V září 2012 vyšly tyto články:

12>>
29.9.Kadaň si z Ústí odvezla 11 branekUNL - KAD 11:1, 4.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Kadaň cestovala do Ústí nad Labem, aby s tamním výběrem sehrála zápas 4. kola ligy mladšího dorostu. Lvíčata hrála velmi dobře a od samého začátku měla zápas ve svých tlapkách. Ústí vyhrálo 11:1.
29.9.Prodloužení série se nekoná, Kadaň odjíždí s prázdnou.HBR - KAD 5:2, 7.kolo | Filip De BolleKadaňským se v první třetině vymstily vyloučení a po 12 minutách prohrávali 2:0. Martin Mazanec sice v další domácí přesilovce snížil, ale přišla rychlá odpověď a znovu dvoubrankový rozdíl. Na rozdíl jediné branky znovu snížil Jiří Charousek, v současnosti první celek tabulky si však nenechal výhru ujít a po dalších dvou brankách vyhrál 5:2.
28.9.Prodlouží Kadaň svojí vítěznou sérii proti vedoucím Rebelům ?HBR - KAD 5:2, 7.kolo | Marcel HollHráči Kadaně zajíždějí na led havlíčkobrodských Rebelů, připíšou si další výhru? Kadaňští se v tomto týdnu radovali už dvakrát ze zisku všech tří bodů. Poprvé to bylo v pondělním utkání na ledě jihočeského Písku, Kadaň vyhrála 4:2. Druhou výhru si černožlutí připsali ve středu na domácím ledě. Soupeřem byli Medvědi z Berouna, ti nakonec odjížděli z Královského města s porážkou 4:1.
27.9.Petr Jíra zůstává v nemocniciJindřich PolednaPři včerejším zásahu Aleše Padělka skončil zápas pro Petra Jíru již v 8.minutě. Střelec naší první branky v zápase schytal nepříjemnou ránu od soupeře do obličeje. Faulující hráč dostal sice trest 2+2 minuty, Petra Jíru však po nešťastném zákroku čekala cesta do nemocnice v Mostě na specializované oddělené, protože kromě roztrženého obočí bylo zasaženo i oko.
26.9.Kadaň porazila Medvědy po tuhém boji 4:1KAD - BER 4:1, 6.kolo | Jindřich Poledna, Filip De Bolle, Vojta Friml, Martin GahlerK a d a ň - Domácí tým vstoupil do zápasu opět skvěle, z rychlé protiakce využil Hrabákovu přihrávku Petr Jíra. Jenže po 65 sekundách domácí obrana chybovala a Beroun svou šanci bez chyby využil a srovnal na 1:1. Tento stav trval až do 48.minuty, kdy se podruhé za Dirienzova záda trefil Jiří Charousek. V 54.minutě udělal obrovskou hrubku berounský gólman a Petr Macháček vstřelil gól do již prázdné branky. Čtvrtou branku přidal při trestném střílení Kamil Tvrdek - 4:1. Kadaň si tak připisuje další 3 body a odrazila se tak ode dna tabulky.
25.9.Ve středu Kadaň nastoupí proti Medvědům z BerounaKAD - BER 4:1, 6.kolo | Jiří NovotnýV pondělí si Kadaň připsala první letošní výhru, se třemi body ovšem nadále zůstáváme na posledním místě. Odrazit se ode dna se Kadaň pokusí v již šestém utkání letošní sezony, kdy do Kadaně zajíždí soupeř z Berouna. Medvědi mají na kontě pět bodů a v tabulce jsou na jedenáctém místě.
24.9.Kadaň veze z Písku první tři body této sezónyPIS - KAD 2:4, 5.kolo | Jindřich PolednaLepší vstup do utkání si Kadaň snad ani nemohla přát. Vedení se ujala hned v 1.minutě, Filip Seman prokličkoval domácí obranu a bekhendovou střelou poslal Severočechy do vedení - 0:1. Tlak Kadaně se stupňoval a na 0:2 poslal hosty do zaslouženého vedení Marek Račuk. Domácím se ve 36.minutě podařilo nejprve šťastně snížit, a pak i v poslední třetině vyrovnat. Jenže vedení na stranu Kadaně strhl v čase 54:48 Radek Hrabák - 2:3. Čtvrtou branku vstřelil kadaňský Jiří Charousek, který projel celým kluzištěm a nedal domácímu gólmanovi šanci - 2:4. Přidal tak definitivní pojistku k prvním třem bodům Kadaně v této sezóně.
23.9.Kadaň nastoupí v pondělí na ledě PískuPIS - KAD 2:4, 5.kolo | Marcel HollPo sobotním neúspěchu je tu další šance na zisk premiérových bodů v letošním ročníku. Tentokrát zamíří Kadaň na jihočeský led, do Písku. Jihočeši jsou zatím na domácím ledě stoprocentní, porazili Most i Šumperk. Venkovní zápasy ale Písku letos zatím nejdou, stále mají nulu na kontě.
22.9.Kadaň prohrála o branku i s dalším favoritem ligyKAD - MBL 1:2, 4.kolo | Jindřich Poledna, MaH, KaF, VoFTřetí zápas s favoritem v řadě po sobě začala Kadaň výborně. Nad Mladou Boleslaví se domácí ujali vedení ve 20.minutě, kdy Andresovu akci zakončil do prázdné branky Petr Jíra. Mužem zápasu byl však boleslavský Tomáš Nouza. Ten nejdřív vyrovnal ve 33.minutě a vedení strhnul na stranu Středočechů v přesilové hře ve 37.minutě. A protože v poslední třetině branka nepadla, prohrála Kadaň opět s dalším favoritem o jednu branku a po čtyřech odehraných zápasech nezískala ani bod.
21.9.V sobotu přijede na kadaňský led Mladá BoleslavKAD - MBL 1:2, 4.kolo | Marcel HollPo zápase v Olomouci čeká na kadaňské hokejisty další soupeř. Tím není nikdo jiný než bývalý extraligový klub z Mladé Boleslavi. S ním se Kadaň utká v ligovém zápase po čtyřech sezónách. Je zřejmé, že favoritem zápasu by měl být tým z města automobilů.
20.9.Chyběl nám důraz na brankovišti, hledal důvody porážky Jiří CharousekOLO - KAD 3:2, 3.kolo | Miroslav FantalO l o m o u c - Ani ve třetím kole první hokejové ligy nezískali hokejisté Kadaně první body do tabulky. Stejně jako v Třebíči nebo proti Ústí nad Labem byli i na Hané Severočeši velmi blízko, nakonec ale po těsné porážce odjeli s prázdnou. „Utkání jsme si prohráli vlastními chybami,“ mrzelo po zápase Jiřího Charouska.
19.9.Kadaň stále čeká na první body v nové sezoněOLO - KAD 3:2, 3.kolo | Aleš StrouhaHokejisté Kadaně se bodového zisku nedočkali ani ve třetím zápase nového ročníku 1. ligy. Utkání na hřišti Olomouce prohráli svěřenci kouče Michala Jägera těsně 2:3. O góly Kadaně se postarali Trefný a Charousek, o výhře domácích rozhodli Pekr, Řípa a Hampl.
15.9.V prvním domácím zápase bez boduKAD - UNL 3:5, 2.kolo | Filip De Bolle, Marcel Holl, Martin GahlerK a d a ň - První domácí zápas se nesl v bojovném duchu. Hned v první minutě se trefil CHAROUSEK. Hosté sice srovnali z trestného střílení, ale RAČUK vrátil vedení na stranu domácích. Lvi ale dobrým výkonem ve třetí části otočili skóre. STOKLASA sice dokázal vyrovnat, ale na další dvě branky už domácí odpověď nenašli a 3 body tak míří do Ústí.
