Týden hokeje v Kadani! Dorazte s dětmi na zimák

Klub | 13.01.2017 | |

Týden hokeje v Kadani! Dorazte s dětmi na zimák

Přijďte v úterý 24.1. od 17:00 na Zimní stadion města Kadaně na akci Týden hokeje. Jedná se o skvělou příležitost, kdy si vaše děti mohou vyzkoušet, jaké to je být opravdovým hokejistou.

 

V úterý 24.1. od 17:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK TRHAČI KADAŇ ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na ZIMNÍM STADIONU V KADANI vůbec už podruhé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na p. Roland Wágnera (+ 420 777805290) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací naleznete na webu www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM