Redakce | 12.02.2004 | |

Úvod sezóny se Kadani daří, na svém ledě dokázala porazit dalšího severočeského rivala - tým Ústí nad Labem.

6.kolo, středa 1.10.2003
Sportovní klub Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem  3:2  (1:1, 0:1, 2:0)
Branky: 7. Kuchler, 47. Kukla, 48. Tvrdek - 18. Sýkora, 37. Koudelka. Rozhodčí: Petr Vlček - Roman Frúhauf, Petr Chochola. Vyloučení: 8:11, navíc Sáblík a Pavlas (oba UNL) 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 850.
Sportovní klub Kadaň: Fikrt - Pospíšil, Vilášek, Klaus, Kivoň, Punčochář, Toms, Štrach, Svoboda - Stavenský, Kuchler, Polanský - Pelán, Kreuzman, Müller - Pech, Derfler, Kreuzer - Dobiáš, Kašík, Fořt
HC Slovan Ústí nad Labem: Sáblík - Drábek, Malinský, Kříž, Černý, Pavlas, Skuhrovec - Kudrna, Sýkora, Appel - Šaffer, Lipina, Buďa - Píša, Koudelka, Hodek - Sedlák

Skóre otevřel v sedmé minutě domácí, hosté však poté využili hrubé Kašíkovy chyby a v 18. minutě vyrovnali. Další vyložené šance na obou stranách vychytali oba brankáři Fikrt a Sáblík. V 36. minutě hrála Kadaň přesilovou hru, ale obránců utekl puk na modré a Koudelka po samostatném nájezdu dával na 2:1 pro Ústí. V rozmezí pouhých 45 sekund třetí třetiny však domácí otočili stav a rozhodli o osudu utkání, když se trefili Kukla a Tvrdek.