V říjnu 2010 vyšly tyto články:

12>>
30.10.Mise splněna, Kadaň v Benátkách přerušila sérii proherBNJ - KAD 1:2, 14.kolo | Tomáš Nejedlo, Jakub CoufalK a d a ň - Po několika nezdarech se Kadaň dočkala plného bodového zisku. Vítězství je o to cennější, že si ho černožlutí přivážejí z ledu soupeře. V Benátkách dlouho vedli ve vyrovnané bitvě domácí, ale hráči Kadaně dokázali na poslední třetinu zmobilizovat síly a otočit vývoj duelu. Kadaň tak především po výhře 1:2 neztratila kontakt s první osmičkou ligové tabulky.
29.10.Podaří se v Benátkách přerušit nepříjemnou šňůru?BNJ - KAD 1:2, 14.kolo | Jakub CoufalK a d a ň - Po slibném rozjezdu Kadaňských do prvoligového kolotoče přišlo drobné zpomalení vinou několika porážek. Nalít nový olej do motoru může Kadaň na ledě Benátek, kde by naše borce mělo opět podpořit zdravé jádro fanoušků z královského města. Hokejistům od Jizery se letos zatím příliš nedaří, proto musejí bojovat o každý bod až do roztrhání těla. Zda Kadaň dokáže utnout smolnou sérii a vzpříčí se urputnému soupeři, se ukáže v sobotu 30. října od 17:00 v Benátkách.
27.10.Nová posila pro útok - Lukáš KlímaJindřich PolednaZ karlovarské Energie k nám přichází mladý útočník Lukáš Klíma. Šikovný dvacetiletý křídelní útočník je synovec kadaňského Petra Klímy, hokejového internacionála, který odehrál v NHL 800 utkání. První utkání, ve kterém se Lukáš představí, by měl být sobotní zápas v Benátkách nad Jizerou.
27.10.Kadaň těsně podlehla JihlavěKAD - JIH 1:2, 13.kolo | Jiří Novotný, Martin Gahler, Jakub CoufalDo Kadaně po Chomutovu přijel další velmi silný soupeř, Dukla Jihlava. Kadaň se ovšem nechtěla zaleknout soupeře, který je momentálně na druhém místě. Úvod zápasu a celá první třetina bohužel patřila Jihlavě, které se navíc podařilo vstřelit první branku a nebýt výborného Kamila Jariny,mohlo jich být více. Místo kadaňské odpovědi přidala Jihlava ve druhé třetina druhou branku. Kadani se podařilo vstřelit kontaktní branku až v polovině třetí třetiny, ale na vyrovnání se už nezmohla. Dukla si tak do Jihlavy veze tři body za výhru 1:2
26.10.Výsledky mládeže 18.10.2010 - 24.10.2010Martin GahlerVýsledky mistrovských utkání mládeže, střelce kadaňských branek, statistiky a tabulky najdete v podrobnostech článku.
26.10.Zlomí Kadaň sérii porážek?KAD - JIH 1:2, 13.kolo | Jindřich PolednaCelek Dukly Jihlava prožívá posledních pět kol euforii. Zná jen pocit vítězství a tabulkou stoupá vzhůru. To Kadaň je na tom obráceně, poslední dvě utkání prohrála, ačkoliv podala velmi sympatický výkon. Boj o důležité 3 body prvoligové tabulky se odehraje na kadaňském zimním stadioně v podvečer státního svátku od 18 hodin.
23.10.Kadaň měla v držení 3 body, nakonec však neveze žádnýZNO - KAD 4:2, 12.kolo | Jakub Coufal, Petra MatůšováK a d a ň - Po domácí prohře v derby odjížděli Severočeši na led Znojma, kde se chtěli pokusit o odčinění předchozího nezdaru. Orlům byli více než vyrovnaným soupeřem, dokázali s nimi držet krok a na začátku poslední části dokonce vedli 1:2. Domácí se však nevzdali, nahrnuli se do útoku a po velice šťastném vyrovnání bylo jen otázkou času, kdy rozjeté Znojmo otočí vývoj. Orli skutečně přidali další 2 branky a připsali si 3 body za vítězství 4:2.
22.10.Kadaň se pokusí vybrat Orlí hnízdoZNO - KAD 4:2, 12.kolo | Jindřich PolednaK mistrovskému utkání 12.kola zajíždí Kadaň do pátého Znojma. Moravané nejsou tak úspěšní, jak před sezónou plánovali, po 11 kolech mají jen o 4 body více než Kadaň a na špičku ligy ztrácí již 9 bodů. Orli navíc vypomáhají extraligové Plzni - Tomáš Rachůnek za ni nastoupil ve Zlíně. Doma se moravskému celku tolik nedaří, v základní době vyhrál jen polovinu svých zápasů (3-1-1-1). Utkání začíná v sobotu 23.10. od půl šesté.
20.10.Kadaň doma poprvé poraženaKAD - CHM 2:3, 11.kolo | Filip De Bolle, Martin GahlerSeveročeské derby rozhodly přesilovky. Všechny 3 branky Chomutova padly při přesilové hře. Zodpovědná obranná hra navíc nedovolila Kadaňským vytvořit tlak. Z Kadaně se tak poprvé odjíždí se třemi body.
18.10.Severočeské derby je tu!KAD - CHM 2:3, 11.kolo | Karel Moulis

Do Kadaně míří partnerský klub KLH Chomutov. Posledních 5 vzájemných utkání nedokázali hráči Chomutova vyhrát, i proto se máme rozhodně na co těšit. Nabuzený soupeř který vede ligu a v základní hrací době ještě neprohrál bude jistě chtít prolomit tuto nepříjemnou bilanci. Přijďte proto podpořit svůj tým i vy, zápas se odehraje ve středu 20.října od 18.00 v Kadani.

