V březnu 2024 vyšly tyto články:

26.3.Vidina druhé ligy je pro Kadaňské zase o něco blížSabina NovákováK a d a ň - Sportovně technická komise Českého svazu ledního hokeje dnes na svém jednání rozhodla o osudu přihlášených týmů do kvalifikace o postup do druhé ligy. Plánovaná kvalifikace se nakonec neodehraje a Kadaň společně s Orlovou získává právo hrát druhou ligu v sezóně 2024/2025.
23.3.V. Vrtek: „Chceme to fanouškům vše vrátit.“Sabina NovákováK a d a ň - K dalšímu rozhovoru jsme si pozvali nejproduktivnějšího hráče napříč Krajskými ligami a neméně důležitou postavu v právě skončeném play-off Vladislava Vrtka. Ten se rozpovídal o letech strávených v zahraničí nebo o základní části, či o dalším průběhu této sezóny.
18.3.M. Novák: „Další cíl je vyhrát kvalifikaci.“Redakce

K a d a ň - Kadaňští mají za sebou úspěšně odehrané play-off. Vyzpovídali jsme tak trenéra Miroslava Nováka, jenž zhodnotil základní část, následně semifinále i finále play-off. Mimo jiné přiblížil program následujících dnů a týdnů. Nejen o tom si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

9.3.Kadaň je mistrem ve své skupině!DBL - KAD 3:4, 2.kolo | Sabina Nováková

B í l i n a / K a d a ň- Začátek utkání se nesl v opatrném tempu, které ale po třech minutách rozproudil Filip Šmejc, který poslal Kadaň do vedení. Následně měly oba celky několik příležitostí ke skórování, ale do kabin se odcházelo za stavu 1:0 pro Kadaň. V úvodu druhé periody dokázali černožlutí vsítit dvě rychlé branky po střelách Krpenského s Kulichem. Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí, kteří chtěli odvrátit konec sezóny. Nejprve v přesilovce skóroval Malec, na kterého zanedlouho navázal Mašek. Osm minut před koncem vyrovnal Lhotka a utkání šlo do prodloužení. O rozhodnutí se ihned v první minutě postaral znovu Filip Šmejc a rozradostnil všechny kadaňské příznivce. SK Kadaň se tak stala vítězem Krajské ligy Ústeckého kraje a získala právo účasti v kvalifikaci o postup do druhé ligy.

8.3.Ukončíme finálovou bitvu v Bílině?Sabina Nováková

B í l i n a / K a d a ň - Druhý zápas finálové série mezi Bílinou a Kadaní již klepe na dveře. V sobotu od 17 hodin totiž budou mít černožlutí příležitost stát se vítězi Krajské ligy Ústeckého kraje. Povede se Kadaňským zvítězit i podruhé v sérii a ovládnout letošní sezónu?

4.3.Kadaň sklidila půl možného úspěchuKAD - DBL 7:3, 1.kolo | Redakce

K a d a ň / B í l i n a - První ze tří možných finálových duelů je za námi. Kadaňští se rychle dostali do dvougólového vedení, avšak soupeř vždy rychle snížil skóre. Zlom přišel až na konci utkání, kdy Daniel Novák přes celé hřiště trefil prázdnou branku, čímž dostal Kadaň do vedení na 6:3. Hattrickem v poslední minutě uzavřel stav Václav Cestr, jenž se vracel z trestné lavice a ujel soupeři. Další souboj.

1.3.Finále je tady, přijede BílinaRedakce

K a d a ň / B í l i n a - V sobotu 2. března na zimním stadionu v Kadani proběhne první finálový zápas mezi domácím týmem a bílinskými Draky. Předzápasový program startuje již v 15:15, samotné utkání odstartuje v 16 hodin.