V březnu 2007 vyšly tyto články:

24.3.Nevyhrál lepší, ale šťastnějšíKAD - MBL 2:4, 5.kolo | Miroslav LučanV posledním domácí utkání baráže o exraligu juniorů přivítal celek SK Kadaň největšího rivala BK Mladá Boleslav. Utkání bylo o to zajímavější, že pokud by domácí tým zvítězil stal by se s předstihem postupujícím do příštího ročníku extraligy. Zápas nezačal pro domácí dobře, již ve třetím minutě rozhodčí Jebavý nařídil proti kadaňským trestné střílení, které elegantně proměnil Gajovský. Za další dvě minuty dal další ránu domácím Všetečka. Černožlutí se rychle vzchopili a tlačili se do útoku. Brzy z dvojnásobné přesilovky snížil Chotaš. Tak skončila první třetina. Ve druhé byl k vidění místy až zoufalý tlak domácích, který korunovali kontaktním gólem z hole Stehlíka. Rozhodnout se museli v závěrečné třetině. Ve velkém tlaku domácí však chybovali při střídání a Hertl se řítil sám na branku a upravil stav na 2:4. Kadaňští pak již neměli sílu na vyrovnání a hosté si tak odvážejí dva body za ěťastné vítězství. Kadaň má již jen teoretickou šanci k postupu mezi elitu. Další zápas sehrají v neděli od 13:00 hod na ledě HC Tábor.
22.3.Chcete dárek, máte ho mítKAD - MBL 2:4, 5.kolo | Miroslav LučanVrchol sezóny se blíží, nejdůležitější zápas sezóny s ním, tak se určitě dá nazvat dlouho očekávaný páteční duel s vítězem základní části a největším soupeřem v baráži o extraligu BK Mladá Boleslav. Jak již určitě víte, lepší výchozí pozici mají kadaňští junioři, kteří se po případném vítězství stanou vítězem skupiny baráže o extraligu, bez ohledu na zápasy posledního kola. CHtěli bychom tímto pozvat všechny fanoušky nejen kadaňského juniorského hokeje na zimní stadion. Proč přijít ? Určitě uvidíte velmi zajímavý, dramatický hokej, vždyť se hraje o extraligu, co více si v Kadani přát. Vstup je ZDARMA a každý fanoušek navíc obdrží malý dárek !!! Proto neváhejte a přijďte na zimák v pátek od 19:45 hodin.
18.3.Extraliga je hodně blízkoPIS - KAD 2:3, 4.kolo | Miroslav Lučan, František SuchanK dalšímu utkání baráže o juniorskou extraligu zajížděli kadaňští junioři na led IHC Písek. Zápas začal lépe pro domácí v páté minutě otevřeli skóre. Celou první třetinu nenašli kadaňští recept na gólmana Myslivce. To se podařilo na začátku druhé části. Třemi góly během dvou minut otočili utkání ve svůj prospěch. V drtivém tlaku hostí stačili písečtí pouze snížit na konečných 2:3
16.3.Další excelentní výkon juniorůKAD - TAB 11:1, 3.kolo | Miroslav Lučan, Martin JanúškaKadanští mladíci udělali výrazný krok směrem k extralize. V dnešním zápase naprosto hladce přejeli potomky Husitů a vytvořili si tak velmi slibnou pozici do druhé poloviny barážové tajenky. V některých momentech předváděli exhibici na ledě, Tábor byl absolutně bez šancí.
14.3.V posledním utkání střelecky na prázdnoKOM - KAD 3:0, 52.kolo | Jindřich PolednaKadani v posledním utkání již o nic nešlo. Mohla sice teoreticky poskočit v tabulce a neskončit na nelichotivém třináctém místě, Kometa však bojovala o překročení magické hranice 100 bodů. Domácí začali utkání nad očekávání dobře, po 25 sekundách hry se ujali vedení po střele Radima HRUŠKY. Tentýž hráč zvyšoval ve 48. minutě na 2:0, konečnou podobu výsledku dal po Hruškově přihrávce domácí ČERNÝ. Kometa si tak v nepříliš atraktivním utkání připsala vítězství v posledním kole základní části a odsoudila tak severočechy ke třináctému místu v sezóně 2006/07.
13.3.V posledním klání jde jen o 100 bodů BrnaKOM - KAD 3:0, 52.kolo | Jakub CoufalPo dlouhých prvoligových měsících přichází doba odpočinku a přípravy na novou sezónu. Alespoň tak tomu je u Kadaňských a jiných celků nehrajících vyřazovací část. Ještě předtím však musí Severočeši zajet do Brna vyřídit poslední zápas sezóny. Ani jeden celek už nutně body nepotřebuje, Brno bude ve středu 14. března od 18:00 hrát jen o milník stovky bodů v tabulce.