16.10.Lvi neměli snadný lov, přesto se Kadaň vrací s nepořízenouUNL - KAD 6:2, 10.kolo | Jakub CoufalK a d a ň - Se snahou vzpříčit se papírovým předpokladům odjížděli Kadaňští na přetěžký led do Ústí nad Labem. O to větší asi bylo pro domácí překvapení, když černožlutí byli v úvodním dějství aktivnějším týmem a zaslouženě vedli. Lvi se přesto dokázali semknout a sérií branek zcela zvrátili vývoj klání. Kadaň se sice po snížení na 4:2 snažila o poslední nápor, ale branek nedosáhla. Naopak Ústí v mírně vyhroceném závěru přidalo ještě 2 góly a celkově tak vyhrálo 6:2.
15.10.Nastává čas vzbouřit se zažitým pořádkům?UNL - KAD 6:2, 10.kolo | Jakub CoufalK a d a ň - Po domácí výhře musí hráči Kadaně bojovat o další body na hřišti soupeře. A sokem není nikdo jiný, než jeden z favoritů soutěže - Ústečtí Lvi. V loňské sezóně se hokejisté utkali hned v 8 duelech, které vždy přinesly body pouze zástupcům krajského města. Kadaň se může o změnu zažitých pořádků pokusit už v sobotu 16. října od 17:00 v Ústí.
13.10.Kadaň rozhodla ve druhé třetiněKAD - VRC 4:1, 9.kolo | Filip De Bolle, Martin GahlerPo první třetině to vypadalo na vyrovnaný zápas. Ve druhé třetině ale Kadaňští ukázali, kdo je tu pánem a za 14 minut vstřelili 3 branky. Vrchlabí už se zmohlo jen na snížení na 4:1.
10.10.Na sever Čech míří VrchlabíKAD - VRC 4:1, 9.kolo | Karel Moulis

Vrchlabí si jede napravit chuť po domácí prohře s nováčkem z Litoměřic. I Kadaň zaváhala, podlehla Hradci a tak je tedy jasné že se máme na co těšit. Oba soupeři se budou chtít dostat na vítěznou vlnu. Přijďte proto podpořit svůj tým i vy, zápas se odehraje ve středu 13.října od 18.00 v Kadani.

9.10.Z Hradce Králové za nula - domácí vyhráli 4:1HKR - KAD 4:1, 8.kolo | Lukáš Souček, Jaroslav SvobodaV Hradci Králové se bodově nevydařilo, Kadaňští na jedinou letošní výhru z venkovní prostředí dovezenou z Tábora nenavázali. Naši hokejisté přesto ve východočeské metropoli vedli, když se v sedmnácté minutě prosadil Ladislav Boušek. Jenže domácí ve druhé třetině zásluhou Jana Hrušky srovnali, aby o vítězství Lvů rozhodla poslední třetině. Tu Kadaň nezvládla, dostala v ní další tři branky a protože žádnou nevstřelila, odjíždí domů s prázdnou. Dvěma góly a přihrávkou se blýskl domácí Jaroslav Roubík, přesto byl nejlepším hráčem utkání na hradecké straně vyhlášen Miroslav Čermák. Z kadaňských hráčů tento titul získal brankář Kamil Jarina.
8.10.Rozjetá Kadaň nezastavuje, cestou jen přibrzdí na návštěvě v Hradci.HKR - KAD 4:1, 8.kolo | Jakub CoufalK a d a ň - V pohodě hrající Kadaň míří na vizitu k týmu, ze kterého momentálně energie zrovna nesrší. Hradeckým se venku příliš nedaří, přesto doma dokážou zatnout zuby a udolat své soupeře jako nenasytní lvi, jejichž chov se na východě Čech v létě chystal. Odpověď na otázku, zda Hradec najde dostatek energie pro napájení svého parního válce, nebo se Kadani na druhé straně podaří urvat nějaké body, bude o něco jasnější v sobotu 9. října od 18:00 v Hradci.
6.10.Díky třem přesilovkovým trefám zůstaly 3 body domaKAD - BER 4:2, 7.kolo | Filip De BolleZápas mezi Kadaní a Berounem jednoznačně rozhodly přesilovky. Kadaňští útočníci potrestali Beroun za nedisciplinovanost, a tak se Medvědi vrací domů s prázdnou.
4.10.Vyprášíme ve středu Medvědům kožich?KAD - BER 4:2, 7.kolo | Jindřich PolednaZatímco Kadaň odehrála své poslední utkání v sobotu, Beroun dohrával páté kolo v pondělí 4.října. Zajížděl na led poslední Chrudimi. Domácí byli lepším týmem, dvakrát se dostali do vedení, Berounu se však vždy podařilo vyrovnat. O osudu utkání rozhodla trestná střílení, ve kterých měli více štěstí Mědvědi. Přijďte fandit kadaňskému celku, zápas začíná ve středu v 18 hodin a pro Ty, kteří se nemohou dostavit, bude připraven online přenos.