V listopadu 2004 vyšly tyto články:

12>>
29.11.Ohlédnutí za první polovinou soutěžeJindřich PolednaPolovina základní části první ligy je za námi. Kadaň má po 26. kole 37 bodů, kladnou bilanci vstřelených a obdržených branek. Je na osmé příčce, devátá Mladá Boleslav je pět bodů za ní. Naopak Kadani chybí 5 bodů na pátou Sarezu. Týmu se v posledních utkáních dařilo, s porážkou odjely z Kadaně i České Budějovice. Co víc si přát? Přinášíme Vám ohlédnutí za první polovinou soutěže, shrnutí jednotlivých utkání a jejich hodnocení.
29.11.Přilije Kadaň olej do ohně?OLO - KAD 4:2, 27.kolo | Míša SládkováStředeční večer stráví kadaňští hokejisté na ledě olomouckého týmu. Mužstvu z Moravy se v poslední době příliš nedaří, o čemž vypovídá i jejich páteční zápas. Sareza byla příliš těžkým oříškem. Zato Kadaň dychtí po každém bodu, který by jí mohl pomoci potvrdit pozici v elitní osmičce. Prohloubí tedy Kadaň trápení Olomouce? Nebo si soupeř napraví reputaci?
24.11.Vyrovnaná bitva vítěze neurčilaCHM - KAD 2:2, 26.kolo | Martin Bocian, Marek MikešVelmi vyrovnanou bitvu o každý milimetr ledu přineslo druhé letošní derby mezi Kadaní a Chomutovem. Ačkoliv hostující Kadaň nad svým tradičním rivalem dvakrát vedla, mohutný nástup domácího celku do druhé a třetí třetiny vždy brankovou výhodu smazal. Utkání tak dospělo do prodloužení v jehož hektickém průběhu s množstvím vyloučených již branka nepadla. Kadaň zakončuje první polovinu soutěže zaslouženým jednobodovým ziskem a přetrvává na osmé pozici s minimální ztrátou na příčky vyšší.
22.11.Nejtěžší je soustředit se celých šedesát minutKAD - HAV 5:1, 25.kolo | Míša SládkováDo Kadaně přišel jako třetí brankář. Dlouho se na své kolegy díval pouze ze střídačky, ale nyní ho již několik zápasů vídáme na brankové čáře. Většina fanoušků se shoduje, že v ní září. Řeč je o Jaroslavu Hüblovi. V následujícím rozhovoru se dozvíte, kdo ho k hokeji přivedl, koho považuje za favorita první ligy či co pro něho znamenají Vánoce...
22.11.Fotoreport z utkání SK Kadaň - HavířovKAD - HAV 5:1, 25.kolo | Petr MoravecFotoreportáž z utkání 25. kola 1. ligy mezi SK Kadaň a Havířovskou hokejovou.
22.11.Jen osm bodů dělí okresní rivalyCHM - KAD 2:2, 26.kolo | Katka HodkováTabulka 1. ligy po pětadvacátém kole jasně ukazuje, že Ústí nad Labem a České Budějovice se ujali vedení a jejich vzájemné zápolení již jen málokdo ohrozí. Chomutov kvůli posledním čtyřem prohraným utkáním klesl na třetí příčku, zde se však drží jen díky lepší bilanci nad Kometou. Pro Kadaň by vítězství v derby znamenalo větší naděje na play off, ale Chomutov již nemůže déle váhat, jinak se mu sen o předním místě v tabulce rozplyne jako mýdlová bublina. Nemilosrdný boj odstartuje ve středu v 17 hodin a 30 minut na ledě Duhového stadionu. Fanoušci Kadaně, nenechte mančaft ve štychu a přijeďte podpořit své favority. Vždyť Chomutov není neporazitelný titán.
21.11.Zajištěnou obranu Havířova rozmetly kadaňské přesilovkyKAD - HAV 5:1, 25.kolo | Marek Mikeš, Martin Gahler, Katka HodkováKaždý trenér naordinuje svým svěřencům před zápasem určitou taktitku. Pak buď jen stojí na střídačce, přihlíží a chválí, jak se jeho mančaft činí nebo naopak bezmocně rozhazuje rukama, provádí rošády v sestavách a snaží se, aby unikající vítězství ještě sebral do své kapsy. Hráči spolu svádějí urputný boj na ledě a trenéři vedou jejich kroky na neviditelných nitkách. Někdy se ale všechny spojnice zpřetrhají..
21.11.Ohlédnutí za utkáním: Říha versus PostlKAD - HAV 5:1, 25.kolo | Marek Mikeš, Martin Gahler, Katka HodkováVšem fanouškům a případným čtenářům se omlouváme, že rozhovor s Lukášem Říhou a Martinem Postlem po sobotním utkání, kdy Kadaň zvítězila nad Havířovem, zveřejňujeme až nyní. Tito dva hráči byli hlavními postavami druhé třetiny: Lukáše Říhu jsme vyzpovídali především kvůli jeho ukázkovému tanečku po vstřeleném gólu a Martin Postl naší pozornosti neunikl hned z několika důvodů.
20.11.Vítězná sestava se neměníKAD - HAV 5:1, 25.kolo | Martin Gahler, Katka HodkováV sobotu večer na sebe plnou parou narazily ambice dvou klubů, které v posledním kole převálcovaly své soupeře shodným výsledkem 4:2. Havířov si poradil s Ostravou a Kadaň vyrvala tři body Českým Budějovicím. Jenže vítěz může být jen jeden a s poraženým se nikdo nemazlí. S tímto heslem naskočila do úvodní třetiny především Kadaň. Havířov pak již jen po zbytek utkání doháněl, co se dalo.
19.11.Alois Chlustina: Ukázali jsme, že nehrajeme sumo hokej!KAD - CEB 4:2, 24.kolo | Marek MikešHodně vzruchu přineslo první utkání Kadaně na ledě Českých Budějovic a neméně se ho objevilo po utkání druhém. Kadaň si opět dokázala poradit se svým soupeřem z jihu Čech a z dvojice rivalů Josef Jandač - Alois Chlustina se tak mohl zaslouženě radovat lodivod Kadaně. Vyjádření obou trenérů k utkání i reakce na článek, který se před zápasem objevil na webu Českých Budějovic vám přinášíme v našem rozhovoru.
19.11.Bylo to velmi kvalitní utkání, chválil Radek DvořákKAD - CEB 4:2, 24.kolo | Marek MikešPatří k oporám i největším hvězdám svého týmu! Ač "pouze" prvoligový hráč, je reprezentantem České Republiky. Radek Dvořák, který v zámoří obléká dres Edmontonu Oilers, přišel Českým Budějovicím vypomoci v nelehkém boji o návrat do extraligy. I v Kadani prokázal své umění a mnohokrát předvedl uchvacující kličku, či zaujal rychlým bruslením. Přesto svůj tým k bodům nedovedl.
19.11.Fotoreport z utkání SK Kadaň - HC České BudějoviceKAD - CEB 4:2, 24.kolo | Petr MoravecFotoreportáž z utkání 24. kola 1. ligy mezi SK Kadaň a HC České Budějovice. Tentokráte trochu delší ...
19.11.Urputný boj o osmou příčkuKAD - HAV 5:1, 25.kolo | Míša SládkováKadaň v tabulce uzavírá prozatímní účastníky pla-off. Rozhodně není jednoduché hlídat osmou příčku, na kterou si brousí zuby každý tým pod ní. Neméně složité bude sobotní utkání na kadaňském stadionu. Hosty budou hokejisté Havířova, kteří mají na poslední postupové místo evidentní zálusk. Svou odhodlanost potvrdili i ve svém posledním zápase s Ostravou, jež porazili 4:2.
17.11.Vidle a cepy zadřely motor!KAD - CEB 4:2, 24.kolo | Míša Sládková, Martin GahlerNa ledě severočeské Kadaně se odehrál zápas, který domácí fanoušci jistě nečekali. Obrovská vůle a odhodlání ,spojené s využíváním přesilových her vedlo k jasnému vítězství Kadaně 4:2. Je těžké hledat příčinu výsledku. Oba týmy se blýskly pohlednými šancemi. Zápas byl od začátku do konce vyrovnaný. Možná větší štěstí při domácích nakonec rozhodlo. Je však nesporné, že pro Kadaň to byl nejpohlednější zápas sezóny.
