Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM JIH KOM LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

52 04.03.2018 Brno Litvínov 4:0
52 04.03.2018 Chomutov Sparta 4:2
52 04.03.2018 Jihlava Olomouc 3:0
52 04.03.2018 Plzeň Zlín 3:2
52 04.03.2018 Pardubice Hr. Králové 1:3
52 04.03.2018 Vítkovice Liberec 3:2p
52 04.03.2018 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
51 02.03.2018 Olomouc Brno 7:2
51 02.03.2018 Třinec Pardubice 2:6
51 02.03.2018 Litvínov Vítkovice 2:1p
51 02.03.2018 Hr. Králové Jihlava 2:4
51 02.03.2018 Sparta Ml. Boleslav 6:2
51 02.03.2018 Liberec Plzeň 4:0
51 02.03.2018 Zlín Chomutov 5:2
50 28.02.2018 Ml. Boleslav Olomouc 3:4p
50 28.02.2018 Vítkovice Hr. Králové 4:2
50 28.02.2018 Chomutov Třinec 3:2p
50 28.02.2018 Pardubice Litvínov 2:1
50 28.02.2018 Brno Plzeň 4:5sn
50 28.02.2018 Sparta Zlín 3:2
50 27.02.2018 Liberec Jihlava 2:1
48 26.02.2018 Sparta Olomouc 2:3p
11 26.02.2018 Liberec Jihlava 4:1
49 08.02.2018 Olomouc Pardubice 5:3
48 06.02.2018 Třinec Zlín 2:4
48 06.02.2018 Vítkovice Brno 0:2
48 06.02.2018 Ml. Boleslav Hr. Králové 2:3
48 06.02.2018 Jihlava Plzeň 1:6
48 06.02.2018 Chomutov Litvínov 3:4sn
48 06.02.2018 Pardubice Liberec 2:1
47 04.02.2018 Litvínov Ml. Boleslav 4:3p
47 04.02.2018 Vítkovice Jihlava 3:0
47 04.02.2018 Liberec Sparta 3:2sn
47 04.02.2018 Plzeň Chomutov 5:4sn
47 04.02.2018 Olomouc Třinec 1:2
47 04.02.2018 Brno Pardubice 2:1
47 04.02.2018 Hr. Králové Zlín 6:3
46 02.02.2018 Třinec Litvínov 4:3
46 02.02.2018 Zlín Olomouc 4:3
46 02.02.2018 Jihlava Brno 2:0
46 02.02.2018 Chomutov Liberec 2:1p
46 02.02.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
46 02.02.2018 Pardubice Plzeň 2:0
46 02.02.2018 Hr. Králové Sparta 4:1
45 30.01.2018 Plzeň Ml. Boleslav 1:4
45 30.01.2018 Vítkovice Chomutov 7:3
45 30.01.2018 Litvínov Zlín 3:4p
45 30.01.2018 Jihlava Pardubice 3:2p
45 30.01.2018 Liberec Třinec 0:4
45 30.01.2018 Hr. Králové Olomouc 3:0
45 30.01.2018 Sparta Brno 3:4p
44 28.01.2018 Sparta Plzeň 2:4
44 28.01.2018 Zlín Jihlava 2:1
44 28.01.2018 Chomutov Brno 2:1
44 28.01.2018 Ml. Boleslav Liberec 0:3
44 28.01.2018 Olomouc Litvínov 4:2
44 28.01.2018 Třinec Hr. Králové 2:1sn
43 26.01.2018 Litvínov Sparta 1:4
43 26.01.2018 Vítkovice Třinec 1:4
43 26.01.2018 Plzeň Hr. Králové 3:2
43 26.01.2018 Jihlava Chomutov 3:2
43 26.01.2018 Pardubice Ml. Boleslav 3:2
43 26.01.2018 Brno Zlín 3:1
43 26.01.2018 Liberec Olomouc 3:0
49 23.01.2018 Třinec Sparta 1:0
49 23.01.2018 Zlín Ml. Boleslav 1:3
49 23.01.2018 Litvínov Jihlava 1:3
49 23.01.2018 Liberec Brno 6:2
49 23.01.2018 Hr. Králové Chomutov 1:0
44 23.01.2018 Pardubice Vítkovice 5:3
42 21.01.2018 Třinec Jihlava 4:1
42 21.01.2018 Liberec Zlín 7:0
42 21.01.2018 Chomutov Pardubice 4:2
42 21.01.2018 Sparta Vítkovice 4:3sn
42 21.01.2018 Ml. Boleslav Brno 5:2
42 21.01.2018 Olomouc Plzeň 2:4
42 21.01.2018 Hr. Králové Litvínov 7:3
41 19.01.2018 Chomutov Ml. Boleslav 0:1
41 19.01.2018 Vítkovice Olomouc 5:2
41 19.01.2018 Jihlava Sparta 2:4
41 19.01.2018 Pardubice Zlín 2:3
41 19.01.2018 Liberec Litvínov 5:1
41 19.01.2018 Plzeň Třinec 2:1
41 19.01.2018 Brno Hr. Králové 3:4p
33 16.01.2018 Sparta Hr. Králové 2:1p
30 16.01.2018 Zlín Brno 2:4
40 14.01.2018 Třinec Brno 2:5
40 14.01.2018 Litvínov Plzeň 4:5
40 14.01.2018 Olomouc Chomutov 5:3
40 14.01.2018 Ml. Boleslav Jihlava 3:2sn
40 14.01.2018 Hr. Králové Liberec 3:1
40 14.01.2018 Sparta Pardubice 2:4
40 14.01.2018 Zlín Vítkovice 2:1
39 12.01.2018 Třinec Ml. Boleslav 5:1
39 12.01.2018 Hr. Králové Pardubice 2:3
39 12.01.2018 Zlín Plzeň 4:1
39 12.01.2018 Litvínov Brno 1:4
39 12.01.2018 Olomouc Jihlava 2:3p
39 12.01.2018 Liberec Vítkovice 1:4
49 10.01.2018 Plzeň Vítkovice 4:1
39 09.01.2018 Sparta Chomutov 2:3
38 07.01.2018 Brno Olomouc 1:0
38 07.01.2018 Pardubice Třinec 2:3sn
38 07.01.2018 Chomutov Zlín 2:0
38 07.01.2018 Vítkovice Litvínov 6:3
38 07.01.2018 Jihlava Hr. Králové 1:3
38 07.01.2018 Ml. Boleslav Sparta 3:1
38 07.01.2018 Plzeň Liberec 4:2
37 05.01.2018 Třinec Chomutov 4:2
37 05.01.2018 Litvínov Pardubice 1:2
37 05.01.2018 Jihlava Liberec 0:2
37 05.01.2018 Zlín Sparta 2:4
37 05.01.2018 Olomouc Ml. Boleslav 4:2
37 05.01.2018 Hr. Králové Vítkovice 4:0
37 05.01.2018 Brno Plzeň 3:2sn
36 03.01.2018 Pardubice Olomouc 3:1
36 03.01.2018 Vítkovice Plzeň 3:0
36 03.01.2018 Jihlava Litvínov 5:4
36 03.01.2018 Chomutov Hr. Králové 3:2p
36 03.01.2018 Ml. Boleslav Zlín 2:3sn
36 03.01.2018 Brno Liberec 3:2
36 03.01.2018 Sparta Třinec 3:5
35 30.12.2017 Třinec Zlín 0:1
35 30.12.2017 Litvínov Chomutov 2:3sn
35 30.12.2017 Vítkovice Brno 0:1
35 30.12.2017 Liberec Pardubice 4:3
35 30.12.2017 Plzeň Jihlava 3:1
35 30.12.2017 Olomouc Sparta 2:5
34 28.12.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
34 28.12.2017 Ml. Boleslav Litvínov 0:2
34 28.12.2017 Chomutov Plzeň 7:6p
34 28.12.2017 Jihlava Vítkovice 1:2p
34 28.12.2017 Pardubice Brno 0:2
34 28.12.2017 Sparta Liberec 3:0
33 26.12.2017 Brno Jihlava 3:2p
33 26.12.2017 Litvínov Třinec 2:5
33 26.12.2017 Liberec Chomutov 2:3p
33 26.12.2017 Vítkovice Ml. Boleslav 7:1
33 26.12.2017 Plzeň Pardubice 2:3sn
33 26.12.2017 Olomouc Zlín 1:0
32 22.12.2017 Chomutov Vítkovice 1:4
32 22.12.2017 Třinec Liberec 2:3sn
32 22.12.2017 Zlín Litvínov 2:4
32 22.12.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:1sn
32 22.12.2017 Hr. Králové Olomouc 2:5
32 22.12.2017 Pardubice Jihlava 3:2
32 22.12.2017 Sparta Brno 3:2
31 20.12.2017 Vítkovice Pardubice 2:0
31 20.12.2017 Jihlava Zlín 1:2
31 20.12.2017 Plzeň Sparta 3:1
31 20.12.2017 Litvínov Olomouc 2:3sn
31 20.12.2017 Brno Chomutov 2:3
31 20.12.2017 Hr. Králové Třinec 2:3p
31 20.12.2017 Liberec Ml. Boleslav 4:3sn
30 10.12.2017 Sparta Litvínov 3:6
30 10.12.2017 Chomutov Jihlava 4:2
30 10.12.2017 Olomouc Liberec 4:1
30 10.12.2017 Ml. Boleslav Pardubice 3:2p
30 10.12.2017 Hr. Králové Plzeň 6:0
29 08.12.2017 Plzeň Olomouc 6:0
29 08.12.2017 Vítkovice Sparta 7:3
29 08.12.2017 Litvínov Hr. Králové 3:4
29 08.12.2017 Jihlava Třinec 1:0p
29 08.12.2017 Zlín Liberec 4:3
29 08.12.2017 Brno Ml. Boleslav 4:1
29 08.12.2017 Pardubice Chomutov 5:2
27 06.12.2017 Chomutov Olomouc 2:3p
34 05.12.2017 Zlín Hr. Králové 2:3p
19 05.12.2017 Plzeň Ml. Boleslav 4:1
16 05.12.2017 Sparta Vítkovice 2:4
28 03.12.2017 Sparta Jihlava 6:5p
28 03.12.2017 Zlín Pardubice 5:2
28 03.12.2017 Liberec Litvínov 4:3p
28 03.12.2017 Plzeň Třinec 4:3p
28 03.12.2017 Hr. Králové Brno 1:0sn
28 03.12.2017 Olomouc Vítkovice 0:1
28 03.12.2017 Ml. Boleslav Chomutov 5:0
27 01.12.2017 Plzeň Litvínov 5:1
27 01.12.2017 Liberec Hr. Králové 5:4sn
27 01.12.2017 Jihlava Ml. Boleslav 3:0
27 01.12.2017 Vítkovice Zlín 5:0
27 01.12.2017 Pardubice Sparta 1:4
35 29.11.2017 Hr. Králové Ml. Boleslav 4:2
27 29.11.2017 Brno Třinec 2:3
25 29.11.2017 Zlín Chomutov 4:1
23 28.11.2017 Olomouc Pardubice 3:2p
26 26.11.2017 Třinec Ml. Boleslav 2:4
26 26.11.2017 Jihlava Olomouc 3:2p
26 26.11.2017 Vítkovice Liberec 3:2
26 26.11.2017 Plzeň Zlín 1:2p
26 26.11.2017 Brno Litvínov 6:2
26 26.11.2017 Pardubice Hr. Králové 3:2
26 26.11.2017 Chomutov Sparta 4:3p
25 24.11.2017 Třinec Pardubice 3:2sn
25 24.11.2017 Ml. Boleslav Sparta 1:4
25 24.11.2017 Litvínov Vítkovice 2:1p
25 24.11.2017 Olomouc Brno 3:2p
25 24.11.2017 Liberec Plzeň 2:5
25 24.11.2017 Hr. Králové Jihlava 5:2
24 21.11.2017 Vítkovice Hr. Králové 3:6
24 21.11.2017 Jihlava Liberec 0:2
24 21.11.2017 Chomutov Třinec 3:5
24 21.11.2017 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
24 21.11.2017 Plzeň Brno 5:4
24 21.11.2017 Pardubice Litvínov 5:0
24 21.11.2017 Sparta Zlín 1:3
23 19.11.2017 Sparta Třinec 2:1
23 19.11.2017 Litvínov Jihlava 3:0
23 19.11.2017 Zlín Ml. Boleslav 1:6
23 19.11.2017 Liberec Brno 4:3
23 19.11.2017 Plzeň Vítkovice 4:3sn
23 19.11.2017 Hr. Králové Chomutov 3:2p
22 17.11.2017 Chomutov Litvínov 1:3
22 17.11.2017 Zlín Třinec 1:3
22 17.11.2017 Brno Vítkovice 1:3
22 17.11.2017 Pardubice Liberec 5:1
22 17.11.2017 Jihlava Plzeň 1:2
22 17.11.2017 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2sn
22 17.11.2017 Sparta Olomouc 3:2sn
21 15.11.2017 Plzeň Chomutov 3:2
21 15.11.2017 Vítkovice Jihlava 3:4
21 15.11.2017 Litvínov Ml. Boleslav 6:3
21 15.11.2017 Brno Pardubice 1:2p
21 15.11.2017 Hr. Králové Zlín 5:1
21 15.11.2017 Liberec Sparta 5:4p
21 14.11.2017 Olomouc Třinec 4:0
20 05.11.2017 Pardubice Plzeň 0:4
20 05.11.2017 Zlín Olomouc 1:3
20 05.11.2017 Litvínov Třinec 2:3
20 05.11.2017 Chomutov Liberec 3:4p
20 05.11.2017 Jihlava Brno 0:2
20 05.11.2017 Sparta Hr. Králové 1:2p
20 05.11.2017 Ml. Boleslav Vítkovice 1:4
19 03.11.2017 Litvínov Zlín 1:3
19 03.11.2017 Vítkovice Chomutov 4:2
19 03.11.2017 Olomouc Hr. Králové 1:0
19 03.11.2017 Brno Sparta 3:2p
19 03.11.2017 Jihlava Pardubice 2:3sn
19 03.11.2017 Liberec Třinec 5:3
18 31.10.2017 Zlín Jihlava 1:2sn
18 29.10.2017 Třinec Hr. Králové 0:3
18 29.10.2017 Pardubice Vítkovice 3:4
18 29.10.2017 Olomouc Litvínov 1:3
18 29.10.2017 Ml. Boleslav Liberec 3:1
18 29.10.2017 Chomutov Brno 3:2p
17 27.10.2017 Pardubice Ml. Boleslav 3:0
17 27.10.2017 Plzeň Hr. Králové 1:0
17 27.10.2017 Litvínov Sparta 4:3
17 27.10.2017 Vítkovice Třinec 1:2
17 27.10.2017 Jihlava Chomutov 4:3sn
17 27.10.2017 Brno Zlín 2:3sn
17 26.10.2017 Liberec Olomouc 3:2sn
30 24.10.2017 Třinec Vítkovice 3:4
18 24.10.2017 Sparta Plzeň 0:2
16 22.10.2017 Zlín Liberec 3:2p
16 22.10.2017 Třinec Jihlava 3:0
16 22.10.2017 Chomutov Pardubice 3:2
16 22.10.2017 Olomouc Plzeň 5:0
16 22.10.2017 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
16 22.10.2017 Ml. Boleslav Brno 0:2
15 20.10.2017 Třinec Plzeň 3:2p
15 20.10.2017 Litvínov Liberec 2:3sn
15 20.10.2017 Chomutov Ml. Boleslav 2:3sn
15 20.10.2017 Brno Hr. Králové 1:2
15 20.10.2017 Pardubice Zlín 4:3p
15 19.10.2017 Jihlava Sparta 4:2
14 17.10.2017 Třinec Brno 4:1
14 17.10.2017 Olomouc Chomutov 5:2
14 17.10.2017 Ml. Boleslav Jihlava 3:1
14 17.10.2017 Zlín Vítkovice 3:7
14 17.10.2017 Litvínov Plzeň 2:1p
14 17.10.2017 Hr. Králové Liberec 3:1
13 15.10.2017 Sparta Chomutov 3:2
13 15.10.2017 Liberec Vítkovice 2:1
13 15.10.2017 Olomouc Jihlava 3:0
13 15.10.2017 Hr. Králové Pardubice 6:0
13 15.10.2017 Zlín Plzeň 4:5sn
13 15.10.2017 Ml. Boleslav Třinec 2:3
13 15.10.2017 Litvínov Brno 4:3sn
12 13.10.2017 Chomutov Zlín 1:4
12 13.10.2017 Vítkovice Litvínov 7:3
12 13.10.2017 Jihlava Hr. Králové 0:2
12 13.10.2017 Plzeň Liberec 5:1
12 13.10.2017 Brno Olomouc 5:0
12 13.10.2017 Pardubice Třinec 2:1
12 13.10.2017 Sparta Ml. Boleslav 3:2
15 10.10.2017 Vítkovice Olomouc 3:4sn
4 10.10.2017 Sparta Litvínov 3:1
11 08.10.2017 Třinec Chomutov 4:3p
11 08.10.2017 Olomouc Ml. Boleslav 1:3
11 08.10.2017 Zlín Sparta 4:2
11 08.10.2017 Hr. Králové Vítkovice 2:0
11 08.10.2017 Plzeň Brno 4:5p
11 08.10.2017 Litvínov Pardubice 0:1sn
10 06.10.2017 Třinec Sparta 4:1
10 06.10.2017 Ml. Boleslav Zlín 4:1
10 06.10.2017 Chomutov Hr. Králové 2:3
10 06.10.2017 Jihlava Litvínov 4:1
10 06.10.2017 Vítkovice Plzeň 0:2
10 06.10.2017 Pardubice Olomouc 1:2p
10 06.10.2017 Brno Liberec 7:2
14 03.10.2017 Sparta Pardubice 1:3
9 01.10.2017 Olomouc Sparta 2:3p
9 01.10.2017 Brno Vítkovice 5:1
9 01.10.2017 Zlín Třinec 4:0
9 01.10.2017 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:1
9 01.10.2017 Plzeň Jihlava 2:1p
9 01.10.2017 Litvínov Chomutov 2:3
9 01.10.2017 Liberec Pardubice 4:1
8 29.09.2017 Třinec Olomouc 3:4sn
8 29.09.2017 Ml. Boleslav Litvínov 2:0
8 29.09.2017 Jihlava Vítkovice 4:2
8 29.09.2017 Chomutov Plzeň 1:4
8 29.09.2017 Zlín Hr. Králové 2:1sn
8 29.09.2017 Pardubice Brno 4:5
8 29.09.2017 Sparta Liberec 7:1
6 26.09.2017 Brno Sparta 2:1
7 24.09.2017 Liberec Chomutov 1:4
7 24.09.2017 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2sn
7 24.09.2017 Plzeň Pardubice 10:2
7 24.09.2017 Hr. Králové Sparta 2:3
7 24.09.2017 Brno Jihlava 4:2
7 24.09.2017 Olomouc Zlín 3:4p
7 23.09.2017 Třinec Litvínov 5:1
6 22.09.2017 Zlín Litvínov 3:2
6 22.09.2017 Chomutov Vítkovice 1:2p
6 22.09.2017 Ml. Boleslav Plzeň 2:3p
6 22.09.2017 Olomouc Hr. Králové 1:3
6 22.09.2017 Pardubice Jihlava 7:5
6 21.09.2017 Třinec Liberec 5:2
5 19.09.2017 Liberec Ml. Boleslav 3:1
5 17.09.2017 Jihlava Zlín 3:2
5 17.09.2017 Vítkovice Pardubice 4:2
5 17.09.2017 Plzeň Sparta 4:3
5 17.09.2017 Litvínov Olomouc 0:3
5 17.09.2017 Hr. Králové Třinec 3:1
5 17.09.2017 Brno Chomutov 2:3sn
4 15.09.2017 Třinec Vítkovice 3:2
4 15.09.2017 Ml. Boleslav Pardubice 4:2
4 15.09.2017 Chomutov Jihlava 4:3p
4 15.09.2017 Zlín Brno 0:4
4 15.09.2017 Olomouc Liberec 3:0
4 15.09.2017 Hr. Králové Plzeň 4:3p
3 12.09.2017 Pardubice Chomutov 1:4
3 12.09.2017 Vítkovice Sparta 6:1
3 12.09.2017 Litvínov Hr. Králové 3:0
3 12.09.2017 Plzeň Olomouc 10:0
3 12.09.2017 Jihlava Třinec 0:2
3 12.09.2017 Brno Ml. Boleslav 2:3
3 12.09.2017 Liberec Zlín 3:2
2 10.09.2017 Sparta Jihlava 4:3
2 10.09.2017 Třinec Plzeň 5:2
2 10.09.2017 Zlín Pardubice 0:2
2 10.09.2017 Hr. Králové Brno 2:4
2 10.09.2017 Olomouc Vítkovice 2:4
2 10.09.2017 Ml. Boleslav Chomutov 1:2
2 10.09.2017 Litvínov Liberec 2:0
1 08.09.2017 Pardubice Sparta 2:3
1 08.09.2017 Plzeň Litvínov 5:1
1 08.09.2017 Chomutov Olomouc 4:2
1 08.09.2017 Vítkovice Zlín 1:2p
1 08.09.2017 Jihlava Ml. Boleslav 4:3p
1 08.09.2017 Brno Třinec 5:4sn
1 08.09.2017 Liberec Hr. Králové 3:0

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:06x
1:0pp1x
1:0sn1x
2:07x
2:113x
2:1pp6x
2:1sn3x
3:014x
3:112x
3:218x
3:2pp14x
3:2sn8x
4:05x
4:114x
4:217x
4:38x
4:3pp10x
4:3sn5x
5:05x
5:19x
5:29x
5:34x
5:42x
5:4pp1x
5:4sn3x
6:03x
6:11x
6:23x
6:33x
6:5pp1x
7:01x
7:12x
7:22x
7:34x
7:51x
7:6pp1x
10:01x
10:21x
0:14x
0:1sn1x
0:212x
0:33x
0:43x
1:27x
1:2pp7x
1:2sn2x
1:314x
1:413x
1:62x
2:313x
2:3pp8x
2:3sn11x
2:414x
2:55x
2:61x
3:44x
3:4pp6x
3:4sn4x
3:52x
3:62x
3:71x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn3x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.



Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM