V listopadu 2013 vyšly tyto články:

12>>
30.11.V Ústí se Kadaň střelecky neprosadilaUNL - KAD 3:0, 27.kolo | Šárka Kulhánková, Zdeněk Kamínek ml.Po třech porážkách v řadě přišla čtvrtá a tentokrát poprvé v sezóně Kadanští nevstřelili ani branku, třiačtyřicetiletý Orct byl pro ně nepřekonatelnou překážkou. Také Kostúr držel dlouho nulu, ale tři brankami v rozmezí tří minut nakonec rozhodly o tom, že všechny body zůstanou v Ústí.
29.11.Třetí čtvrtinu zahájí Kadaň na ledě ÚstíUNL - KAD 3:0, 27.kolo | Marcel HollTři dny po nepovedeném zápase na mosteckém ledě čeká na Kadaň další bitva o body. A opět se jedná o derby. Tentokráte zajíždějí svěřenci trenéra Soudka na led Ústí. „My na zápas Mostem musíme rychle zapomenout. Už od čtvrtka se začneme na Ústí připravovat a jedeme tam určitě pro tři body,“ říkal po středečním zápase v Mostě Jaroslav Kůs.
27.11.Kadaň padla v Mostě po nájezdechMST - KAD 2:1, 26.kolo | Jindřich PolednaAčkoliv Kadaň vstoupila do zápasu parádně a ve 4.minutě vedla po brance Jaroslava Kůse, neodjíždí z Mostu zrovna v dobré náladě. První třetinu byli hosté z Kadaně jasně lepším týmem, jenže v dalších třetinách se hra srovnala a Kadaň nedokázala najít další recept na domácí obranu. Most vyrovnal v druhé třetině, do 60.minuty další branka nepadla a o 2 bodech nerozhodlo ani prodloužení. V samostatných nájezdech, disciplíně, která Kadani v této sezóně opravdu nejde, vstřelila Kadaň jen jedinou branku z hole Petra Jíry. To domácí překonali Kostúra 2x a radují se ze zisku dvou bodů.
27.11."Na zápas s Mostem musíme rychle zapomenout," říká Jaroslav KůsMST - KAD 2:1, 26.kolo | Marcel HollM o s t / K a d a ň - Poslední utkání v první polovině ligového ročníku zavedlo kadaňské hokejisty na led nedalekého leč posledního Mostu. Utkání se pro kadaňské barvy vyvíjelo dobře, neboť ve 4. minutě otevřel skóre Jaroslav Kůs. To už bylo ale z hostujících holí vše. Domácí vsítili ve druhé třetině vyrovnácí branku a celé utkání pak získali díky vyhraným nájezdům.
26.11.První polovinu soutěže uzavře zápas na ledě nedalekého MostuMST - KAD 2:1, 26.kolo | Marcel HollV sobotu odehrála Kadaň smolné domácí utkání proti Benátkám nad Jizerou. V zápase vedla už 3:1, nakonec ale odešla poražena 4:3. Již zítra má tým trenéra Soudka další příležitost k zisku tří bodů do prvoligové tabulky. K utkání 26.kola zajíždí Sportovní klub na led nedalekého Mostu. Zápas na mosteckém ledě startuje zítra v 17:30.
24.11."Měli jsme hrát jednodušeji," říká útočník Marek SikoraKAD - BNJ 3:4, 25.kolo | Marcel HollK a d a ň - V zápase proti Benátkám nad Jizerou se na soupisce Kadaně objevil Marek Sikora. Havířovský rodák se do kadaňského dresu oblékl po necelých dvou letech, ve kterých nastupoval a stále ještě nastupuje v dresu Chomutova. Posledním zápasem Marka Sikory v dresu Kadaně, tak bylo utkání 41.kola sezóny 2010/11 na ledě Třebíče.
23.11.Kadaň doma nestačila na Benátky, prohrála 3:4KAD - BNJ 3:4, 25.kolo | Jiří NovotnýKadaň měla velice dobrý vstup do zápasu. V 10. minutě otevřel skóre Chlouba, který blafákem překonal Schwarze. Neuběhla ani minuta a Kadaň vedla zásluhou Jíry 2:0. Hosté odpověděli ve 12. minutě, Řehoře překonal Bárta. Na záčátku druhé třetiny zvýšil Charousek na 3:1 a už to vypadalo, že Kadaň míří k jasnému vítězství. Ale pak vstřelil kontaktní branku Plodek, následně vyrovnal Krejčík a definitvní tečku za utkáním udělal ve 48. minutě Skořepa.
