Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Smajlíci: Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 
prosím nevyplňovat
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
RSS RSS
Další diskuse:
   Ladislav  | Kadaň | 07.11.2017, 14:09 | Nick | Datum | Reagovat
TO: Sergej jo jo držíme si vyrovnaný výsledky, vedení je spokojeno určitě, nic se tady neděje jak se slibovalo to že přišli 2 hráči nebo 3 hráči z toho 2 jsou na marodce to je paráda, jo a Kokeš ale to jsou hráči pro 2 ligu jediná posila co se trochu ukázala je Dufek Roda, Kubinčaka jsme ani 1 nevytáhli hravně že v útoku nám hraje obránce...... Smajlík 21 zápasů 9 bodů? to jako myslí vážně? jasný nečekalo se že to bude jiný ale když už je to mladej tým at maká!!! nechceš hrát první ligu no tak čau sed v cv na tribuně nebo hraj druhou ligu nechápu že za každou cenu tady někteří musí být...... :)-
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

PROFI REGISTRACE:
Uživatel: Heslo:
 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM