V únoru 2017 vyšly tyto články:

12>>
28.2.Darek Hejcman: „Zápas budeme chtít odehrát pro diváky.“KAD - MST 4:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - V předehrávce pátého kola zvítězili Trhači nad Mostem 4:3 v prodloužen. Mostečtí šli zásluhou Smolky do vedení, poté ale Trhači třikrát v utkání vedli, avšak ani jednou se jim to nepodařilo udržet, až na počtvrté. Třetí kadaňskou branku vsítil útočník s číslem 27 Darek Hejcman.
28.2.Poslední domácí zápas je tu! Do Kadaně zavítá HavířovKAD - HAV 4:0, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Trhači nastoupí k poslednímu domácímu utkání proti Havířovu, který stejně jako Kadaň, nemají o co hrát. I když je vše jasné, neváhejte a přijďte se rozloučit se sezonou, která brzy končí.
27.2.Trhači v posledním vzájemném utkání zdolali Most za dva bodyKAD - MST 4:3, 0.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Trhači v předehrávce pátého kola skupiny o udržení v rámci WSM ligy vyzvali na vlastním ledě Most. Už před zápasem bylo jasné, že první liga bude v Kadani pokračovat i v příští sezóně, přesto duel došel až do prodloužení za stavu 3:3. Po ubránění zbytku oslabení vstřelil rozhodující branku Roman Chlouba.
27.2.Jen jsem zavřel oči a spadlo to tam, popisuje svoji branku Robert ČernýKAD - MST 4:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Předehrávka 5. kola proti Mostu dopadla lépe pro Trhače, kteří získali dva body za výhru 4:3 v prodloužení. Jedním ze čtyř střelců byl i šikovný mladý obránce Robert Černý.
26.2.Předposlední domácí zápas, Kadaň vyzve Most, který padá do druhé ligyKAD - MST 4:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Už je rozhodnuto, Most odehraje poslední dva zápasy ve WSM lize, další sezonu zahájí v lize druhé. Po prohře s Havířovem 7:2 bylo jasné, že Most sestoupí, protože Kadaň získala jeden potřebný bod. Jak tento zápas, který se předehrává a ve kterém už o „nic“ nejde, dopadne?
26.2.Byla to jedna z nejtěžších sezon, hodnotí sezonu člen zastupitelstva Michal VoltrTereza Doksanská
25.2.Trhači získávají bod a zůstávají ve WSM lizeKAD - LTM 2:3, 0.kolo | Filip De BolleK a d a ň - Trhači k definitivní záchraně potřebovali alespoň bod. Už v 7. minutě šli po brance Matěje Zadražila do vedení. Stadion sice vyrovnal, ale v úvodu třetí třetiny se prosadil Jan Tomeček. I na tuto branku hosté našli odpověď a zápas šel do prodloužení. To vyšlo lépe hostům, kteří si připsali bonusový bod.
25.2.Jsme rádi, že jsme ligu zachránili, oddychl si po zápase střelec Jan TomečekKAD - LTM 2:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Přestože Trhači vsítili první branku a dvakrát v utkání vedli, nakonec prohráli nad Litoměřicemi 3:2 po prodloužení. Jedním ze dvou střelců byl Jan Tomeček, který vstřelil druhou kadaňskou branku.
24.2.V sobotu se Trhači představí poprvé doma, kde se utkají s LitoměřicemiKAD - LTM 2:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – K prvnímu domácímu zápasu v play out nastoupí Trhači proti Litoměřicím. V minulém kole podlehla Kadaň Mostu, Litoměřice vyhrály nad Havířovem. Jak dopadne toto utkání? Zvítězí Trhači a budou mít jistotu zachránění?
22.2.Trhači podlehli Mostu o tři brankyMST - KAD 6:3, 2.kolo | Tereza DoksanskáMost/Kadaň - Ve druhém kole skupiny o udržení ve WSM lize Trhači podlehli Mostu 6:3, i když po první třetině vedli 1:0. Ve druhém dějství Mostečané vsítili tři branky a do brány se místo Jana Strmeně postavil Tadeáš Dvořák, který inkasoval taktéž tři góly. Za Kadaň se prosadili Roman Chlouba, Martin Osmík a Denis Šimek.