16.11.Hvězdy míří do KadaněKAD - CEB 4:2, 24.kolo | Jindřich PolednaSotva se Radek Dvořák s Václavem Prospalem vrátili z reprezentačního srazu, nastoupili k domácímu utkání proti Havířovu. Odehráli tak čtyři utkání v pěti dnech. Ve středu je uvítá kadaňský hokejový stánek, který sice není tak honosný jako ten jihočeský, ale zato bude jistě lákadlem pro místní fanoušky. Kadani se navíc podařilo v Českých Budějovicích zvítězit v prodloužení a našim borcům by se líbilo, kdyby podobný kousek ještě jednou zopakovali, tentokráte před vlastním publikem.
16.11.Ústí vzpomíná a radíUNL - KAD 4:1, 23.kolo | Míša SládkováPři příležitosti derby s ústeckým Slovanem, jsme pro vás připravili rozhovor s generálním manažerem Ústí - Davidem Šaffrem. V rozhovoru jsme se samozřejmě z největší části vraceli k tragické nehodě, při které přišel o život Jan Jandera. Jeho osobnost po nějaký čas působila i v Kadani. Chmurné téma jsme zakončili malým doporučením, jak vyzrát na vynikající České Budějovice.
15.11.Hübl dovedl Kadaň ke třem bodůmKAD - TRE 5:1, 22.kolo | Jindřich PolednaV sobotu se kadaňští fanoušci mohli pokochat útočným hokejem, plným krásných akcí i vstřelených branek. Hrdinou utkání se bezesporu stal domácí brankář Jaroslav Hübl, který se ještě před začátkem sezóny smiřoval s postem brankářské trojky. Již ve středečním utkání na Kometě ukázal své kvality a doma je v sobotu potvrdil. Zraněný Petr Jež díky famóznímu výkonu Hübla tolik nescházel. Jeho nasazení v pondělním utkání proti ústeckým Lvům může soupeře zaskočit.
15.11.Ústí rozhodlo v přesilovkáchUNL - KAD 4:1, 23.kolo | Miroslav Janíček, Jindřich PolednaÚstečtí Lvi rozhodli utkání během čtyř minut, kdy v přesilových hrách vsítili 3 branky a strhli tak vítězství jednoznačně na svou stranu. Navíc po třetí brance musel do šaten brankář Petr Jež, a tak se i v Ústí představil Jaroslav Hübl. Ten již inkasoval jen jediný gól. Čestný úspěch Kadaně zaznamenal ve 38. minutě Martin Postl.
14.11.Zastaví Kadaň rozeběhnuté lvy?UNL - KAD 4:1, 23.kolo | Míša SládkováČeká nás další hokejové zemětřesení v podobě derby. V pondělí Kadaň zajíždí na led ústeckého Slovanu. A má mu co vracet! Poslední střetnutí bylo jednoznačně veselejší pro Ústí, vyhrálo 4:0. Budoucí protivník si snad prohru na domácím kluzišti ani nepamatuje. Kadaňský rival má za sebou utkání s Českými Budějovicemi, které dokázal přehrát 3:1. Lvy dělí pouze jeden bod od vrcholu tabulky I. ligy. Kadaň se pohybuje na hranici play-off a každé utkání může být rozhodující.
13.11.Režisérem vysoké výhry výborný brankář HüblKAD - TRE 5:1, 22.kolo | Katka Hodková, Martin GahlerPřed začátkem utkání by si zřejmě nikdo netroufl tvrdit, že Kadaň s přehledem vyzraje na svého soupeře. Ale nemožné se stalo skutkem a domácí tým si pojistil tříbodový zisk hned v první třetině. Ačkoli za zraněného brankáře Petra Ježe zaskakoval Jaroslav Hübl, potvrdil, že i on se může honosit titulem kadaňské jedničky. Svou první nulu ztratil až v závěru, kdy se nepohodl s výjimečně obranou. Ještě před úvodním hvizdem pak poctil kadaňský stadion minutou ticha památku nedávno zemřelého manažera ústeckého Slovanu Jana Jandery.