Kadaň je mistrem ve své skupině!

Sabina Nováková | 09.03.2024 | |

B í l i n a / K a d a ň- Začátek utkání se nesl v opatrném tempu, které ale po třech minutách rozproudil Filip Šmejc, který poslal Kadaň do vedení. Následně měly oba celky několik příležitostí ke skórování, ale do kabin se odcházelo za stavu 1:0 pro Kadaň. V úvodu druhé periody dokázali černožlutí vsítit dvě rychlé branky po střelách Krpenského s Kulichem. Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí, kteří chtěli odvrátit konec sezóny. Nejprve v přesilovce skóroval Malec, na kterého zanedlouho navázal Mašek. Osm minut před koncem vyrovnal Lhotka a utkání šlo do prodloužení. O rozhodnutí se ihned v první minutě postaral znovu Filip Šmejc a rozradostnil všechny kadaňské příznivce. SK Kadaň se tak stala vítězem Krajské ligy Ústeckého kraje a získala právo účasti v kvalifikaci o postup do druhé ligy.

2.kolo, sobota 9.3.2024
HC Draci Bílina - Sportovní klub Kadaň  3:4p  (0:1, 0:2, 3:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 43. Malec (Málek, Szakál), 43. Mašek (Lhotka), 53. Lhotka (Mašek) – 3. Šmejc (Novák D.), 22. Krpenský (Šilar, Šmejc), 22. Kulich (Vrtek), 61. Šmejc (Kulich, Vrtek). Rozhodčí: Cícha, Klika — Bertlík, Zítka. Vyloučení: 8:9. Využití: 1:1. Diváci: 665. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 4:3.
HC Draci Bílina: Pokuta — D. Adámek, Kučera, Druxa, Jirkovský, Szakál, Polák, Fryč — Tetřev, Kaše, Sochor, Malec, Musil, Mašek, Lhotka, Komisar, Málek, Kubinčák
Sportovní klub Kadaň: Gerstner — Vá. Cestr, Týr, A. Novák, D. Novák, Vo. Cestr, Toman — Nguyen, Krpenský, Šilar, VBárta, Konášek, Holuša, Iljuk, Kulich, Novotný, Šmejc, Vrtek