Druhá prověrka před sezónou

Martin Gahler | 31.07.2008 | |

K a d a ň - V parném podvečeru se na kadaňském stadionu odehrál další přípravný zápas, který vyvrcholil samostatnými nájezdy. Hráči i fanoušci si tak vyzkoušeli, jaké to bude v sezóně. Nebýt trestného nájezdu proměněného Jakubem Bauerem, který ještě loni nosil černožluté barvy, domácí by zápas vyhráli. Prodloužení však bylo zajímavým zpestřením. Tým musí ještě hodně pracovat na vzájemné souhře, ale již dnes je vidět, že jsou v něm nadějné posily.

0.kolo, čtvrtek 31.7.2008
Sportovní klub Kadaň - SK HC Baník Most  3:2sn  (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Zika (Szakal), 26. Derfler (Kajer, Kadlec), 65. Boušek - 21. Zaťovič (Nedrda), 48. Jakub Bauer (TS). Vyloučení: 4:5, navíc Lomnička (MST) 10 minut za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Průběh utkání: 1:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Sportovní klub Kadaň: Hanuljak - Szakal, Kramár, Pospíšil, Kocek, Spitzer, Mašek, Boguský, Boušek, Šíp, Stehlík, Zika, Fink, Chyba, Kadlec, Derfler, Kajer, Pražák, Ton, Freiberg, Rybecký.
SK HC Baník Most: Závorka - Melichar, Šulc, Schmidt, Martinka, Kaltenböck, Martínek, Lomička, Zaťovič, Heinisch, Nedrda, Kašťák, Bauer Jakub, Bauer Jan, Šnajdr, Budinský, Nekvinda, Karli, Salač, Sláma.