22.2.Pincovi puk vypadl, tak jsem ho dorazil do brány, popisuje svoji branku Martin OsmíkMST - KAD 6:3, 2.kolo | Tereza DoksanskáMost/Kadaň - Trhači podlehli Mostu 6:3 a Most stáhl náskok Kadaně na deset bodů. Černožlutí sice vedli, jenže se jim nepovedla druhá třetina a Most se už nevzdal vedení. Jedním ze tří střelců je Martin Osmík.
21.2.Ve středu zajíždějí Trhači do Mostu k důležitému zápasuMST - KAD 6:3, 2.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Na programu je již 2. kolo play out WSM ligy a Kadaň se utká s Mostem. Bude to velmi důležitý zápas, protože Most je pořád ve hře. Pokud by kadaňští vyhráli, vzdálí se Mostečanům o 16 bodů, což už nebude možné dohnat. Jak severočeské derby dopadne? Kdo získá cenné tři body? To vše se dozvíme ve středu, od 17.30.
18.2.Trhači vezou z Havířova tři body, přičemž ani jednou neinkasovaliHAV - KAD 0:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáHavířov/Kadaň - Do play out vstoupila Kadaň výhrou nad Havířovem 3:0. V každé třetině vsítili Trhači jednu branku, konkrétně se trefili Matěj Zadražil, Darek Hejcman a kapitán Jakub Trefný.
17.2.K prvnímu zápasu play out zajíždějí Trhači do HavířovaHAV - KAD 0:3, 0.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – Je to tu! Už tuto sobotu zajíždí Kadaň do Havířova, k prvnímu zápasu v bojích o umístění. Jak se povede kadaňským hokejistům proti Havířovu, který v základní části porazili třikrát?
17.2.Ondřej Kaše se stal nejlepším sportovcem KadaněTereza Doksanská
15.2.V sobotu začíná play out, Kadaň pojede nejdál do HavířovaTereza Doksanská
13.2.Trhači jedou z Litoměřic bez boduLTM - KAD 6:4, 52.kolo | Tereza DoksanskáLitoměřice/Kadaň - Trhači sice vstřelili úvodní branky utkání, konkrétně se prosadil Lukáš Chalupa. Dokonce třikrát nad Kališníky vedli, nakonec ale prohráli 6:4 a v posledním zápase základní části nezískali ani bod.
12.2.Výhra a gól byl skvělý dárek k narozeninám, těšilo Romana ChloubuKAD - MST 5:2, 51.kolo | Tereza DoksanskáKadaň - Ve včerejším utkání porazili Trhači Most vysoko 5:2, když jedním z pěti střelců byl i oslavenec Roman Chlouba, který slavil 26 narozeniny.
12.2.Poslední zápas základní části je tu, Trhači míří do nedalekých LitoměřicLTM - KAD 6:4, 52.kolo | Tereza DoksanskáKadaň – WSM liga je u konce a na programu je 52. kolo. Trhači se v něm utkají s Litoměřicemi, se kterými budou bojovat i v play-out. Jak se Kadani bude v severočeském derby dařit?
11.2.Souboj o šest bodů pro Trhače, rozstříleli poslední MostKAD - MST 5:2, 51.kolo | Kateřina KundertováK a d a ň - Kadaňští v 51. kole WSM ligy vyzvali na vlastním ledě poslední Most, s kterým svedli důležitou bitvu. Úvodní třetina patřila jasně Trhačům, kteří šli do tříbrankového vedení, postupně se prosadili Jaroslav Kůs, Roman Chlouba a Martin Kohout. Snižující gól v prostřední třetině vstřelil Jan Dufek. Poslední dějství vyhráli domácí 2:1, a tak berou tři důležité body.