V srpnu 2015 vyšly tyto články:

12>>
31.8.Benefici ovládl chomutovský výběr, diváci viděli třináct branekMarcel Holl, Ondřej HollK a d a ň - V sobotu 29. srpna se na kadaňském zimním stadionu uskutečnila benefice na podporu nemocných dětí. V utkání se představily bývalé opory SK Kadaň a KLH Chomutov. Dorazivší diváci mohli vidět například dlouholetého kapitána Sportovního klubu Miloše Kajera či dalších sedm hráčů z postupové sezóny do první ligy včetně Marcela Kučery a Roberta Kašeho. Na střídačce Chomutova stál po letech trenér Vladimír Kýhos.
31.8.Kadaň zajíždí na led Litoměřic, čeká ji odveta s tamním StadionemLTM - KAD 1:7, 9.kolo | Ondřej HollK a d a ň - Sportovní klub čeká po čtvrtečním duelu na ledě Benátek další přípravný zápas a opět to bude na venkovním kluzišti. Tentokrát budou místní hokejisté zajíždět na led litoměřického Stadionu, se kterým se už v přípravě utkali. Střetnutí, které se odehrálo na ledě Kadaně, zvládli lépe žlutočerní, když vyhráli 3:1. Za domácí se tehdy trefili Martin a Tomáš Rohanové spolu s Kamilem Charouskem. Jak tomu bude teď, zjistíme v úterý 1. září v 18:00 hodin.
29.8.Martin Trochta: "Čekám od sebe mnohem víc!"BNJ - KAD 3:1, 8.kolo | Jindřich PolednaPo pěti letech se vrátil do kadaňského týmu. Ve čtvrtečním zápase na ledě Benátek nad Jizerou nosil na prsou kapitánské céčku. Řeč je o útočníkovi Martinu Trochtovi. Po odchodu z Kadaně hrál v Chomutově a poté ve svém rodném Slovensku – v týmech Zvolenu, Banské Bystrice, Detvy a Liptovského Mikuláše. Do Kadaně přišel jako zkušený hráč, který by měl pomáhat mladým a být oporou týmu.
28.8.Doražte v sobotu na hokej! K vidění bude derby mezi Kadaní a Chomutovem!Marcel HollK a d a ň - Velká většina fanoušků si jistě vzpomene na jedny z prvních okresních derby mezi Chomutovem a Kadaní v první lize. Tehdy byly tribuny našlapané, emoce proudily v hledišti i na ledové ploše. Právě tyto fragmenty chce připomenou útočník Tomáš Polanský, který sezval bývalé hráče k benefičnímu utkání, jehož výtěžek poputuje na pomoc zdravotně postiženým dětem. Úvodní buly zajímavého zápasu bude vhozeno na kadaňském zimním stadionu v sobotu 29.srpna v 17 hodin a 30 minut.
27.8.Kadaň padla v Benátkách, všechny branky dostala v oslabeníBNJ - KAD 3:1, 8.kolo | Jindřich PolednaVe vyrovnané první třetině padla jediná branka. Severočeský tým se ujal vedení po pěkném "ťukesu", který zakončoval do odkryté branky Martin Šťovíček. Jenže to bylo ze strany Kadaně už bohužel všechno. Domácí tým otočil ve druhé třetině vedení na svou stranu po zbytečných chybách kadaňských hráčů v oslabení. Stejně tak Benátky skórovaly i v poslední třetině a získaly tak zápas v poměru 3:1.
26.8."Věřil jsem si," řekl ke svému gólu útočník Roman ChloubaKAD - CRM 6:5, 7.kolo | Marcel HollK a d a ň - Svěřenci trenéra Becka se utkali podruhé za sebou s celkem Pirátů, tentokráte se jednalo o německé Crimmitschau. V zápase byl hodně vidět útočník Roman Chlouba, který navíc překonal kanadského brankáře Nieho v brance soupeře a pomohl tak Kadani k výhře 6:5.
