Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2024 vyšly tyto články:

18.2.Kadaň má skalp z Klášterce, čeká ji fináleKNO - KAD 5:6, 2.kolo | Redakce

K l á š t e r e c n / O h ř í / K a d a ň - Zřejmě nejvyrovnanější zápas sezóny sehráli Kadaňští na půdě svého soka. Na utkání dorazilo i mnoho fanoušku z Kadaně, kteří hráčům vytvořili domácí kulisu. Skóre se v zápase přelévalo ze strany na stranu a před koncem byl stav 5:6 pro Kadaň. Soupeř zkusil hru bez brankáře, ale k vážnější šanci se nedostal a tak Kadaň zvítězila i ve druhém semifinále a postupuje do finále, ve kterém se utká s Draky z Bíliny, kteří si také ve dvou střetnutích poradili s týmem HC Slovan Louny. O termínech vás budeme informovat. Děkujeme za podporu.

16.2.Kadaň si již v sobotu může zajistit fináleSabina Nováková

K l á š t e r e c n / O h ř í / K a d a ň- V sobotu od 19 hodin se rozehraje druhé semifinálové utkání mezi Kláštercem a Kadaní. V prvním zápase zvládla celkem jednoznačně zvítězit Kadaň, která na domácím ledě před více než tisícovkou diváků zvládla zdolat Klášterec v poměru 9:4. Černožlutí budou chtít jistě sérii ukončit v nejkratším možném termínu a zajistit si finále již v sobotu. Proto přijeďte Kadaňské v sobotu do Klášterce podpořit.

10.2.První semifinálový duel ve prospěch KadaňskýchKAD - KNO 9:4, 1.kolo | Redakce

K a d a ň / K l á š t e r e c n / O h ř í - První semifinálový zápas nabídl vše, co správné derby nabídnout má. 1027 diváků na kadaňském zimním stadionu sledovalo vysokou výhru domácích, která se ale nerodila zas tak snadno. Do vedení se totiž dostali hosté, kteří se prosadili v oslabení. Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat a ještě do první přestávky byl stav otočen na 4:1. Následně si černožlutí zápas podmanili a hosté jen snižovali ztrátu. Konečné skóre se zastavilo na čísle 9:4 a Kadaň tak v sérii vede 1:0. Odvetné utkání se odehraje za týden od 19 hodin na ledě soupeře.

5.2.Semifinále začíná, fandí celá Kadaň!RedakceK a d a ň - Základní částí prošli svěřenci Miroslava Nováka a Jana Macháčka suverénně, když ve dvaceti utkáních neztratili ani bod. To důležité však teprve začíná. Na programu je totiž play-off a pro Kadaňské odstartuje pěkně zostra! Los totiž přisoudil domácím nedalekého soupeře HC Tygři Klášterec nad Ohří.
3.2.Konec sezóny zakončen vítězně v LovosicíchLOV - KAD 0:10, 28.kolo | Redakce

L o v o s i c e / K a d a ň - Poslední zápas před startem semifinále play-off odehrála Kadaň na ledě Lovosic, pro které šlo o rozlučku se sezónou, jelikož skončily na pátém místě. Černožlutí od začátku neponechali nic náhodě a již po první třetině vedli 4:0. Ve 29. minutě už svítil stav 9:0, když svým třetím gólem v utkání zazářil Vladislav Vrtek, který tak v devatenácti utkáních zaznamenal úctyhodných sto kanadských bodů. Kadaňská mašina se téměř na celý zbytek utkání zastavila, ale v poslední minutě přeci jen uzavřel skóre na 0:10 svým prvním gólem v sezóně Alexandr Machyna.

2.2.Derniéra základní části v LovosicíchSabina Nováková

L o v o s i c e / K a d a ň - Třetí únorový den se kadaňská družina vydá k poslednímu střetnutí v základní části, které se odehraje v Lovosicích. Soupeř už ztratil naději na postup do play off a je jisté, že skončí na pátém místě tabulky. Pro Kadaň se bude jednat o poslední zkoušku před semifinále play off, ve kterém se utkají se sousedním Kláštercem nad Ohří. První střetnutí se bude konat už 10. února na domácím ledě od 16 hodin.