V říjnu 2023 vyšly tyto články:

28.10.Kadaň má další skalp, podruhé překonala LounyKAD - LOU 14:4, 10.kolo | Redakce

K a d a ň / L o u n y - V dnešním utkání nastoupila Kadaň v lehce pozměněné sestavě, ve kterém chyběl například Lukáš Hrdlička a několik dalších obránců. V první třetině navíc z utkání odstoupil Lukáš Bartók a Kadaň tak musela sestavu znovu měnit. Ani to ale nezastavilo černobílou mašinu, která se rozjela a opět překonala soupeřova brankáře dvouciferným číslem, když po šedesáti minutách na tabuli svítilo konečné skóre 14:4.

27.10.Po 2 týdnech doma! Porazíme opět Louny?KAD - LOU 14:4, 10.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - 10. kolo krajské ligy nabídne ohřecký souboj černožlutých s Louny, jež se rozkládají na březích Kadaňským důvěrně známého vodoteče zhruba 50 kilometrů východněji. Zatímco Kadaň své soupeře doslova drtí, Slovan neprožívá příliš povedený úvod ročníku. Úvodní buly padne na kadaňském zimním stadionu ve sváteční sobotu 28. října v 16:00.
25.10.Kadaň znovu vítězí, tentokrát nad TygryKNO - KAD 1:10, 9.kolo | Redakce

K a d a ň / K l á š t e r e c - Ve druhém derby letošní sezóny se do vedení dostali po ojedinělé akci domácí, kteří využili zaváhání kadaňských zadních řad. Do konce první třetiny černožlutí ještě stihli vyrovnat. Od druhé části byl na ledě pouze jeden tým a Kadaň postupně přidala dalších devět branek, domácí tak prakticky k ničemu nepustila. Z ledu kláštereckých Tygrů si svěřenci Miroslava Nováka odvezla vysoké vítězství 1:10. Další střetnutí sehraje kadaňská družina již tuto sobotu od 16 hodin s lounským Slovanem.

17.10.Středa ve znamení derby v KlášterciKNO - KAD 1:10, 9.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Kombinace žluté s černou je letošní podzim jednoznačně v kurzu! Nositelé těchto barev z Litvínova stíhají špičku extraligy a skvěle se vede i Kadani, jež válcuje krajskou soutěž. Podaří se ji udržet neporazitelnost i proti rivalům z Klášterce?
14.10.Svěřenci M. Nováka přejeli LovosiceKAD - LOV 15:1, 7.kolo | Redakce

K a d a ň / L o v o s i c e - Kadaňský kádr v rámci 7. kola krajské ligy Ústeckého kraje nastoupil proti Lovosicím. Ty dokázaly rozstřílet Bílinu třinácti góly, a tak Kadaň nehodlala nic podcenit. Od první minuty se dostala do vedení, které už do konce zápasu nepustila. Kadaňští hráči si v utkání zlepšili individuální statistiky. Jaroslav Kulich zaznamenal pět branek, Petr Macháček si připsal hattrick a Vladislav Vrtek přihrál na šest gólů. Kadaňští tak Lovosice rozstříleli 15:1. Kaňkou na duelu byl zkrat hráče hostí - Drábka, který úmyslně zranil domácího obránce Vojtěcha Cestra několika ranami do hlavy za rozhodnutého stavu. Další střetnutí čeká černožluté 25. října v Klášterci nad Ohří.

9.10.Kadaňští uhájili neporazitelnost i v BíliněDBL - KAD 4:6, 5.kolo | Jiří Novotný (KAD)B í l i n a / K a d a ň - Úvod duelu patřil domácím Drakům, kteří se již ve 3. minutě dostali do vedení. Kadaň ale díky brankám Černého s Hrdličkou ještě před sirénou průběh zvrátila ve svůj prospěch. Bílina na začátku druhého dějství dokázala srovnat, ale pak se iniciativy ujali černožlutí a po trefách Kulicha, Hrdličky a Krpenského odskočili na 2:5. Drakům se v závěrečné periodě ještě podařilo zápas zdramatizovat dvěma rychlými góly, nicméně poslední slovo měl Hrdlička, který tak zkompletoval hattrick
9.10.V sobotu se v Kadani představí LovosiceKAD - LOV 15:1, 7.kolo | Jiří Novotný (KAD) K a d a ň - Po týdenním oddychu čeká hokejisty královského města další mistrovské utkání. Na svém ledě přivítají celek Lovosic, jenž v minulých ročnících kontroloval převážně chvost ligového pelotonu. V nové sezoně se mu ovšem daří čeřit vody krajské soutěže. O tom se ostatně před nedávnem přesvědčili v Bílině, kde jim dřívější otloukánek nasázel 13 branek.
6.10.Neporažená Kadaň míří do BílinyKAD - RNL 6:2, 4.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - S koncem pracovního týdne přichází další kolo krajské ligy, v němž Kadaňští tentokrát zavítají na led bílinských Draků. Úvodní buly bude vhozeno v sobotu 7. října v 17:00