V únoru 2015 vyšly tyto články:

28.2.Jaká vlastně byla sezóna 2014/15?Jindřich PolednaUrčitě dobrá! Po vypadnutí z předkola play-off můžeme konstatovat fakta: Tým splnil úkol – neřeší problémy se sestupem, dostal se do předkola play-off. Připravil kvalitní hráčský servis pro tým Pirátů, když plnil roli farmy, pro hráče, kteří se zde rozehrávali nebo se drželi na „provozní teplotě“. Tým navíc získal historicky nejvíce bodů v sezóně, o bod překonal bodový zisk, který Kadani zajistil před dvěma lety pátou příčku po základní části. O ohlédnutí za sezónou jsme požádali trenéra Jaroslava Becka.
17.2.Splnili jsme si to, co jsme splnit měli, říká kouč Jaroslav BeckUNL - KAD 2:0, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Hlavní trenér Jaroslav Beck, kterému na střídačce Kadaně vypomáhá Petr Martínek a Robert Kaše, označil za zlomový moment série předkola play-off s ústeckým Slovanem první utkání. Sportovní klub v úvodním střetnutí podlehl v domácím prostředí 0:1 a v celé sérii následně 1:3 na zápasy. Šéf kadaňské střídačky přesto neoznačil sezónu za neúspěšnou, naopak se nechal slyšet tím, že mužstvo splnilo to, co splnit mělo. Tým, který se dal dohromady pro vyřazovací boje, se opět rozprchne, většina hráčů míří dohrávat letošní ročník do jiných klubů nebo juniorů.
13.2.Kadaň padla v Ústí i podruhé a sezóna pro ní končíUNL - KAD 2:0, 0.kolo | Tereza Košťálová, Marcel Holl, Zdeněk Kamínek ml.Ú s t í / K a d a ň - V pátek třináctého sehráli Kadaňští hokejisté čtvrté utkání předkola na ledě ústeckého Slovanu. Po první třetině vedli domácí zásluhou Roubíka 1:0. Stejným poměrem skončila i třetina druhá, takže Ústečtí hájili před třetí třetinou dvoubrankový náskok. I přes velký tlak Sportovního klubu v závěrečných minutách si Slovan náskok pohlídal a poslal Kadaň na dovolenou.
12.2.Kadaň nezvládla oslabení a prohrála v Ústí 0:4UNL - KAD 4:0, 0.kolo | Jana Drbalová, Filip De BolleKadani první zápas v Ústí nad Labem vůbec nevyšel. V sestavě Slovanu sice nenastoupil nejproduktivnější hráč a nejlepší střelec základní části Roubík, jeho roli však zastoupil Tůma, který se postaral o první dvě branky. Ve 23. minutě přidal třetí branku Poulíček a vyhnal Moučka z branky. Půlminutu před koncem třetiny přidal čtvrtou branku Smetana. Kadaňští tak zítra musejí odvracet ústecký mečbol.
9.2.Kadaň porazila Ústí 3:2 a vyrovnala stav sérieKAD - UNL 3:2, 0.kolo | Jindřich PolednaDo druhého zápasu vstoupili domácí lépe než předchozí den. V 18.minutě strhl vedení na stranu Kadaně Jakub Novák, ve 3.třetině zvyšoval na 2:0 Dominik Tejnor. Jenže hosté se po druhé inkasované brance vzepjali a během necelých dvou minut dokázali vyrovnat na 2:2. Vedení na domácí stranu přehoupl v 53.minutě ve hře 4 na 4 Radek Havel, jehož střelu z úhlu brankář Petrásek podcenil - 3:2. Kadaň tak vyrovnala stav série a pokusí se minimálně jednou vyhrát ve dvojzápase na ledě Slovanu.
8.2.Ústí vyhrálo první utkání fotbalovým výsledkem 1:0KAD - UNL 0:1, 0.kolo | Jindřich PolednaTaktický boj z obou stran, pevné obrany - hlavně nechybovat! Takto přistoupily k zápasu oba celky, a tak se nelze divit, že v zápase padla pouze jedna branka. Tu vstřelil ve 30.minutě ústecký Kloz, který využil přesilovou hru a získal tak první zápas pro Slovan. Domácímu týmu se vůbec nedařilo v přesilových hrách.
8.2.„Musíme zlepšit hru a shodit nervozitu,“ řekl Šimon SzathmáryKAD - UNL 0:1, 0.kolo | Marcel HollK a d a ň - Sportovní klub hostil v neděli osmého února na domácím stadionu ústecký Slovan. K vidění bylo totiž první střetnutí série předkola play-off. V utkání padl pouze jediný gól a to za záda domácího brankáře. Po utkání jsme vyzpovídali mladého zadáka Šimona Szathmáryho.
