HAV 4:0, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Trhači nastoupí k poslednímu domácímu utkání proti Havířovu, který stejně jako Kadaň, nemají o co hrát. I když je vše jasné, neváhejte a přijďte se rozloučit se sezonou, která brzy končí.
27.2.Trhači v posledním vzájemném utkání zdolali Most za dva bodyKAD - MST 4:3, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači v předehrávce pátého kola skupiny o udržení v rámci WSM ligy vyzvali na vlastním ledě Most. Už před zápasem bylo jasné, že první liga bude v Kadani pokračovat i v příští sezóně, přesto duel došel až do prodloužení za stavu 3:3. Po ubránění zbytku oslabení vstřelil rozhodující branku Roman Chlouba.
27.2.Jen jsem zavřel oči a spadlo to tam, popisuje svoji branku Robert ČernýKAD - MST 4:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Předehrávka 5. kola proti Mostu dopadla lépe pro Trhače, kteří získali dva body za výhru 4:3 v prodloužení. Jedním ze čtyř střelců byl i šikovný mladý obránce Robert Černý.
26.2.Předposlední domácí zápas, Kadaň vyzve Most, který padá do druhé ligyKAD - MST 4:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Už je rozhodnuto, Most odehraje poslední dva zápasy ve WSM lize, další sezonu zahájí v lize druhé. Po prohře s Havířovem 7:2 bylo jasné, že Most sestoupí, protože Kadaň získala jeden potřebný bod. Jak tento zápas, který se předehrává a ve kterém už o „nic“ nejde, dopadne?
26.2.Byla to jedna z nejtěžších sezon, hodnotí sezonu člen zastupitelstva Michal VoltrTereza Doksanská
25.2.Trhači získávají bod a zůstávají ve WSM lizeKAD - LTM 2:3, 0.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači k definitivní záchraně potřebovali alespoň bod. Už v 7. minutě šli po brance Matěje Zadražila do vedení. Stadion sice vyrovnal, ale v úvodu třetí třetiny se prosadil Jan Tomeček. I na tuto branku hosté našli odpověď a zápas šel do prodloužení. To vyšlo lépe hostům, kteří si připsali bonusový bod.
25.2.Jsme rádi, že jsme ligu zachránili, oddychl si po zápase střelec Jan TomečekKAD - LTM 2:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Přestože Trhači vsítili první branku a dvakrát v utkání vedli, nakonec prohráli nad Litoměřicemi 3:2 po prodloužení. Jedním ze dvou střelců byl Jan Tomeček, který vstřelil druhou kadaňskou branku.
24.2.V sobotu se Trhači představí poprvé doma, kde se utkají s LitoměřicemiKAD - LTM 2:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – K prvnímu domácímu zápasu v play out nastoupí Trhači proti Litoměřicím. V minulém kole podlehla Kadaň Mostu, Litoměřice vyhrály nad Havířovem. Jak dopadne toto utkání? Zvítězí Trhači a budou mít jistotu zachránění?
22.2.Trhači podlehli Mostu o tři brankyMST - KAD 6:3, 2.kolo | Tereza DoksanskáMost/Kadaň - Ve druhém kole skupiny o udržení ve WSM lize Trhači podlehli Mostu 6:3, i když po první třetině vedli 1:0. Ve druhém dějství Mostečané vsítili tři branky a do brány se místo Jana Strmeně postavil Tadeáš Dvořák, který inkasoval taktéž tři góly. Za Kadaň se prosadili Roman Chlouba, Martin Osmík a Denis Šimek.
22.2.Pincovi puk vypadl, tak jsem ho dorazil do brány, popisuje svoji branku Martin OsmíkMST - KAD 6:3, 2.kolo | Tereza DoksanskáMost/Kadaň - Trhači podlehli Mostu 6:3 a Most stáhl náskok Kadaně na deset bodů. Černožlutí sice vedli, jenže se jim nepovedla druhá třetina a Most se už nevzdal vedení. Jedním ze tří střelců je Martin Osmík.
21.2.Ve středu zajíždějí Trhači do Mostu k důležitému zápasuMST - KAD 6:3, 2.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Na programu je již 2. kolo play out WSM ligy a Kadaň se utká s Mostem. Bude to velmi důležitý zápas, protože Most je pořád ve hře. Pokud by kadaňští vyhráli, vzdálí se Mostečanům o 16 bodů, což už nebude možné dohnat. Jak severočeské derby dopadne? Kdo získá cenné tři body? To vše se dozvíme ve středu, od 17.30.
18.2.Trhači vezou z Havířova tři body, přičemž ani jednou neinkasovaliHAV - KAD 0:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáHavířov/Kadaň - Do play out vstoupila Kadaň výhrou nad Havířovem 3:0. V každé třetině vsítili Trhači jednu branku, konkrétně se trefili Matěj Zadražil, Darek Hejcman a kapitán Jakub Trefný.
17.2.K prvnímu zápasu play out zajíždějí Trhači do HavířovaHAV - KAD 0:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Je to tu! Už tuto sobotu zajíždí Kadaň do Havířova, k prvnímu zápasu v bojích o umístění. Jak se povede kadaňským hokejistům proti Havířovu, který v základní části porazili třikrát?