26.8.Kadaň čeká další přípravný duel, zajíždí na led BenátekBNJ - KAD 3:1, 8.kolo | Ondřej HollK a d a ň - Po velmi zajímavém duelu plného branek s německým soupeřem z Crimmitschau, který nakonec domácí vyhráli 6:5, čeká kadaňské hokejisty další, v přípravě už osmý, zápas, který odehrají na ledě týmu z Benátek nad Jizerou. Tým trenéra Čelanského, který v minulosti vedl také Kadaň, si zatím připsal v přípravném období 3 vítězství a 2 porážky. Jak si Sportovní klub povede proti farmě libereckých Bílých Tygrů zjistíme ve čtvrtek 27. srpna v 18:00 hodin.
25.8.Kadaň porazila Piráty z Crimmitschau 6:5KAD - CRM 6:5, 7.kolo | Jindřich PolednaParádní zápas plný nasazení, potyček a hlavně branek byl k vidění v úterý mezi domácí Kadaní a německým Crimmitschau. Domácí tým sice inkasoval hned po 34 vteřinách hry, jenže pak vývoj utkání otočil. Postupně se trefili Jaroslav Kůs (2x), Darek Hejcman, Dominik Tejnor, Dominik Vaněk a Roman Chlouba. Piráti vstřelili jen 5 gólů, a tak Kadaň vyhrála 6:5.
24.8.Zahraniční soupeř: Do Kadaně přijede německé CrimmitschauKAD - CRM 6:5, 7.kolo | Marcel HollK a d a ň - Sportovní klub čeká další přípravné měření sil. V úterý 25. srpna nastoupí svěřenci trenéra Becka v domácím prostředí proti německému týmu Eispiraten Crimmitschau. Po zápase s Chomutovem tak čeká na Kadaň další duel s Piráty, tentokráte ledovými. Oba celky se již potkali v loňské přípravě, tudíž se dá očekává jistě zajímavé střetnutí.
21.8."Nemám ze zápasu dobrý pocit," prohlásil Martin MazanecCHM - KAD 4:2, 6.kolo | Marcel HollC h o m u t o v / K a d a ň - V šestém přípravném zápase se utkala Kadaň s partnerským Chomutovem. V zápase, který nabídl celkem tři branky v oslabení, byl vidět i kadaňský zadák Martin Mazanec. Jenž byl na ledě při druhé brance Sportovního klubu a zároveň i u dvou branek Pirátů. Jak přípravný zápas dvou spolupracujících klubů hodnotí odchovance píseckého hokeje se můžete dočíst v tomto rozhovoru.
20.8.Kadaň prohrála v Chomutově 4:2, když oba góly dala v oslabeníCHM - KAD 4:2, 6.kolo | Marcel HollC h o m u t o v / K a d a ň - V rámci šestého přípravného duelu zamířil svěřenci trenéra Becka do Chomutova. Po bezbrankové úvodní třetině otevřel skóre jako první Tomáš Dvořák. Následně Piráti dvěma rychlými góly stav otočili a ještě do přestávky zvýšili na 3:1. Ve třetí třetině ujel v oslabení David Kämpf, jenž navýšil pirátský náskok. Pět minut před koncem však po chybě brankáře Strmeně uzavřel brankový účet duelu Tomáš Rohan.
19.8.Příprava pokračuje, Kadaň čeká zápas na ledě ChomutovaCHM - KAD 4:2, 6.kolo | Ondřej HollK a d a ň - Po přípravném utkání na ledě ústeckého Slovanu čeká Sportovní klub další zápas v rámci letního přípravného období. I tentokrát budou zajíždět místní hokejisté na hostující kluziště. Nyní to ovšem nebude do města krajského, ale města okresního. Kadaňské čeká souboj na ledě chomutovských Pirátů, které od letošního léta vede bývalý reprezentační trenér Vladimír Růžička. Jak toto klání skončí zjistíme ve čtvrtek 20. srpna v 17:30 hodin.
19.8.Měli jsme vedení v Ústí nad Labem udržet, krčil rameny Radek HavelUNL - KAD 4:3, 5.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Radek Havel ani přes dva vypracované góly v Ústí nad Labem neslavil s Kadaní vítězství. Dvě asistence chomutovského odchovance stačily po základní hrací době pouze na remízu 3:3. Na penalty byl úspěšnější Slovan, který dokázal zvrátit nepříznivý stav.
