V listopadu 2016 vyšly tyto články:

12>>
30.11.Ukažme, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc.Tereza DoksanskáKadaň – Sponzor soutěže WSM se rozhodl uspořádat charitativní akci, která se nazývá Charitativní týden WSM ligy. Akce bude probíhat od 3. do 10. prosince.
26.11.Musíme více střílet, soupeři nás pokaždé přestřílí, ví jediný střelec Kadaně Roman ChloubaKAD - FRM 1:2, 27.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V dohrávce 27. kola hráli Trhači s Frýdkem vyrovnaně až do 2. třetiny, poté se Frýdek dostal do vedení, které si ohlídal a vyhrál 2:1. Jedinou branku Trhačů vsítil Roman Chlouba.
26.11.Trhači přivezli po velkém boji z Ústí bodUNL - KAD 3:2, 28.kolo | Jindřich PolednaTrhači sice po první třetině prohrávali o branku, ale do druhé části vstoupili mnohem lépe. Nejdříve využili k vyrovnání přesilovou hru a zlepšeným výkonem se dokonce dostali do vedení. Jenže Ústí se štěstím vyrovnalo v 57.minutě zápasu a v prodloužení rozhodlo brankou ve vlastním oslabení. Trhači tak ztratili 2 důležité body a z derby si odvážejí jen jeden jediný bod.
26.11.S Nickem jsme si to hezky vyměnili a já to trefil gólmanovi mezi nohy, popisuje svůj gól kapitán Jakub TrefnýUNL - KAD 3:2, 28.kolo | Tereza DoksanskáÚstí n/Labem/Kadaň - Ve druhé třetině se Trhači dostali do vedení 2:1, první kadaňskou branku vsítil kapitán Jakub Trefný, druhou Martin Kohout. Vedení si Kadaň neohlídala a v prodloužení podlehla 3:2.
25.11.Trhači těsně podlehli Frýdku-MístkuKAD - FRM 1:2, 27.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Bojovný zápas dopadl lépe pro hosty. Na branku ve 22. minutě sice odpověděl ve 27. minutě Chlouba. Hosté však ve třetí třetině zlepšili hru a po brance Kovařčíka šli znovu do vedení. Domácí už nenašli odpověď, a tak podlehli Frýdku-Místku 1:2.
25.11.Druhý den, druhý zápas. Trhače čeká derby v ÚstíKAD - FRM 1:2, 27.kolo | Jiří Novotný K a d a ň - Netradičně v pátek se kadaňští představili na svém ledě proti Frýdku-Místku. Neobvyklý hrací den jim zřejmě příliš nesvědčil, hosté si odvezli plný počet bodů za výhru 1:2. Na nezdar je třeba rychle zapomenout, již tuto sobotu míří do Ústí, kde se utkají s tradičním rivalem.
24.11.V dohrávce přivítají Trhači Frýdek Místek, podaří se jim navázat na výhru s Jihlavou?KAD - FRM 1:2, 27.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – V dohrávce 27. kola přivítají Trhači Frýdek Místek, se kterým si poradili v prvním kole výhrou 6:4. Podaří se černožlutým porazit na domácím ledě podruhé nováčka WSM ligy a potřetí celkově? Kadaň je nyní na dobré cestě, zatímco farmě Třince se moc nedaří. Jak zápas dopadne, se dozvíte v pátek, zápas začíná v 18. hodin.
22.11.Maxipes Fík na hokejiTereza Doksanská
21.11.Kadaň míří na Vysočinu. Uspěje v předehrávce s Jihlavou?JIH - KAD 1:2, 36.kolo | RedakceK a d a ň - Po třízápasové sérii výher, díky níž se Trhači vyšvihli ze dna ligové tabulky, narazili v Litoměřicích, kde padli 4:0. Již dnes Kadaň zajíždí do Jihlavy. Zápas se měl původně odehrát v zazším termínu mezi Vánočními svátky, nicméně byl přeložen na pondělí 21. 11.
21.11.Trhači opět porazili Duklu!JIH - KAD 1:2, 36.kolo | Jindřich PolednaOdhodlaní Trhači vyztužení díky zraněním a nemocem několika posilami z Karlových Varů vstoupili do utkání velmi aktivně. A právě první pětka se během úvodní dvacetiminutovky trefila hned dvakrát. Do statistik se zapsali Tomáš Harkabus a Martin Kohout. Dukla snížila v prostřední části hry, při přesilovce Trhačů a jejich chybě. V poslední třetině již branka nepadla, a tak Trhači porazili Duklu na jejím ledě 1:2.
