V září 2006 vyšly tyto články:

12>>
30.9.Ústečtí Lvi nad síly SK KadaňUNL - KAD 5:1, 7.kolo | Miroslav Janíček, Miroslav LučanÚ s t í n/L - K dalšímu těžkému utkání zajíždělo "A" mužstvo SK Kadaň do Lví arény v Ústí nad Labem. Kadaňští dlouho drželi naději na dobrý výsledek, první třetinu prohráli nejtěsnějším rozdílem a dokonce ústečtí mohli děkovat za tento stav brankáři Zikmundovi. Zlom nastal zhruba v polovině utkání, kdy domácí využili dvě přesilové hry a vytvořili si dostatečný náskok. Ve třetí třetině už hře dominovali a ještě přidali další branky, jedinou branku černožlutých vstřelil Petr Derfler. Lvi tak zaslouženě vyhráli 5:1.
29.9.Kadaň má formu, stačí to na historické dobytí tvrze Ústí?UNL - KAD 5:1, 7.kolo | Jakub CoufalDoma začala Kadaň sbírat body pravidelně, výhra v Ostravě ji unikla jen těsně. Další možnost přivést body od soupeře budou mít černožlutí na nedobytném ledě v Ústí nad Labem. Lvi si naopak nesmějí žádnou další ztrátu dovolit. Naposledy prohráli v Havlíčkově Brodě, po Kadani zajíždějí k přímému konkurentovi do Hradce Králové. V přípravných kláních byla Kadaň Lvům více než důstojným soupeřem. Doma černožlutí remízovali 3:3, venku pak těsně podlehli 3:2. Sobota 30. září v 17:00 ukáže, zda-li se Kadani povede historický kousek.
29.9.Junioři v dlouhém utkání podlehli MostuKAD - MST 1:2, 2.kolo | Miroslav Lučan

Páteční večer na kadaňském zimním stadionu patřil juniorskému hokeji. Do Kadaně přijel celek juniorů HC Most, kteří v prvním kole porazili doma Kralupy a chtěli i nadále zůstat 100%. Jenže domácí byli po jednoznačné nedělní výhře značně povzbuzeni a tak se očekávalo kvalitní utkání. To se také potvrdilo utkání se hrálo ve velkém tempu, domácí šli brankou do šatny do vedení. Po přestávce mostečtí využili přesilovku. V polovině utkání došlo k výpadku el. proudu a na čas se utkání přerušilo. A byli to hosté, kteří naopak brankou do šatny šli do vedení. V poslední třetině již branka nepadla a tak kadaňští prohráli 1:2.

27.9.Áčko má další tři body, Hanáci odjíždějí s prázdnouKAD - OLO 3:1, 6.kolo | Martin Gahler, Katka HodkováKadaň – Severočeši vstoupili do první třetiny s obrovským nasazením a už po dvanácti minutách si získali dvoubrankové vedení. Shodou okolností autorem obou gólů byli obránci – Matěj Trojovský a Lukáš Pulpán. Během druhé dvacetiminutovky ale domácí ztratili tempo a taktovku zápasu převzala Olomouc. Hosté napravili svou reputaci z první třetiny a ukázali se být silným soupeřem. Přesto už nedokázali vyrovnat a výhru pro černožluté pojistil ve třetí třetině Standa Stavenský. Svůj tým bezchybnými zákroky podržel také gólman Robert Slipčenko.
25.9.Zopakuje Kadaň poslední domácí výhru?KAD - OLO 3:1, 6.kolo | Míša SládkováPři posledním domácím představení se černožlutým podařilo převálcovat Jihlavu a domácímu publiku by jistě nevadilo případné opakování. Příležitost k tomu budou mít hráči již ve středu, kdy přivítají na svém ledě Olomouc. Utkání to bude velmi náročné, jelikož za Kadaňskými je dlouhá cesta spojená s prohrou v Ostravě. Podaří se Severočechům znovu získat doma tři body? Duel začíná ve středu od 18:00.
25.9.Tvrdý zápas rozhodla dvojnásobná přesilovkaSAR - KAD 3:2, 5.kolo | Jan Škarpa, Martin GahlerK a d a ň - Severočeši v prvních minutách zápasu v Ostravě lehce zaváhali a ve 14. minutě inkasovali první branku. Kadaňáci se ale nenechali zahanbit a na konci druhé třetiny se díky Vrtkovi a Metličkovi dostali do vedení. Jenže Sareza deset minut před koncem třetí třetiny vyrovnala a vzápětí dostala obrovskou šanci poté, co rozhodčí vyloučil současně Derflera a Pražáka. Ostrava vyhrála zápas díky přesilovce 5 na 3 v 54. minutě.
24.9.Junioři deklasovali TepliceKAD - TEP 8:1, 1.kolo | Miroslav Lučan

K prvnímu utkání nové sezóny nastoupili junioři SK Kadaň proti nováčkovi 1.ligy HC Stadion Teplice, kteří jsou posíleni o několik hráčů z Ústí n/L. V počátku utkání bylo hodně vyrovnané, ale v přibývajících minutách zkušenější domácí ukazovali kdo je pánem na ledě. Utkání se stalo jednoznačnou záležitostí a domácí zvítězili vysoko 8:1.