13.9.V prvním domácím zápase přivítáme Ústecké LvyKAD - UNL 3:5, 2.kolo | Jindřich PolednaPo těsné prohře v prvním kole v Třebíči se poprvé představí kadaňský celek naostro svým fanouškům. Prvním domácím soupeřem bude celek Ústeckých Lvů. S nimi změřil síly Sportovní klub již v přípravě a remizoval 2:2. Kadan nebude v zápase favoritem, přesto se pokusí uspět a získat první ligové body v nové sezóně.
12.9.Start ani tentokrát nevyšel, Kadaň těsně prohrála v TřebíčiTRE - KAD 2:1, 1.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Kadaňským se povedl start do zápasu. Již v 7. minutě se trefil Jiří Charousek. Domácí ale dvěma brankami ve druhé části otočili stav zápasu. Kadaňským nepomohl ani drtivý tlak v posledních 5 minutách, ani závěrečná power-play a odváží si tak z Třebíče prohru 1:2.
11.9.Liga začíná! V prvním kole jedeme do TřebíčeTRE - KAD 2:1, 1.kolo | Jindřich PolednaA je to tady! Po dlouhé letní přípravě, kdy tým odehrál dva mezinárodní turnaje a přesvědčil se, že dokáže hrát se silnými soupeři, je tu den, kdy by měl prodat všechny nabyté zkušenosti. Ve středu 12.září startuje první hokejová liga a Sportovní klub z Kadaně pojede bojovat o první body do Třebíče. S Třebíčí se Severočechům v loňské sezóně příliš nedařilo, ale teď je tu jiný tým a jiná sezóna. V Kadani jsou všichni přesvědčeni, že tým je dobře připraven a bude vozit i body z venku.
8.9.Budeme se rvát o každý bodíkJindřich PolednaPo posledním přípravném zápase jsme požádali trenéra Michala Jägera, aby nám shrnul a zhodnotil přípravu. Hlavní trenér určil jedničku do branky, promluvil o roli kapitána a jeho asistentech a zdůraznil, které hlavní rysy naší hry budou ovlivňovat výsledky.
6.9.Ve čtvrtek odehrajeme poslední přípravu před novou sezónouKAD - BER 2:0, 11.kolo | Jindřich PolednaA je to tady! Příprava pomalu, ale jistě, finišuje a A-tým Sportovního klubu odehraje poslední přípravné utkání! Po dvou turnajích odehraných v zahraničí to bude teprve druhý zápas před domácím publikem. Ačkoliv tým v přípravě ani jednou nevyhrál, podal proti silným soupeřům velmi dobré výkony. Zlatou třešničkou na dortu by tak měla být výhra v poslední přípravě. Na Beroun, tradičního prvoligového soupeře by měl tým vyrukovat v sestavě, s kterou bude chtít odehrát ligu.
6.9.3K: KADAŇŠTÍ HRÁČI SE NEZTRÁCEJÍJindřich Poledna V nové hokejové sezóně 2012-13 se opět rozjel projekt tří klubů z bývalého chomutovského okresu: Piráti Chomutov, SK Kadaň, HC Klášterec n.O. pod známým názvem 3K. Jeho součástí i letos budou speciální tréninkové jednotky, zápasy a turnaje pro hráče s kvalitní výkonností a přístupem k lednímu hokeji. Z těchto hráčů (v této sezóně se projekt 3K týká hráčů narozených v roce 2000) bude z převážné většiny složen budoucí extraligový mladší dorost.
6.9.V posledním zápase přípravy vyhrála Kadaň 2:0KAD - BER 2:0, 11.kolo | Jindřich PolednaV posledním utkání přípravy se Kadaň představila s novou akvizicí v útoku - Davidem Dvořáčkem. A byl to právě on, kdo ve 14.minutě tečoval Bursíkovu střelu a rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana - 1:0. Druhou branku přidal krásnou ranou od modré kapitán Aleš Pavlas ve dvojnásobné přesilové hře - 2:0. V poslední třetině branka nepadla a domácí tým tak konečně vyhrál zápas v přípravě. Svým fanouškům hráči ukázali, že jsou připraveni na dlouhou sezónu.