7.2.V předkole play-off přivítá Kadaň Slovan Ústí nad LabemKAD - UNL 0:1, 0.kolo | Jindřich PolednaTak je to tady! Kadaň se po 52 zápasech základní části umístila na konečné sedmé příčce. Splnila tak cíl, který jí dalo vedení a nebude hrát zápasy o održení. Díky tomuto umístění bude bojovat v předkole play-off s desátým Ústím nad Labem o silného soupeře ve čtvrtfinále soutěže. Pokud vyhraje Kadaň, půjde na druhé České Budějovice, pokud zvítězí Ústí, pojede na led partnerského Chomutova.
4.2.Kadaň porazila Kladno 3:2 a po základní části skončila sedmá!KAD - KLA 3:2, 52.kolo | Jindřich PolednaKladnu před zápasem podle očekávání odebrala komise 3 body, a tak jedině výhra v Kadani mohla znamenat opětovný posun Rytířů na druhou pozici. Jenže podle toho utkání v 1.třetině rozhodně nevypadalo. Kadaň byla aktivnějším týmem, vytvořila si více šancí. Svůj tlak využila ve 22.minutě, kdy v rozmezí 24 sekund vstřelila 2 branky z hole Jakuba Trefného a Jaroslava Kůse. Kladno nevyužilo hned dvě přesilovky 5 na 3, přesto na konci druhého dějství skórovalo. Vyrovnání přišlo ve 43.minutě, kdy se podruhé trefil kladenský Hořava - 2:2. Kadaň strhle vedení na svou stranu v 55.minutě. Přesilovou hru využil Karel Ton - 3:2. Kadaň tak skončila po základní části na sedmé příčce, protože Havířov doma porazil Jihlavu a o bod vyhrál na dálku souboj o šestou příčku.
4.2.„Utkání jsme odehráli velmi dobře,“ hodnotí kapitán Petr JíraKAD - KLA 3:2, 52.kolo | Miroslav KučeraK a d a ň - V posledním kole základní části první ligy přivítala Kadaň na svém ledě Kladno, kterému pár minut před utkáním odebrala komise ČSLH tři body. Oba celky tak hráli o lepší umístění. Kadaň mohla v případě výhry usilovat o šesté místo zajišťující play-off, nakonec však i přes výhru skončila sedmá. Petr Jíra zhodnotil pro náš web výborně odehrané utkání s Rytíři.
3.2.Základní část končí. Kadaň hostí v posledním kole kladenské RytířeKAD - KLA 3:2, 52.kolo | Marcel HollK a d a ň - Prvoligový kolotoč dlouhodobé části se chýlí ke svému závěru. Zbývá odehrát už jen poslední dvaapadesáté ligové kolo. Sportovní klub v něm přivítá kladenské Rytíře. Obě mužstva mají již jistou účast ve vyřazovacích bojí, ale i tak mají stále o co hrát. Jde především o co nejlepší výchozí pozici k závěrečným bojů. Přijďte proto podpořit černožluté barvy!
2.2.Kadaň prohrála v Šumperku 3:1SUM - KAD 3:1, 51.kolo | Jindřich PolednaDomácí se ujali vedení se štěstím v poslední minutě první třetiny. Kadaň vyrovnala v přesilové hře střelou Dominik Tejnora na začátku druhé třetiny. Jenže Šumperk strhl okamžitě vedení na svou stranu a v polovině utkání přidal ještě další zásah. V poslední třetině již žádný gól nepadl, a tak si domácí Šumperk připsal výhru 3:1.
1.2.10 juniorů, celkem 17 hráčů pod 23 let. Podaří se kadaňským mladíkům boj o play-off?Jindřich PolednaDo konce základní části zbývají pouhé dva zápasy. V pondělí jede Sportovní klud do Šumperka. Ten již nemá šanci z 11.místa zasáhnout do bojů o play-off. Ve středu nás čeká nesmírně těžký test. Do Kadaně přijede Kladno, jeden z aspirantů na postup do Extraligy. Oslovili jsme trenéra Jaroslava Becka a zeptali se ho na několik otázek ohledně kádru a výhledu na boje o play-off.
1.2.Kadaň jede na led Šumperka, který v sobotu přišel o šanci hrát play offSUM - KAD 3:1, 51.kolo | Marcel HollK a d a ň - První ligu čekájí poslední dvě kola v základní části. Kadaň jede k 51. na led Šumperka, který po sobotním zápase ztratil šanci na postup mezi nejelpších deset týmů. Sportovní klub má už má jistotu účasti minimálně v předkole, ale stále je tu šance, že svěřenci trenéra Becka proniknou přímo do čtvrtfinále. Střetnutí na Zimním stadionu v Šumperku startuje v pondělí 2.2. v 18 hodin.