Hrubými chybami jsme si zápas prohráli, smutní střelec jediného gólu Jan Tomeček

Tereza Doksanská, Adam Nejedlý | 01.02.2017 | |

Kadaň - Se Slavií padli Trhači potřetí v sezoně, tentokrát 3:1. Jediným střelcem branky byl Jan Tomeček, který se vrátil z marodky.

Honzo, jak byste celkově zhodnotil zápas?
Měli jsme velmi špatný začátek, byli jsme bez pohybu. Připadal jsem si, jak kdybychom byli opaření.

V první a druhé třetině se vám nedařilo Slavii přehrát, nedostali jste se pořádně do tlaku. Co chybělo k tomu, abyste se dostali více k zakončení před brankáře Polívku?
Oni dobře bránili, my jsme chtěli kombinovat. Nechci se vymlouvat na led, ale dneska byl velmi špatný. Nestříleli jsme do brány, chyběla tam ta dravost. Ve třetí třetině se to trošku zlepšilo, ale to už bylo pozdě. My jsme sice snížili na 2:1, což nestačilo.

Vstřelil jste gól, přišlo mi, že to bylo tečované od slávistického hráče. Jak jste to viděl vy?
Dostal jsem to na modrou, jediný co jsem udělal, byl krok k mantinelu. První věc byla obstřelit hráče, což se mi povedlo, ale bylo to spíše taková žabička a nahození na bránu. Myslím si, že jejich hráč to chtěl chytat do ruky, ztečoval si to a padlo to tam.

Minulý zápas jste padli s Kladnem v prodloužení, dneska na Slavii. Příští zápas hrajete s Jihlavou, jak moc těžké je hrát se třemi těžkými soupeři v řadě?
Je to hrozně náročné a je toho hodně. Já osobně jsem delší dobu nehrál, dneska jsem nastoupil po nějakém odstupu kvůli zranění. Je vidět na klucích, že toho mají dost. Musíme si odpočinout, máme na to dva dny a v sobotu na to vlétneme.