kolo | datum | domácí | hosté | | třetiny |
1. |
pátek 20.9. |
SK Kadaň |
Děčín |
5:0 |
(1:0, 2:0, 2:0) |
|
2. |
neděle 22.9. |
PZ Kladno |
SK Kadaň |
7:1 |
(1:1, 2:0, 4:0) |
|
5. |
pátek 4.10. |
SK Kadaň |
Hvězda Praha |
1:2sn |
(0:0, 1:1, 0:0 - 0:1) |
|
6. |
neděle 6.10. |
Karlovy Vary B |
SK Kadaň |
2:3 |
(0:0, 2:3, 0:0) |
|
7. |
pátek 11.10. |
SK Kadaň |
Kobra |
5:3 |
(1:0, 1:2, 3:1) |
|
8. |
neděle 13.10. |
SK Kadaň |
Slavoj Zbraslav |
6:11 |
(3:5, 1:4, 2:2) |
|
9. |
pátek 18.10. |
Třemošná |
SK Kadaň |
4:1 |
(0:0, 1:1, 3:0) |
|
10. |
neděle 20.10. |
Děčín |
SK Kadaň |
1:4 |
(0:2, 0:2, 1:0) |
|
11. |
pátek 25.10. |
SK Kadaň |
PZ Kladno |
2:7 |
(1:3, 1:1, 0:3) |
|
12. |
neděle 27.10. |
Litoměřice |
SK Kadaň |
7:5 |
(1:0, 3:5, 3:0) |
|
3. |
pátek 1.11. |
SK Kadaň |
Litoměřice |
6:9 |
(2:3, 2:2, 2:4) |
|
4. |
neděle 3.11. |
Most |
SK Kadaň |
3:6 |
(1:3, 1:1, 1:2) |
|
13. |
pátek 15.11. |
SK Kadaň |
Most |
2:5 |
(1:1, 0:1, 1:3) |
|
14. |
neděle 17.11. |
Hvězda Praha |
SK Kadaň |
3:4sn |
(0:1, 1:1, 2:1 - 0:1) |
|
15. |
pátek 22.11. |
SK Kadaň |
Karlovy Vary B |
3:4sn |
(3:1, 0:0, 0:2 - 0:1) |
|
16. |
neděle 24.11. |
Kobra |
SK Kadaň |
5:4sn |
(1:1, 1:3, 2:0 - 1:0) |
|
17. |
pátek 29.11. |
Slavoj Zbraslav |
SK Kadaň |
5:3 |
(2:1, 2:2, 1:0) |
|
18. |
neděle 1.12. |
SK Kadaň |
Třemošná |
0:4 |
(0:2, 0:1, 0:1) |
|
19. |
pátek 6.12. |
Karlovy Vary B |
SK Kadaň |
3:2sn |
(1:1, 1:0, 0:1 - 1:0) |
|
20. |
pátek 13.12. |
SK Kadaň |
Litoměřice |
2:4 |
(1:3, 0:1, 1:0) |
|
21. |
neděle 15.12. |
Třemošná |
SK Kadaň |
1:3 |
(0:1, 0:1, 1:1) |
|
22. |
pátek 20.12. |
Děčín |
SK Kadaň |
0:4 |
(0:0, 0:2, 0:2) |
|
23. |
pátek 3.1. |
SK Kadaň |
Most |
3:4sn |
(1:0, 1:3, 1:0 - 0:1) |
|
24. |
neděle 5.1. |
SK Kadaň |
Karlovy Vary B |
3:2 |
(0:1, 2:0, 1:1) |
|
25. |
pátek 10.1. |
SK Kadaň |
Děčín |
3:1 |
(1:0, 2:1, 0:0) |
|
26. |
neděle 12.1. |
Litoměřice |
SK Kadaň |
4:3 |
(3:2, 0:1, 1:0) |
|
27. |
pátek 17.1. |
SK Kadaň |
Třemošná |
5:1 |
(1:0, 2:1, 2:0) |
|
28. |
neděle 19.1. |
Most |
SK Kadaň |
6:2 |
(3:0, 2:2, 1:0) |
|
29. |
neděle 26.1. |
Děčín |
SK Kadaň |
3:4sn |
(1:2, 2:1, 0:0 - 0:1) |
|
30. |
pátek 31.1. |
SK Kadaň |
Litoměřice |
4:1 |
(1:1, 0:0, 3:0) |
|
31. |
neděle 2.2. |
Třemošná |
SK Kadaň |
4:5sn |
(1:1, 2:3, 1:0 - 0:1) |
|
32. |
pátek 7.2. |
Karlovy Vary B |
SK Kadaň |
5:3 |
(1:1, 1:2, 3:0) |
|
33. |
pátek 14.2. |
SK Kadaň |
Most |
6:2 |
|
Branky a nahrávky: Krstev, Urban, Haluška, Stasinka, Šmejc, Podběhlý.
|
34. |
neděle 16.2. |
SK Kadaň |
Karlovy Vary B |
1:2 |
|
Branky a nahrávky: Urban.
|
35. |
pátek 21.2. |
SK Kadaň |
Děčín |
14:3 |
(3:0, 3:2, 8:1) |
Branky: Šmejc 3, Taraška 3, Chmelová 2, Haluška 2, Podběhlý 2, Krstev, Urban.
|
36. |
neděle 23.2. |
Litoměřice |
SK Kadaň |
3:4 |
(1:2, 1:2, 1:0) |
Branky: Haluška 2 , Stasinka , Podběhlý.
|
37. |
pátek 28.2. |
SK Kadaň |
Třemošná |
5:6 |
(1:1, 2:2, 2:3) |
Branky: Urban 2, Šmejc, Haluška, Šlat.
|
38. |
neděle 2.3. |
Most |
SK Kadaň |
4:3 |
(2:0, 0:2, 2:1) |
Branky: Stasinka, Krstev, Šmejc.
|