20.11.Jaroslav Beck: „Do Jihlavy jede díky zraněním velmi pozměněná sestava“JIH - KAD 1:2, 36.kolo | Jindřich PolednaPo třech výhrách v řadě přišel zápas, ve kterém Trhači vůbec neuspěli. Na důvody jsme se zeptali hlavního trenéra Jaroslava Becka. Zajímalo nás, jak tým vypadá a s jakými hráči se pojedeme poprat o body do Jihlavy.
19.11.Trhači nedali v Litoměřicích ani jednu brankuLTM - KAD 4:0, 26.kolo | Jindřich PolednaPo třech výhrách přišlo vystřízlivění. Trhači nedali v Litoměřicích ani jeden gól, po dvou brankách dostali v první a druhé třetině. Čtvrtá branka ve 33.minutě byla dokonce při kadaňské dvojnásobné přesilovce. Po ní se do branky dostal také Tadeáš Dvořák. Od té doby další branka nepadla, a tak Trhači odjeli s prohrou 0:4.
18.11.Další změny v kadaňském týmuTereza DoksanskáKadaň - Po odchodu Simona Szathmaryho, Lukáše Blahy nebo Patrika Moisia se rozhodli Trhači udělat další změny v týmu.
18.11.Trhači na vítězné vlně! Potvrdí vzestup v Litoměřicích?LTM - KAD 4:0, 26.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Ještě před nedávném se černožlutí krčeli na dně prvoligového pelotonu, stačila však šňůra tří povedených zápasů a situace je zcela jiná. Kadaň poskočila na dohled elitní desítce a na poslední pozici odsunula tradičního odpadlíka z Mostu. Na již čtvrté vítězství v řadě budou Trhači útočit tuto sobotu v Litoměřicích.
17.11.Hattrick se mi v hlavě honil, ale důležitější je výhra za tři body, praví útočník Roman ChloubaKAD - MST 4:2, 25.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V severočeském derby si Trhači poradili s Mostem 4:2, dvěma góly se blýskl Roman Chlouba, když jednu z dvou branek vsítil v oslabení.
17.11.Chloubič mi dal křižnou nahrávku a já to trefil, popisuje svůj gól Martin ŠťovíčekKAD - MST 4:2, 25.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Jedním ze tří střelců byl Martin Šťovíček, který otevřel skóre zápasu. Trhači přidali další tři góly s porazili Most 4:2 a vyhoupli se na jedenácté místo.
17.11.Do kadaňských škol poputují šály TrhačůTereza DoksanskáKadaň - Přijďte a vezměte s sebou rodiče na zimní stadion. Trhači Vás zvou na svá utkání, na kterých se můžete setkat s Maxipsem Fíkem, který se přijde podívat na pár zápasů. Můžete si v našem fanshopu zakoupit i pěkný vánoční dárek, jsou zde nová trička, batůžky, šály a čepice. Trhači se na Vás moc těší!
16.11.Vítězná šňůra pokračuje!KAD - MST 4:2, 25.kolo | Jindřich PolednaPo dvou výhrách s celky z Vysočiny čekalo Trhače derby s nedalekým Mostem. Po bezbrankové první třetině se probudil domácí tým, který ovládl druhou třetinu 3:0 po přesilovkové trefě Martina Šťovíčka a dvou zásazích Romana Chlouby. Hosté sice snížili hned na začátku poslední třetiny, ale na rozdíl tří branek utekli Trhači po brance Jaroslava Mrázka. Most pak již korigoval na konečných 4:2 brankou z trestného střílení.
15.11.Připíší si Trhači třetí výhru v řadě? V cestě stojí MostKAD - MST 4:2, 25.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – V rámci 25. kola se Trhači utkají na svém stadionu s nedalekým Mostem. V severočeském derby se utkají týmy posledních míst v tabulce. Mostu se v posledních zápasech nedařilo, zato Trhačům ano. Ze dvou zápasů získali tři body a přesunuli se z posledního místa na předposlední. Naváží Trhači na vítězná utkání a připíší si další tři body proti Mostu? Zápas začíná v 18 hodin.
14.11.Po vítězství nad Duklou čeká Trhače Třebíč TRE - KAD 1:4, 24.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - V sobotu naši hokejisté potěšili své fanoušky výhrou nad Jihlavou, po které si do tabulky připsali cenné 3 body. WSM Ligy ovšem pokračuje ve zběsilém tempu a není čas usínat na vavřínech. Již dnes zajíždíme do Třebíče, na led aktuálně deváté Horácké Slavie.