12.3.První sezóna SK Kadaň BMiroslav LučanV neděli večer skončila úvodní sezóna pro tým SK Kadaň B. Z pohledu umístění se dá říci, že byla úspěšná. Tým splnil požadavky sponzorů skončit do čtvrtého místa v tabulce. Vyzpovídali jsme proto hlavního trenéra a několik hráčů, aby se s vámi podělili o dojmy z premiérové sezóny. Hodnotili také poslední zápas, který domácím parádně vyšel a deklasovali druhý celek tabulky. Nezbývá nic jiného než popřát hodně štěstí v další sezóně.
11.3.Cenná barážová remízaMBL - KAD 4:4, 2.kolo | Miroslav LučanVe druhém barážovém kole o extraligu juniorů zavítali junioři SK Kadaň na horký led k BK Mladá Boleslav. Oba celky v úvodních kolech jednoznačně vyhrály. Před baráží byly také označeny jako dva největší favoriti, kteří si to s největší pravděpodobností rozdají o jediné postupové místo do příštího ročníku extraligy. Zápas začal lépe pro domácí, již ve dvacáté druhé vteřině otevřel po chybě Kalinoviče Bříška. První třetina byla v režii domácího celku, který úvodní část vyhrál v poměru 3:1. Prostřední dějství patřilo naopak kadaňským, jenže neměli tolika střeleckého štěstí. Puk za záda boleslavského gólmana dostal pouze Chotaš. Rozhodnutí muselo padnout až v poslední části. V ní se nejprve boleslavští dostali do dvoubrankového vedení, ale hosté zbraně nesložili. Nejprve Kadlec snížil a při hře ve čtyřech dokonce Vrtek vyrovnal na konečných 4:4. Kadaňští tak získali velmi cenný bod a mají tak výbornou výchozí pozici před dalšími boji v baráži.
11.3.B - tým deklasoval LitoměřiceSKB - LTM 9:2, 24.kolo | Miroslav LučanK poslednímu soutěžnímu zápasu sezóny nastoupil kadaňský B – tým proti druhému celku tabulky HC Stadion Litoměřice. Litoměřickým v zápase prakticky o nic nešlo, měli jistou druhou příčku. Za to domácí se v případě jakéhokoliv bodového zisku dostali na čtvrté místo, jelikož jejich největší sok HC Louny měl před tímto zápasem stejný bodový zisk, ale lepší vzájemné zápasy. Do utkání vkročili kadaňští rázně. Ve 2.minutě otevřel skóre Januška, jenže hosté za čtrnáct vteřin kontrolovali Slapničkou. Naštěstí pro domácí to bylo na dlouhou dobu vše. Domácí se ujali v první třetině dvoubrankového vedení a celý zbytek zápasu náskok v klidu kontrolovali ba dokonce hodně navyšovali. Nikdo z diváků asi neočekával takovou střelnici, co předvedli kadaňští. Téměř po celé utkání byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě zvítězili vysoko 9:2 a obsadili tak vysněné konečné 4.místo v soutěži.
10.3.Jestřábi odlétají i s bodyKAD - PRO 3:5, 51.kolo | Míša SládkováKadaň se do utkání všemi silami vložila až v závěrečné třetině, kdy již bylo těžké zvrátit osud klání. Přesto, že se vstupovalo do záverečné dvacetiminutovky jen s jednobrankovým rozdílem, Jestřábi si nenechali vítězství vzít. Kadaň se tak i přes veškerou snahu rozloučila v posledním domácím utkání prohrou.
9.3.Na poslední domácí zápas se jde zadarmo!KAD - PRO 3:5, 51.kolo | Jakub CoufalPoslední domácí utkání sezóny 2006/07 odehraje Kadaň proti Prostějovu. Jako odměnu všem trpělivým fanouškým přichystalo vedení odměnu v podobě volného vstupu na zápas. K vidění bude určitě zajímavý hokej, neboť Prostějov v minulém kole deklasoval Ústí. Zejména zásluhou řádění nejlepšího muže kanadského bodování ligy, Lukáše Říhy, se Lvům vzdálilo nejvyšší patro v tabulce soutěže. Na závěrečné domácí představení Severočechů se můžete přijít podívat zdarma v sobotu 10. března od 17:00.
9.3.Snadný úvod do extraligové barážeKAD - PIS 11:2, 1.kolo | Miroslav LučanV prvním barážovém zápase přivítali na svém ledě junioři SK Kadaň vítěze skupiny B 1.ligy IHC Písek. Utkání začalo poklidným oťukáváním, celky se vůbec neznali, nevěděli co si mohou dovolit. S přibývajícími minutami byli domácí odvážnější a začali se prosazovat. Jako první se trefil Vrtek. Jetš nikdo na zimním stadionu, ale nečekal, že utkání bude tak snadné. Kadaňští lépe bruslili, byli lepší soupeře a dařilo se i střelecky. Po brance Mikšovského svítil na ukazateli o první přestávce stav 5:1 pro domácí a bylo již rozhodnuto. Písek v ničem na domácí nestačil a v poklidu hrající SK Kadaň v pohodě navyšovala vedení. Posledním kdo se zapsal na střeleckou listinu, byl obránce Kalečík, který završil skóre na hrozivých 11:2.