24.9." B " tým: Přetahovaná nakonec pro LitoměřiceSKB - LTM 4:5, 2.kolo | Miroslav Lučan

K první domácímu utkání sezóny nastoupili hráči SK Kadaň B proti celku HC Stadion Litoměřice, kteří přijeli s výraznými posilami v podobě Daniela Tvrzníka a Vlastimila Patzenhauera, kteří ještě nedávno brázdili prvoligová kluziště. Hosté se netají tím, že chtějí vybudovat nový zimní stadion a přibližně v horizontu dvou let, se pokusit o postup do 2.ligy. Zápas byl velice vyrovnaný a to nejen podle vývoje skóre, ale i po herní stránce. Nakonec byli hosté šťastnější a zvítězili 4:5.

24.9.Kadaň se jede do Ostravy poprat o další bodySAR - KAD 3:2, 5.kolo | Jakub CoufalPo dvou cenných vítězstvích zajíždí Kadaň k soupeři, který je žhavým konkurentem v boji o play-off. Severočeši, nabuzeni vysokou výhrou nad Jihlavou, budou chtít nyní ukořistit body Ostravě a vyhrát tak potřetí v řadě. Oproti tomu si Sareza nemůže dovolit další zaváhání, neboť musí zuby nehty napravovat prohru z Ústí 5:1. Klání dvou přímých adeptů o vyřazovací boje začne v pondělí 25. září v 17:00 v Ostravě.
23.9.Jihlava si odnáší debakl, Kadaň první domácí triumfKAD - JIH 6:2, 4.kolo | Jakub CoufalPo úspěšném tažení v Třebíči se kadaňští hokejisté představili v domácím utkání proti Jihlavě. Týmu z Vysočiny patřila pouze první dvacetiminutovka, ve které dvakrát vedli. Do následujících třetin vlítli černožlutí s takovou vervou, že dokázali z nepříjemného stavu 1:2 otočit na překvapivých 6:2. Kadaň vysokým vítězstvím potvrdila venkovní výhru a zároveň upevnila poslední příčku Jihlavy v tabulce.
22.9.Do Kadaně přijede tým z VysočinyKAD - JIH 6:2, 4.kolo | Katka HodkováKadaň - V sobotu 23. září se kadaňské áčko představí podruhé na domácím ledě. Budeme sledovat zápas našich hokejistů proti Jihlavě, která uzavírá tabulku první ligy. Kadaň získala dva body díky poslednímu zápasu v Třebíči, Dukla má po třech kolech zatím jenom jeden. Ale první dojem může klamat. Dukla vyhrála v roce 1991 titul mistra Československa, do první ligy sestoupila z nejvyšší soutěže teprve v roce 1999, před dvěma roky se vrátila do extraligy, ale opět se neudržela a spadla do první ligy. Od té doby touží na Vysočině vrátit se mezi elitu.
22.9.Nábor malých hokejistůMiroslav LučanNábor hráčů do přípravky SK Kadaň probíhá od září 2006. Rodiče mohou přihlásit děti ve věku od předškoláků až po žáky třetí třídy ZŠ. Tréninky probíhají každé úterý od 16:00 do 17:15 hod. Ve snaze co nejvíce podpořit výchovu nových talentů a umožnit dětem sportovní vyžití, které by co nejméně finančně zatížilo rodiče, bude výstroj hráčům zapůjčena zdarma. Členské příspěvky jsou pouze 200 Kč ročně. Bližší info podá p. Novák Miroslav tel: 607923834 a Štefan Jindřich.
22.9.Dorostenecká a juniorská 1.ligaMiroslav LučanI v sezóně 2006/2007 budou hrát dorostenci 1. ligu dorostu a to i nadále pod hlavičkou SK Kadaň. V letošním roce však naposledy na stadionu v Klášterci nad Ohří. Rovněž junioři budou v sezóně 2006/2007 1. ligu a to i nadále pod hlavičkou HC Klášterec n/O. V letošním roce ještě na stadionu v Kadani. Od příštího roku pak odehrají další dvě sezóny v sousedním Klášterci a naopak dorostenci se budou stěhovat zpět do Kadaně.
