V září 2016 vyšly tyto články:

12>>
30.9.Oberou Trhači mistra o body? V sobotu míří do JihlavyJIH - KAD 4:2, 10.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – V rámci desátého kola míří Trhači v sobotu do Jihlavy. Minulou sezonu se Jihlava stala mistry WSM ligy, letos se jim příliš nedaří. Aktuálně se nachází na devátém místě v tabulce, avšak mají zápas k dobru. Podaří se Kadani uspět na ledě Jihlavy a přivést nějaké body? Zápas začíná v 17.30.
29.9.Škoda slávistického gólu třináct vteřin před koncem třetiny, lituje obránce Robert ČernýKAD - SLA 2:3, 9.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V devátém kole prohrávali po první třetině Trhači nad pražskou Slavií 1:0, avšak díky brankám Roberta Černého a Radka Havla se dostali do vedení, které třináct vteřin před koncem ztratili. V prodloužení černožlutí inkasovali necelé tři minuty do konce a získali pouhý jeden bod.
29.9.Tomáš Král: „Je obrovská škoda, že jsme vedení neudrželi až dokonce zápasu.“KAD - SLA 2:3, 9.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Černožlutí už měli tři body na dosah, jenže sešívaní třináct vteřin před koncem vyrovnali a v prodloužení nakonec vyhráli 3:2. Opět skvělé výkony předváděl v bráně Tomáš Král, který v loňské sezoně oblékal dres právě pražské Slavie.
28.9.Trhači prohráli se Slavií dobře rozehraný zápas v prodlouženíKAD - SLA 2:3, 9.kolo | Jindřich PolednaTrhači se dostali pod tlak hned od začátku zápasu, díky častým vyloučením. Jedno takové dokázala Slavia využít a dostat se tak do vedení. Kadaň vyrovnala ve druhé třetině také v přesilové hře a po 27 vteřinách šla do vedení 2:1! Branky Trhačů vstřelili Robert Černý a Radek Havel. Kadaň si výborně hlídala výsledek, ovšem hosté vyrovnali na 2:2 13 vteřin před koncem základní hrací doby při hře bez brankáře. Jenže v prdloužení byl vyloučen domáčí Mrázek a hosté si odvážejí z Kadaně 2 body.
27.9.Ve státní svátek přijede Slavia, ohlídají si Trhači body, aby zůstaly doma?KAD - SLA 2:3, 9.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – K devátému kolu přijede na led Kadaně velice atraktivní soupeř, HC Slavia Praha. Sešívaní jsou aktuálně na druhém místě v tabulce, zatímco Trhači klesli po prohře nad Kladnem na dvanácté místo. Podaří se černožlutým navázat na domácí výhru s Havířovem a získat tak další body do tabulky? Utkání začíná v 18 hodin.
26.9.Trhači prohráli na Kladně o jedinou brankuKLA - KAD 3:2, 8.kolo | Filip De BolleTrhači na Kladně začali skvěle a po brankách Roberta Černého a Martina Osmíka vedli po první třetině 2:1. Ovšem poté už skórovali pouze domácí. Trhači ve třetí části drželi vyrovnaný stav, v polovině poslední třetiny však Rytíři otočili skóre. Trhači tak vezou z kladenského ledu těsnou porážku 2:3.
25.9.Osmé kolo je tu, tentokrát stojí v cestě Rytíři z KladnaKLA - KAD 3:2, 8.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – K osmému kolu zajíždějí Trhači na Kladno. Podaří se černožlutým přivést z ledu aktuálně prvního týmu v tabulce body a navázat tak na domácí výhru? Utkání začíná v 18 hodin.
24.9.Trhači si připsali všechny body, na domácím ledě porazili třetí HavířovKAD - HAV 4:3, 7.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Kadaň v rámci sedmého kola WSM ligy porazila AZ Havířov 2010. V první třetině si Trhači vytvořili příjemný náskok, který zajistili Zadražil s Vaňkem. Přestože Havířov téměř v polovině zápasu snížil, do šaten odešla Kadaň po střele Kohouta opět s dvougólovým náskokem. Ve třetí třetině skórovali za domácí Hlava a za hosty Bahounek s Haasem.
24.9.Nicolas Hlava: „Musíme zlepšit hru v obranném pásmu.“KAD - HAV 4:3, 7.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Po třech porážkách se Trhačům podařilo získat na domácím ledě tři body. V sedmém kole porazili třetí AZ Havířov 4:3, jedním ze čtyř střelců byl Nicolas Hlava, který tečoval střelu Trefného.