7.3.Mladíci nevsítili v Havířově ani brankuHAV - KAD 5:0, 50.kolo | Libor Gavlas, Jindřich PolednaV zápase týmů, které se jistojistě neprobojují do vyřazovací části soutěže podlehla Kadaň Panterům 5:0. První třetina se vyvíjela velice slibně, do šaten se šlo za bezbrankového stavu, avšak po nevydařené prostřední části se mladý tým sesypal a domácí celek v poklidu dovedl zápas do vítězného konce. V kadaňské brance se tak představil opět Miroslav Hanuljak, ačkoliv nepředvedl špatný výkon, lovil puk ze své sítě celkem pětkrát.
6.3.Na programu je opět souboj celků hrajících jen o čestHAV - KAD 5:0, 50.kolo | Jakub CoufalPo dlouho očekávaném vítězství zajíždí kadaňští mladíci na opačný kout naší vlasti, aby se pokusili urvat další body. Pikantní souboj zaručí zejména v Kadani dobře známá osobnost hlavního trenéra Havířova, pana Chlustiny. Druhá rovněž známá akvizice v podobě Stavenského je po zranění. Jelikož exkadaňský útočník není jedinou čárkou na marodce Panterů, má Kadaň poměrně slušnou šanci být přinejmenším důstojným soupeřem. Přivézt nějaké body i z venku se Severočeši pokusí ve středu 7. března od 18:00.
5.3.Začíná baráž o extraligu juniorůMiroslav LučanStejně jako v loňské sezóně skončili junioři na druhém místě základní skupiny, která zajištuje baráž o extraligu.Loňská baráž se jim příliš nevyvedla a obsadili konečné třetí místo. Do extraligy juniorů postoupilo Ústí nad Labem a KLH Vajgar Jindřichův Hradec, který po jednoroční účasti v nejvyšší juniorské soutěži opět sestupuje do 1.ligy.
Spolu s juniory SK Kadaň do baráže postupují i BK Mladá Boleslav, která suveréně vyhrála skupinu A. Ze skupiny B postupují z první pozice IHC Písek, který byl účastníkem i loňské baráže, ale skončil na posledním místě. Druhé místo zaručující baráž těsně uhájil HC Tábor.
3.3.Jednoměsíční bodový půst skončil, Kadaň zdolala MedvědyKAD - BER 4:2, 49.kolo | Jakub CoufalJak už to tak bývá, zápasy, ve kterých o nic nejde, jsou často přehlídkou akčního hokeje a plné ostrých střetů. Přesně k takovým kláním patřil duel mezi Kadaní a Berounem. Delší chvíle bez šancí střídaly okamžiky, kdy brankáři nevěděli kam dříve skočit. Hokejisté připravili divákům pohlednou podívanou, jejíž jedinou vadou na kráse byl Jechův zkrat v polovině poslední třetiny. Kadaň měla po celý souboj více ze hry, což se projevilo i na konečném stavu. Severočeši ukončili dlouhé čekání na výhru, když triumfovali poměrem 4:2.
3.3.Poslední zápas juniorů zrušen!Martin GahlerZápas juniorů SK Kadaň - Kralupy nad Vltavou, který se měl uskutečnit v neděli 4. března 2007, byl pro velkou marodku hostů ZRUŠEN! Zápas bude kontumován ve prospěch domácích borců. První utkání v boji o postup do extraligy juniorů se uskuteční v pátek 9. března 2007 od 19:45 na zimním stadionu v Kadani. Ze všech domácích utkání baráže přineseme podrobné ONLINE přenosy, reportáže a pokud vše půjde dobře i videa se záznamy branek. Přijďte podpořit svůj tým a vytvořit atmosféru hodnou bojů o postup do extraligy juniorů.
2.3.Skončí jednoměsíční čekání na body v zápase s Berounem?KAD - BER 4:2, 49.kolo | Jakub CoufalSouboj 2 celků, zkoušejících mladé hráče, se odehraje mezi Kadaní a Berounem. Oba týmy jsou v tabulce poměrně blízko od sebe, nicméně nemají co ztratit. Více než o body půjde o prestiž, Kadaň nevyhrála již celý měsíc. V dosavadních kláních měl vždy navrch domácí celek. Jestli se podobná tradice dodrží i v Kadani, se všichni příznivci ledního hokeje dozví v sobotu 3. března od 17:00.