22.11.V sobotním utkání přijedou dvanácté Benátky nad JizerouKAD - BNJ 3:4, 25.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po týdenní pauze je tu opět další domácí zápas. Na kadaňský led mají namířeno hokejisté z Benátek nad Jizerou, tedy aktuálně dvanáctého celku první ligy. Úvodní bule sobotního utkání padne v 17:30. Přijde podpořit domácí hokejisty a pomoci jim k další výhře na domácím kluzišti.
21.11.Musíme na zápas hodně rychle zapomenout, ohlíží se Martin Mazanec za prohrou v JihlavěJIH - KAD 6:2, 24.kolo | Tomáš LysýPokud chtěla Kadaň na horkém ledě jihlavské Dukly pomýšlet na bodový zisk, po sedmi minutách první třetiny musela přehodnotit plány. Jihlava totiž vedla nad svým severočeským rivalem již 3:0. „Dostali jsme rychlé góly, takhle se to bohužel občas stane,“ pokrčí rameny obránce Martin Mazanec. Když pak červenožlutí vstřelil ve druhé části další dva góly, zdálo se být rozhodnuto. Stejný počet gólů ale vsítila i Kadaň za šest minut závěrečné dvacetiminutovky a ještě pomýšlela na zdramatizování zápasu. „My jsme se vůbec nevzdávali, pořád jsme chtěli bojovat,“ říká čtyřiadvacetiletý bek. Šestý gól Dukly ale Severočechy definitivně zlomil.
21.11.Na měsíční zkoušku přichází do Kadaně Ivo CrhákTisková zprávaK a d a ň - Kádr A-týmu se rozrostl o další jméno. Minimálně měsíc by měl v černožlutých barvách působit IVO CRHÁK. Jednadvacetiletý brněnský odchovanec přichází do Kadaně na měsíční zkoušku. Jeho posledním angažmá bylo v loňském ročníku Idaho Jr. Steelheads z americké WSHL (Western States Hockey League). S celkem Idaha dobyl v posledních třech ročnících titul pro vítěze ligy WSHL. "Poté je tam ještě NAHL (North American Hockey League) a USHL (United States Hockey League). To jsou nejvyšší americké juniorské ligy. Bylo to tam výborné," prozradil před časem Ivo Crhák v rozhovoru pro web Komety.
20.11.Mládežníci mají za sebou další ligové zápasyMarcel HollUž podruhé v letošní sezóně jsme si pro Vás připravili menší shrnutí výsledků kadaňské mládeže. Jestli Vás zajímá, jak si vedou možné budoucí opory A-týmu, tak jste na správném místě, neboť se podíváme jak si vedou oba dorosty (starší a mladší) a dále se pak podíváme i na kategorie žáků.
20.11.Kadaň v Jihlavě neuspěla, domů si veze porážku 6:2JIH - KAD 6:2, 24.kolo | Marcel HollVstup do utkání vyšel jednoznačně domácímu celku, který během sedmi minut zaznamenal tři branky a díky nim vedl po první třetině 3:0. I ve druhé třetině stříleli branky jihlavští, kteří si do poloviny zápasu vybudovali velmi slušný pětibrankový náskok. Hráči Kadaně se prosadili až ve třetí třetině. Těsně po začátku se trefil ranou od modré čáry Daniel Opalek, pro něhož to byl premiérový gól v letošním ročníku. Druhou kadaňskou branku v zápase přidal o pět minut později další zadák - Martin Mazanec. Chvíli to vypadalo, že by se hosté mohli dostat zpět do zápasu, ale veškerou naději utnul na začátku 52. minuty Zdeněk Čáp a bylo o rozhodnuto.
19.11.Hokejisté Sportovního klubu cestují na horký led jihlavské DuklyJIH - KAD 6:2, 24.kolo | Marcel HollK a d a ň - Po minulém týdnu, ve kterém hokejisté Kadaně sehráli tři ligová kola, z toho dvě na domácím kluzišti, čeká svěřence trenéra Soudka další boj o prvoligové body. Ve středu 20.listopadu se utkají s průběžně čtvrtým celkem tabulky, tedy s Duklou Jihlava. Utkání startuje v 17.30 hodin a na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě.
17.11.Jiří Charousek: "Důležité pro nás bylo, že jsme dali ten druhý gól."KAD - BER 3:0, 23.kolo | Ondřej Holl, Marcel Holl

K a d a ň – V sobotním duelu s berounskými Medvědy zaznamenal jednu vstřelenou branku a jednu gólovou nahrávku a podílel se na celkové a zasloužené výhře 3:0. Řeč je o osmém nejproduktivnějším hráči první ligy JIŘÍM CHAROUSKOVI, který byl opět na ledě hodně vidět a patřil k nejlepší žlutočerným hráčům tohoto duelu.

16.11.Kadaň porazila Medvědy z Berouna 3:0 KAD - BER 3:0, 23.kolo | Jindřich PolednaPo vyrovnané a bezbrankové první třetině se radost z vedení přiklonila na domácí stranu. Ve 29.minutě předcházela brance střela do tyče z hokejky Romana Chlouby, za Cikánkova záda se nakonec trefil obránce Jan Rutta - 1:0. Druhou domácí branku přidal v čase 49:50 v přesilové hře Jiří Charousek - 2:0. Třetí branku přidal šest minut před koncem Marek Račuk. Kadaň tak porazila Beroun 3:0 a přeskočila jej také v tabulce.
15.11.Vyprášíme Medvědům kožichy?KAD - BER 3:0, 23.kolo | Jiří NovotnýV minulém kole se kadaňští hokejisté povzbuzeni výhrou nad Havířovem vydali do Litoměřic. Na začátku druhé třetiny domácí vedli již 3:0. Kadaň sice ve zbytku zápasu zabojovala, ale Kališníci si náskok uhlídali a nakonec zvítězili 5:3. Již 23. kolo letošního ročníku je na programu tuto sobotu, do Kadaně přijedou Medvědi z Berouna. Středočeši se momentálně zmítají v hluboké krizi, z posledních dvanácti zápasů vyhráli jen jeden!
13.11.Kadaňští hokejisté nestačili na soupeře z Litoměřic, na jeho ledě padli 5:3LTM - KAD 5:3, 22.kolo | Marcel HollVstup do zápasu měli lepší hokejisté Stadionu, kteří po 82 vteřinách hry překonali kadaňského brankáře Hanuljaka, prosadil se Budínský. Tentýž hráč přidal svoji druhou branku v zápase v patnácté minutě, a tak Litoměřice vedli po první třetině 2:0. I vstup do druhé periody měli lepší domácí hráči, neboť na 3:0 zvyšoval Martin Novák. Po této brance se strhla menší přestřelka. První kadaňskou branku vstřelil Martin Mazanec. Po brance kadaňského zadáka se dostali domácí do tříbrankového vedení. Druhou branku Kadaně zaznamenal Filip Hanták a rozdíl ve skóre byl opět pouze dvě branky. Těsně před konce druhé třetiny vrátil Litoměřicím tříbrankové vedení Miroslav Čermák. Na toto dokázal zareagovat až v padesáté minutě Jiří Charousek, který tedy uzavřel brankový účet zápasu. Kadaň má další možnost na nápravu už v sobotu. Na domácím ledě hostí Beroun.
12.11.Miroslav Hanuljak: "Jsem rád, že jsem si hodně zachytal a pomohl k výhře."KAD - HAV 4:2, 21.kolo | Marcel HollK a d a ň - Poprvé v letošním prvoligovém ročníku se do branky Kadaně nepostavil nikdo z trojice Strmeň, Kostúr, Řehoř. Branku Sportovního klubu hájil v utkání 21.kola Miroslav Hanuljak. Pro něho to tak byla premiéra v kadaňském brankovišti v letošním ročníku. Pocity ze zápasu mám samozřejmě dobré," řekl mostecký rodák krátce po zápase.
12.11.Ve středu nás čeká utkání s dalším sousedem v tabulce - s LitoměřicemiLTM - KAD 5:3, 22.kolo | Jindřich PolednaPo výhře nad Havířovem se kadaňský tým pokusí vybojovat body na horkém litoměřickém ledě. Domácí tým vybojoval 10 bodů z posledních čtyř zápasů a ukázal všem škarohlídům, že zažehnal krizi, která čítala šest porážek v řadě za sebou. Vzájemný zápas mezi Kališníky a Sportovním klubem se odehraje ve středu 13.listopadu, úvodní vhazování je naplánované na 18.hodinu.
11.11.Kadaň porazila Havířovov 4:2 a připsala si zasloužené 3 bodyKAD - HAV 4:2, 21.kolo | Jindřich PolednaHosté z Havířova se dostali do vedení hodně rychle, hned v 5.minutě potrestali hrubou chybu domácího Bartejse. Domácí tým si dokázal připravovat slibné šance, všechny však zlikvidoval výtečný Daneček v havířovské brance. Vyrovnání přislo v 18.minutě z hole Romana Chlouby v přesilové hře. Vedení na domácí stranu strhl v 35.minutě Martin Mazanec - 2:1. Jenže hosté se nevzdávali a na začátku poslední třetiny dokázali vyrovnat. Potom však už stříleli do černého jen domácí - na 3:2 skóroval Jaroslav Kůs a na konečných 4:2 pečetil specialista na góly do prázdné brány Jiří Charousek.