18.8.Kadaň v Ústí dlouho vedla, přesto prohrála na samostatné nájezdyUNL - KAD 4:3, 5.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Jindřich PolednaVyrovnaná první třetina, ve které byla mírně střelecky aktivnější Kadaň skončila vedením Sportovního klubu. Ten nejdříve uhájil dvojnásobné oslabení a následně 7 vteřin před koncem udeřil Patrik Huňady - 0:1. Ve 29.minutě využila Kadaň přesilovku - Jan Hammerbauer zvyšoval na 0:2. Pak stejně oplatili domácí, ve hře 5 na 4 snížili. Na slibných 1:3 pro Kadaň navýšil Jaroslav Kůs. Pro Kadaň to už vypadalo dobře, jenže domácí tým dvěma góly ve 3.třetině vyrovnal na 3:3. Zápas tak rozhodly samostatné nájezdy, kdy se do černého netrefili kadaňští Račuk s Mrázkem. Slovan tak bere výhru 4:3 po samostatných nájezdech.
17.8.Druhý přípravný zápas na ledě soupeře, Kadaň jede do ÚstíUNL - KAD 4:3, 5.kolo | Ondřej HollK a d a ň - Místní hokejisty čeká v přípravě druhé utkání na ledě soupeřů. Minulý čtvrtek se utkali s nedalekým Mostem na jeho kluzišti a zvítězili 3:1, nyní zajíždějí na led ústeckého Slovanu, se kterým se v přípravném období již potkali a to hned v prvním utkání, které dotáhli do vítězného konce. Jak si povedou nyní a zdali se jim podaří, získat v přípravě další výhru, zjistíme v úterý 18. srpna od 18 hodin.
13.8.Kadaň vrátila Mostu domácí porážku a na jeho ledě vyhrála 3:1MST - KAD 1:3, 4.kolo | Marcel HollM o s t / K a d a ň - Hráči Sportovního klubu cestovali k odvetě na mostecký led s cílem vrátit Baníku domácí porážku. To se jim nakonec podařilo, když v městě pod Hněvínem vyhráli 1:3. Kadaňské branky mají na svědomí Roman Chlouba, Tomáš Rohan a vítězství pojistil Jakub Chrpa.
12.8.Vrátíme Mostu týden starou porážku?MST - KAD 1:3, 4.kolo | Filip De BolleKadaňští hokejisté zajíždějí ke svému prvnímu venkovnímu duelu na zimní stadion v Mostě. Zde se pokusí odčinit domácí porážku, když před týdnem podlehli Baníku 2:5. Jestli se jim to podaří zjistíme ve čtvrtek 13.8. od 17:30.
6.8.Kadaň podlehla Mostu 2:5KAD - MST 2:5, 3.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Most překvapil domácí tým a po sedmi minutách hry vedl již 2:0. Domácí tým dostal lekci z produktivity a zatímco ve 2. třetině měli spoustu šancí, byl to Most, kdo znovu skóroval. Ve třetí části přišla změna brankáře, ale i Lukeš po dvou minutách hry inkasoval. Domácím se sice zásluhou Hejcmana a Šťovíčka podařilo snížit na rozdíl dvou branek. V závěru však znovu inkasovali na konečných 2:5.
5.8.Zůstane Kadaň i do třetice neporažená?KAD - MST 2:5, 3.kolo | Jindřich PolednaPo dvou výhrách nad prvoligovými soupeři na vlastním kluzišti přichází třetí domácí přípravné utkání. Soupeřem bude nedaleký Most, pro který to bude první zápas před letošní ligou. Most zatím ještě netrénoval na svém ledě, protože tamní ledová plocha by měla být připravena až 10. srpna.
5.8.Kamil Charousek: Mrzí mě, že tady brácha nebudeKAD - LTM 3:1, 2.kolo | Jiří NovotnýK a d a ň - Po zápase s Ústím se do Kadaně vydal další krajský rival, Stadion Litoměřice. Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří vstřelili úvodní branku. Litoměřicím se sice záhy podařilo srovnat krok, ale černožlutí přidali další dva zásahy a zaslouženě zvítězili 3:1. „Vyzkoušeli jsme si pár věcí ze systému a hlavně jsme vyhráli,“ pochvaloval si po utkání autor vítězného gólu Kamil Charousek.