20.9.Kadaň získala první 2 bodyTRE - KAD 3:4, 3.kolo | Jindřich PolednaKadaň po prvních dvou kolech 1.ligy okupovala po prohrách poslední místo tabulky. V Třebíči se jí v posledních dvou letech dařilo bodovat, a tak fanoušci doufali, že první body přiveze „A-tým“ právě z Vysočiny. Jenže úvod utkání se Kadani nevyvedl. Pospíšil se nechal vyloučit a domácí vedli již ve 4. minutě. Přesilovky hrály důležitou roli i nadále, skórovala v nich obě mužstva. Kadaň se ujala ve třetí třetině vedení 3:2, ale ve vlastní přesilové hře inkasovala a rozhodovalo prodloužení. V něm získal 2 body pro Severočechy Martin Postl.
19.9.Kadaň vyráží do Třebíče zlomit bodové prokletíTRE - KAD 3:4, 3.kolo | Jakub CoufalStále bez bodu zajíždí Kadaň bojovat o svou první letošní nadílku na led Horácké Slávie Třebíč. Na ledě soupeře se černožlutým často dařilo. Na druhou stranu vstoupila Třebíč do soutěže velice kvalitně. Po domácí výhře držela vyrovnaný krok v Ústí nad Labem. Zdali Severočeši naváží na tradici, a přivezou nějaký ten bod, se ukáže ve středu 20. září v 18:00 na Vysočině.
17.9."B" tým : Vstup do soutěže se nevydařilRNL - SKB 10:1, 1.kolo | Miroslav LučanKadaňský "B" tým zajížděl ke svému úvodnímu zápasu sezóny v krajském přeboru na led HC Roudnice nad Labem, kteří jsou jasnými favority soutěže. Jejich cílem letošního ročníku je postup do 2.ligy. V jejich dresu nastupují exextraligoví Sparťané - Pavel Šrek a Richard Žemlička. Od prvních minut to také dokazovali. Byli jednoznačně lepším týmem. Černožlutí doplatili hlavně na nedisciplinovanost a nesehranost. Utkání skončilo jednoznačně 10:1. Jedinou branku SK vstřelil při početní výhodě Roland Wágner.
16.9.Na Kadaň zbyla kratší sirka, zůstává bez boduKAD - MBL 2:3, 2.kolo | Jakub CoufalS odhodláním napravit výkon z 1. kola se sešli soupeři z Kadaně a Mladé Boleslavi. Ve vyrovnaném utkání, plném vyloučení a rychlé hry, se nakonec radovali hosté. Z mnoha šancí na obou stranách jich využila o jednu více Mladá Boleslav, která si tak připsala premiérové 3 body za vítězství 2:3. Kadaň na svůj první bodový příděl musí čekat dál.
15.9.Předvede Kadaň opět husarský kousek?KAD - MBL 2:3, 2.kolo | Jakub CoufalPo nevydařeném utkání v Chomutově se budou kadaňští hokejisté snažit odčinit vysokou prohru. V prvním domácím utkání přivítají jednoho z favoritů ligy, celek Mladé Boleslavi, který naopak musí napravit zaváhání s Ústeckými Lvy. V posledním vzájemném klání loňské sezóny si černožlutí odvezli domů 3 body za výhru 2:1. Šanci o zopakování úspěchu bude mít Kadaň v sobotu 16. září od 17:00.
13.9.Kadaň vstoupila do ligy s nesehranou obranouCHM - KAD 7:2, 1.kolo | Martin Bocian, Martin GahlerK a d a ň - Černožlutí svůj první zápas nové sezóny odehráli venku. Chomutov nás dobře potrápil. Ačkoli Kadaň zpočátku vedla zásluhou beka Davida Růžičky, regionální rival využil zásadních chyb naší obrany a skóroval dvakrát po sobě v rozmezí necelé půl minuty. Tým se nedokázal koncentrovat a nehlídal volné Chomutováky, kteří číhali na modré čáře. Zmatený přístup obrany, gól, který jsme si nechali dát ve vlastní přesilovce 5 na 3, a dvě velké zahozené šance Zdeňka Žáka ovlivnily celý vývoj zápasu.
12.9.Konec zkoušek, tentokrát již naostroCHM - KAD 7:2, 1.kolo | Míša SládkováVe středu vypukne další ročník I. ligy, na kterou se všechny týmy již nějakou chvíli připravují. Kadaň navíc nečeká žádné lehké zahřívací kolo, jelikož hned v prvním klání budou stát proti svému nedalekému rivalovi z Chomutova. Ten se netají svými vysokými ambicemi. Dá se tedy předpokládat, že schovávat si esa v rukávu na později, nebude dobrý nápad, bude nutno hrát na plný plyn. Derby začíná na ledě soupeře v 17:30.