23.9.V loňské sezoně Trhači nad AZetem nevyhráli, podaří se jim to tentokrát?KAD - HAV 4:3, 7.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – WSM liga je v plném proudu a v sobotu je na programu již sedmé kolo, ve kterém Trhači přivítají aktuálně třetí tým tabulky HC AZ Havířov. V minulé sezoně se Kadani proti Havířovu nedařilo, prohráli všechny čtyři zápasy. Podaří se jim letos nad AZetem uspět? Zápas začíná v 17 hodin.
22.9.Trhači dostali v Benátkách osm branekBNJ - KAD 8:3, 6.kolo | Jindřich PolednaStejně jako v přípravě inkasovali Trhači hned v první minutě zápasu. A od té doby se pro ně utkání nevyvíjelo vůbec dobře. Po třetinách 4:1 a 4:0 byl stav po čtyřiceti minutách opravdu hrozivý. Severočeský tým se však v závěrečné třetině zvedl a korigoval dvěma góly konečný výsledek na 8:3.
19.9.Přivezou Trhači z Benátek body?BNJ - KAD 8:3, 6.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – K šestému kolu WSM ligy zajíždějí černožlutí na led Benátek nad Jizerou. V přípravných zápasech se Kadani proti Benátkám nedařilo, ani jeden ze dvou zápasů nevyhráli. Podaří se jim to v lize?
18.9.Sahali jsme po bodu, je škoda, že jsme ho nevybojovali, má jasno brankář Tomáš KrálKAD - CEB 1:2, 5.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Do těžkého zápasu proti Českým Budějovicím nastoupil do brány Tomáš Král, na kterého šlo nespočet střel, avšak inkasoval pouze dvě branky. V zápase se předvedl skvělými zákroky.
18.9.Matěj Zadražil: „První třetinu jsme zaspali, což rozhodlo zápas.“KAD - CEB 1:2, 5.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Trhači s Budějovicemi prohráli těsným výsledkem 2:1. Po dvou třetinách prohrávali 2:0, avšak černožlutí využili přesilovou hru, ve které poslal puk za Gábovi záda Matěj Zadražil, který vsítil jediný gól zápasu.
17.9.Motor v Kadani těsně porazil TrhačeKAD - CEB 1:2, 5.kolo | Jindřich PolednaTrhači poprvé padli na svém ledě. Hosté z Českých Budějovic byli v první polovině zápasu lepším týmem, vstřelili vždy po jedné brance během prvních dvou třetin a vybudovali si tak dostatečný náskok. Trhači se zlepšili v poslední části hry, snížili na rozdíl jediné branky, ale nedokázali využít další šance, a tak prohráli 1:2.
16.9.Trhači přivítají Motor, podaří se jim udržet domácí neporazitelnost?KAD - CEB 1:2, 5.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Již páté kolo odehrají Trhači v sobotu proti silným Českým Budějovicím. Motoru se aktuálně nedaří, ze tří utkání vyhrál pouze jednou a to s Mostem 7:0. Podaří se Trhačům udržet body doma? Utkání začíná v 17 hodin.
16.9.Týden hokeje v KadaniJindřich PolednaPřijďte v úterý 27.9.2016 na Zimní stadion v Kadani na akci v rámci Týdne hokeje.
14.9.Trestné střílení v poslední minutě hry připravilo Trhače o bodyPRO - KAD 4:3, 4.kolo | Filip De BolleTrhači přitom ve třetí třetině sahali na tři body. Po dvou třetinách sice vedli domácí 2:0, ovšem po brankách Jakuba Chrpy, Martina Kohouta a Matěje Zadražila se Trhačům podařilo otočit skóre zápasu. Jestřábům se však pět minut před koncem podařilo vyrovnat a deset vteřin před koncem přišlo trestné střílení, které domácí proměnili. Kadaň tak podlehla Prostějovu 3:4.
13.9.Trhači vyjíždějí podruhé ven, tentokrát stojí v cestě JestřábiPRO - KAD 4:3, 4.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – WSM liga pokračuje čtvrtým kolem a černožlutí jedou do Prostějova. Minulou sezonu dokázali Trhači Jestřáby porazit čtyřikrát, podaří se jim to i tentokrát? Zápas začíná v 18 hodin.
12.9.Jan Tomeček: „Výhra a tři body jsou pro nás důležité.“KAD - PRE 5:3, 3.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Kadaňští porazili Zubry z Přerova 5:3, jedním z autorů pěti branek byl Jan Tomeček, který v oslabení vymetl levou šibenici přerovskému brankáři Klimešovi.