V přesilovkách chyběla střelba, vidí příčiny Martin Kohout

Tereza Doksanská | 01.03.2017 | |

Kadaň - Poslední domácí a předposlední zápas v play out Trhači vyhráli, když Havířov vynulovali 4:0. Jedním ze čtyř střelců byl karlovarský Martin Kohout.

Martine, Havířov jste porazili 4:0, i když je vše jasné, jste se třemi body spokojeni?
Ano, jsme rádi, že jsme poslední zápas doma vyhráli i kvůli fanouškům. Určitě to bylo příjemné.

Jak byste zápas zhodnotil?
První třetina byla vyrovnaná, kdežto ve druhé třetině jsme byli daleko lepší a Havířov jsme přehrávali.

Třikrát jste hráli přesilovku pět na tři, jen jednou jste ji dokázali proměnit. Co chybělo v těch předchozích dvou?
Jednoznačně tam chyběla střelba.

Jedním ze střelců jste byl i vy, jak byste akci, kterou jste zakoncil gólem , popsal?
Jeli jsme tři na dva, kluci si to vyměnili a dali mi to do strany. Já už jsem nad ničím nepřemýšlel, vystřelil jsem a trefil jsem bránu.

Během 24 vteřin jste vstřelili dva góly, to potěší, že?
Ano, je to příjemné.

V útoku nastupujete s Martinem Osmíkem a Matějem Zadražilem, je vidět, že vám to spolu svědčí…
Hráli jsme spolu už ve Varech, takže je to lepší, než si zvykat na někoho nového na konci sezony.

Ve středu hrajete poslední zápas, s čím do něj půjdete?