Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Ladislav  | Kadaň | 04.03.2018, 14:23 | Nick | Datum | Reagovat
Kluci tak už se nehádejte Smajlík mě spíš zajímá co bude s náma, docela bych tu rád viděl článej s majitelem jakej je cíl do nový sezony Smajlík pokud vím mělo se i pár věcí změnit co se nezměnilo a to dresy? možná i název klubu a ostatní věci, nebo to zase bylo plácání do větru? aby se jako něco "dělalo". A co fakt chci prostě je článek s jasným cílem. Rád bych tu viděl trenéra kterej bude od začátku kluky trénovat až do konce sezony, autoritu. jako mít 3 trenéry za jednu sezonu je mazec, chtěl bych tu vidět jednoho kvalitního golmana co bude chytat a doplní ho jeden mlaďas, chci nějakou kostru týmu co tu bude hrát celou sezonu zkušený hráče do každý lajny a k nim mladý pušky co chtěj hrát a neberou to za trest, pokud ty kluci z juniorky to berou že to prostě z povinnosti nějak odehraju tak prostě nebrat už jsm víc samostatný mužeme říct ne! nechceme tyhle hráče.... pak by to mohlo aspoň trochu fungovat. protože tahle sezona byla tak příšerná promiň te ale takhle nehrál první ligu ani Most zle.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM