Bylo skvělé hrát před tolika diváky, chválí si atmosféru Tadeáš Dvořák

Tereza Doksanská | 23.01.2017 | |

Kadaň - Kadaň se dlouho držela, do druhé třetiny hrála vyrovnaně 0:0, nakonec ale Trhači prohráli 2:0. Do brány se postavil Tadeáš Dvořák, který podal skvělé výkony.

Tadeáši, po dlouhé době jste se objevil v brance Kadaně a zrovna proti silným Českým Budějovicím, ve kterých jste působil. Jak se vám chytalo?
Chytalo se mi dobře, kluci mi hodně pomáhali. Bylo hezké si zachytat před 4 000 diváky.

Celý zápas jste se drželi, ve 3. třetině se to obrátilo proti vám a prohráli jste 2:0. Jak byste zápas zhodnotil?
Celé utkání jsme hráli dobře, drželi jsme vyrovnaný stav. Bohužel se stalo to, co se stalo, a prohráli jsme. Je to obrovská škoda, měli jsme alespoň nějaké body získat.

S Motorem jste hráli do 2. třetiny vyrovnaně, poté ale vstřelily dva góly. Co se tam stalo?
Udělali jsme zbytečné fauly a hráli jsme ve třech, což Motor potrestal. U druhého gólu měly Budějovice spíše štěstí, protože jsme si to tam hodili sami.

Ve druhé části byla skrumáž před brankou, dokonce vám spadla maska. Co se tam událo?
Tam mě někdo trefil do hlavy a dva hráči Budějovic na mě spadli.

Most prohrál s Benátkami, je to alespoň pozitivní, že se na vás nedotáhl?